brak komentarzy

Zwierzę Mocy Lama

Zwierzę Mocy Lama

 

Przyjaciel i przewodnik ze świata duchowego zwierząt uczy uśmiechu i wytrwałości. Przeczytaj koniecznie, jeśli masz wysoką górę do przejścia 🙂 

 

Dla nas mało znane zwierzę, jednak ma wielu swoich fanów na świecie, pewnie przez swój nieodparty urok osobisty! Jedna osoba z naszej społeczności zaciekawiła się i zapytała o jej znaczenie, co jak okazało się, bardzo pasuje do aktualnej sytuacji, gdy tak wielu z nas chce zachować swoje pozytywne nastawienie wobec innych, jednak nie zgadza się na narzucanie cudzych przekonań.

 

Związane jest nieco ze znaczeniem wielbłąda, a jego mniejszym kuzynem jest alpaka.

 

Bardzo ważne zwierzę w Południowej Ameryce od czasów prekolumbijskich. W imperium Inków miało swoje specjalne miejsce, a wyroby artystyczne przedstawiające lamy były często układane ze zmarłym w grobie. Lamy były kojarzone z rodziną królewską Inków.

 

Lamy są przede wszystkim bardzo przyjazne i ciekawskie! Są również spokojne, stabilne i wytrzymałe (jak wielbłądy!), urocze. Reprezentują dumę i pewność siebie, choć potrafią być nastrojowe. 

 

Słyszy się od właścicieli lam, że nawet udomowione zachowują dzikość ducha i nie można do nich podchodzić jak do bydła. Trzeba być dla nich miłym, inaczej oplują osobę, która im się nie podoba lub w inny dosadny sposób odmówią posłuszeństwa 🙂

 

Lamy reprezentują wytrwałość, przetrwanie, zdolność adaptacji i siłę. Mogą  nauczyć Cię jak przetrwać niewiarygodnie trudne warunki. Niektóre żyją w wysokich górach, gdzie jest mniej tlenu w powietrzu, bywa bardzo zimno, pogoda jest zmienna, a dookoła czyhają drapieżniki. One sobie tam dobrze i sprytnie radzą! Idealnie gospodarują swoją energią. To lekcja, której można się od nich nauczyć. Są zdeterminowane, skupiają się na swoim celu. 

 

Lamy są przyjacielskie i otwarte, jednak potrafią również pokazać, że coś im się nie podoba i nie zgodzić się na złe traktowanie.

 

Dla rdzennych Amerykanów to niesamowite zwierzę jest symbolem duchowej ochrony. Ludzie Ci od wieków byli uzależnieni od lam, podziwiają i doceniają je oraz są wdzięczni. Wierzą, że lamy mają wyjątkowe, ochronne i magiczne moce.

 

Symbolika lamy ma Ci przypomnieć, że dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości spełnią się Twoje marzenia. Poradzisz sobie w każdej sytuacji, nawet tej trudnej!

 

Lamy to zwierzęta stadne żyjące w określonej hierarchii, która jednak stale się zmienia. Dbają bardzo o siebie wzajemnie, ale też zaczepiają i walczą jeśli któraś chce dominować. Samice najczęściej plują na innych, a samce biją się. 

 

Mimo tego, że lamy są towarzyskie, jako Zwierzę Mocy przypominają, abyś skupił / skupiła się na sobie i dbał / dbała o rozwój osobisty i Twoje połączenie z duszą. Podążaj za swoim sercem, a nie swoim ego. Ta postawa przyniesie Ci wszystkie nagrody, których szukasz.

 

Zwierzę Mocy Lama ostrzega, by nie poświęcać się za bardzo dla innych i nie zatracać! Potrafisz dostosować się do każdej sytuacji, ale nie zatrać siebie i swoich potrzeb. Nie dźwigaj ciężaru świata na swoich barkach. Bądź hojny / hojna w służbie innym i rozwijaj się w grupach, ale nie zapominaj o sobie. Ostrożnie wybieraj przyjaciół i ludzi godnych Twojego zaufania.

 

Nigdy nie pozwól, by decydowali za Ciebie inni! 

 

Przewodnik ze świata duchowego Lama, uczy otwartości i życzliwości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, ale w żadnym wypadku nie jest naiwna i nie pozwala sobą manipulować! To zwierzę prędzej kopnie, opluje i uderzy swoją długą szyją, niż ulegnie czyjejś złej woli.

 

Lamy wspinają się po górach w sprawny lecz raczej bezpieczny sposób, upewniając się, że ich stopa staje na solidnym gruncie. Jest to przesłaniem, by piąć się wysoko w górę, ku realizacji Twojej wizji życia, ale ostrożnie podejmując kolejne decyzje. W ten sposób zajdziesz daleko, osiągniesz marzenia, a droga będzie ciekawa, nie tylko pełna trudności, wyzwań i potknięć. 

 

Lama ma zdolność bycia przewodnikiem dla owiec (jak np. pies pasterski) i doglądać stada. Połącz się z jej energią, aby być rozwinąć w sobie zdolności liderskie i przewodzić innych, mniejszym, którzy tego potrzebują.

 

Wystarczy spojrzeć na lamę, by zauważyć, że ma w sobie coś niezwykłego 🙂 Niemalże uśmiechnięta, wesoła, pełna otwartości i lekkości serca, a jednak zdolna do przetrwania w najtrudniejszych warunkach. A może właśnie dzięki temu potrafi pokonać najwyższe góry…

 

Słowa kluczowe:

Przewodnik – ochrona – wytrwałość – wytrzymałość – zachowanie własnej energii, spokoju, cierpliwości i odwagi – determinacja – silna wola – równowaga między pracą a zabawą – pewność siebie – umiejętne wyrażanie swojej opinii – wyrażanie tego, co leży na sercu – zdolność przystosowania – przetrwanie – nauka nowego – zdolność szybkiego uczenie się – ciekawość – przyjaciel – ochrona – siła fizyczna i duchowa – pozytywna postawa wobec świata – zdolność przetrwania

 

Przywołaj energię tego przewodnika ze świata duchowego, aby pomogła Ci w powyższych kwestiach. Lama jest miła, ma miękkie futerko i lekkość ducha, a potrafi przejść przez wysokie góry. Otwarta i towarzyska, a jednak zachowuje swoją osobowość, nie daje się ponieść z falą. To bardzo ciekawe połączenie, które pokazuje jak dostosować się do różnych sytuacji, pozostając w zgodzie ze sobą i swym sercem.

 

Blog o Zwierzętach Mocy

 

 
🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria

 


 
 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

Nie wiesz jak dalej? Szukasz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytanie? To miejsce stworzyłam właśnie po to, by pomóc Ci podjąć mądre decyzje. To miejsce jest Twoją świątynią, gdzie uzyskasz odpowiedź od Sił Wyższych, gdy nie możesz skorzystać z konsultacji u mnie, nie ma wolnego terminu lub potrzebujesz porady natychmiast. By uzyskać idealną odpowiedź, uspokój się, odetchnij głęboko kilka razy, poczuj w sobie światło i harmonię, możesz zapalić świecę, a następnie w myślach zadaj pytanie, na które pragniesz uzyskać odpowiedź. Pomieszaj karty i wylosuj jedną lub kilka z nich. Karty wskazują na Zwierzęta Mocy, uzyskasz dokładne wskazówki na Twoją dalszą drogę. Z Miłością Twoja Maria Bucardi

Blog z opisem Zwierząt Mocy jest tutaj: https://zwierzetamocy.org/szukaj/

 

pomieszaj karty

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: