brak komentarzy

Zwierzę Mocy Mrówkojad

 

Zwierzę Mocy Mrówkojad

 

Jakiś czas temu, nasz młodszy słuchacz poprosił “ciocię Marię Bucardi” o historię mrówkojada 🙂 Co to za ciekawe zwierzę i jakie przesłanie niesie, jest znaczące dla nas wszystkich. W naszych terenach w ogóle nie jest znane, więc to tym bardziej ciekawe, że pojawia się na naszej drodze, właśnie teraz w formie zdjęć i słów.

 

Przywołaj Zwierzę Mocy Mrówkojada zwłaszcza jeśli wiele rzeczy irytuje Cię, jesteś rozproszony / rozproszona, nie możesz zaznać spokoju, nie słyszysz swojego głosu wewnętrznego. Jego energia uczy jak znaleźć w sobie harmonię, cieszyć się samotnością, rozwinąć intuicję oraz wrażliwość, uspokoić się, zrelaksować, a także jak “wywęszyć” ciekawe okazje…

 

Jako totem, mrówkojad jest symbolem samotności, emocji, wnikliwości i zdolności wyczuwania niebezpieczeństwa. Osoby urodzone lub chronione przez ten totem są w lepszym kontakcie ze swoimi uczuciami niż inni ludzie. Są obdarzeni poczuciem indywidualności, spokoju wewnętrznego, wysoką inteligencją emocjonalną, intuicją, zrozumieniem otaczającego świata, są również samotnikami, którzy kroczą w swoim własnym tempie. 

 

Słowa kluczowe:

Pracowitość – Inteligencja emocjonalna – Wytrzymałość – Niezależność – Ciekawość – Intuicja – Ochrona – Samotnia – Postęp w stabilnym (nie błyskawicznym) tempie – Mądrość – Stabilność – Własny rodzaj odwagi (bez agresji) – Bycie wyjątkowym i życie taki sposób – Zdolności psychiczne

 

Poznaj energię tego zwierzęcia zwłaszcza jeśli doskwiera Ci samotność. Od niego nauczysz się jak zacząć się cieszyć czasem spędzonym w samotni i wyciągnąć z tego wiele korzyści. Chodzi tutaj o pozytywne wykorzystanie odosobnienia i dystansu oraz nauczenie się niezależności. 

 

Jeśli jesteś w sytuacji, gdzie została narzucona Ci izolacja i odczuwasz ją jako silne ograniczenie, źle to znosisz, postaraj się nauczyć od obserwacji i informacji o mrówkojadzie (w Internecie są filmy na jego temat) jak przemienić własne podejście i wykorzystać ten czas na zrozumienie siebie i świata. Pamiętaj, małymi krokami do przodu jak to zwierzę 🙂

 

Nie spiesz się, abyś mógł / mogła cieszyć się procesem poszukiwania prawdy.

 

Mrówkojady mają bardzo specyficzny kształt, wygląd, duży gatunek waży ok 40 kg, długi nos, wielki ogon z długim włosiem oraz pazury, to ssaki z najdłuższym językiem (ok 50 cm) i śliną, do której przyklejają się małe żyjątka jak termity i oczywiście mrówki. Ile musi się napracować, powoli i metodycznie, aby najeść się!

 

Zamieszkują środkową i południową Amerykę, a także niektóre rejony Azji. Jest to gatunek zagrożony wyginięciem.

 

Jego ciało jest wyposażone specjalnie, by jeść duże ilości mrówek i uniknąć ich ugryzień. Kopce termitów wyglądają również ciekawie, a w porze deszczowej w nocy larwy, które tam zamieszkują świecą na zielono, aby wabić owady. Bardzo specyficzne środowisko 🙂

 

Przypatrz się jaki mrówkojad jest wyjątkowy. Nie robi wrażenia jak leopard, nie jest przyjacielski i miły do przytulania jak lama, za to jest w każdym calu unikatowy. 

 

Może masz mnóstwo małych zadań do zrobienia, a droga długa do ich pokonania? Idź powoli, skrupulatnie i do przodu, bez narzucania sobie presji, a osiągniesz sukces. Najważniejsze to znaleźć własne tempo i odrzucić presję otoczenia. Nie potrzebujesz w tym zadaniu nikogo, niech inni robią swoje we własnym czasie, a Ty masz swój spokój i swoją metodę. Nie każdy ma taki dar zdolności wyższych jak Ty, więc nie każdy będzie rozumiał co robisz i dlaczego.

 

Czas, aby kopać pod powierzchnią i zobaczyć prawdę, która leży pogrzebana.

 

Jeśli czegoś nie widzisz, nie rozumiesz, nie wiesz jaką podjąć decyzję, możesz wziąć przykład z mrówkojada, który używa swojego super silnego zmysłu powonienia, aby wyczuć o co chodzi, niebezpieczeństwa lub usunąć wszelkie ukryte przeszkody, które stoją na drodze. W Twoim wypadku tym super zmysłem jest intuicja i niezależność.

 


152

.

Zatrzymaj się, by popatrzeć na drogę, którą masz już za sobą! Czas regeneracji i przygotowania do kolejnego etapu! Zbierz siłę i moc, zanim wyruszysz dalej!

 

Dlaczego tak ważne są momenty regeneracji? Czy czas odpoczynku oddala Cię od osiągnięcia celu, a może wręcz odwrotnie przyspiesza jego osiągnięcie? Czy znasz to magiczne prawo Wszechświata, które oparte jest na wdzięczności? Jak można korzystać z jego mocy, by szybciej zrealizować cele i z lekkością i radością aktywować to, co najlepsze, łącznie z bezgranicznym bogactwem i obfitością? Na 152 spotkaniu opowiem Ci o tych, którzy rozkoszują się drogą i o tych, którzy z zegarkiem w ręku odhaczają kolejne zadania. Otrzymasz wiedzę o tajemniczej centralizacji siły i mocy z której korzystali i korzystają tylko ci najlepsi wojownicy, sportowcy czy ludzie sukcesu. Opowiem Ci na moim własnym przykładzie o tym, co oznacza dobre przygotowanie i jakie konsekwencje niesie za sobą brak przygotowania. Poznasz historię o aniele w ludzkiej postaci i symbolikę Królowej monet (denarów) i 2 buław. Zrozumiesz jak można wykorzystać energię Marsa np. do zniszczenia i unicestwienia przeszkód i barier. 152 to 1(I) Mag, 5 (V) Arcykapłan, 2 (II) Arcykapłanka, 15 (XV) Diabeł. 

Czas trwania ponad godzinę: 01:02:08 min

 

Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

 


Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: