brak komentarzy

Wytrwałość, odwaga, zaufanie w Siłę Wyższą i to, co się wydarzy, przy tym spokój i pogoda ducha – to symbolika Zwierzę Mocy Wielbłąd

 

 

 

Wytrwałość, odwaga, zaufanie w Siłę Wyższą i to, co się wydarzy, przy tym spokój i pogoda ducha – to symbolika Zwierzęcia Mocy Wielbłąda.

 

Namaste, do dzisiejszej 156 Ceremonii przekazem jest to Zwierzę Mocy.

 

ZWIERZĘ MOCY WIELBŁĄD 

SPOKÓJ, POGODA DUCHA, WYTRWAŁOŚĆ, ODWAGA – ZAUFANIE W SIŁĘ WYŻSZĄ I TO, CO SIĘ WYDARZY …

Wielbłąd:  Daj wyraz Twojej idei, pomysłom (stwórz z nich coś wartościowego). Kontynuuj to, co zaczęte; doprowadź ukończone projekty do końca. Daj z siebie wszystko. Siła Wyższa prowadzi Cię i ochrania (możesz czuć się bezpiecznie). Głód i pragnienie, czyli symbolicznie momenty w których trzeba wytrzymać tzw. ekstremalne sytuacje nie stanowią dla Ciebie żadnej przeszkody. Nie trać z oczu Twojego celu, a  odniesiesz wielki sukces. Zwycięstwo jest pewne. Wielbłąd wzywa Cię do światła, które masz w Twoim środku, zatrzymaj się, uklęknij, w spokoju skoncentruj się, aby rozpoznać boskie przewodnictwo. Idź za głosem wyższym, który Cię woła i prowadzi. Dzięki wytrwałości i niewielkim zasobom możesz stworzyć tak wiele. Skarby są w Tobie. Nie daj się zaślepić mirażom zewnętrznego świata. Twoje zadanie zostało wysłane do Ciebie, aby je wykonać i dokończyć. Do czego po(wołało) Cię Twoje życie? Skąd biorą się te wielkie impulsy i pomysły, marzenia, błyskotliwe inspiracje, zadania? Otrzymujemy je od źródła wszelkiego istnienia. Stamtąd otrzymasz wewnętrzne wskazówki, zadania i przesłania. Pozwól się ponieść źródłu światła, które jest w Tobie. Masz więcej mocy niż myślisz. Prostota, oddanie, pokora i głębokie zaufanie to wielka moc. Ta moc pomoże Ci przyjąć zadania, impulsy i doprowadzić je do końca. To głębokie zaufanie pozwala Ci kontynuować Twoją podróż przez dłuższe okresy „suszy”.

Już po drodze, ale najwięcej – pod koniec Twojej długiej podróży, czeka ogromna nagroda, radość, sukces i zwycięstwo w każdej płaszczyźnie, wynagrodzenie za to, że Twój plan duszy i powołanie zostały zrealizowane… Dziś jeszcze nie sposób tego pojąć jak jest to dla Ciebie ważne …

Afirmacja:  Podążam za swoim przeznaczeniem i kończę to, co zaczęte. Moc, która mnie prowadzi i ochrania, leży we mnie; Niech to boskie źródło zapewni mi wszystko, czego potrzebuję – teraz! Dziękuję.

Jeśli pragniesz realizacji Twoich pragnień: idź do przodu w pełnym zaufaniu, że Siła Wyższa Ci pomoże. Unikaj pośpiechu i nieprzemyślanych decyzji czy działań. To NIE jest czas akcji, działania na ślepo, bo piasek Cię pochłonie. Postępuj mądrze z moim wsparciem. 

Przynoszę Ci odwagę, spokój ducha i wytrwałość, by zmierzyć się z każda sytuacja, nawet ta najtrudniejsza. Jesli w realizacji Twoich planów napotkasz jakieś trudności, połącz się ze mną. Jeśli w jakimś momencie nie widzisz wyjścia, połącz się ze mną. Zabiorę Cię ze sobą i przeniosę przez pustynię. Ochronię Cię w każdym momencie, możesz mi w pełni zaufać. Ze mna nie tylko przejdziesz przez pustynie, razem stawimy czoła każdej burzy piaskowej, każdej sytuacji. Ufaj w Siły Wyższe – to one wysłały mnie do Ciebie. Idź do realizacji Twoich pragnień, a gdy poczujesz, że potrzebujesz wsparcia, ochrony, przywołaj mnie.

WIĘCEJ DOWIESZ SIĘ NA TEMAT ZWIERZĘCIA MOCY WIELBŁĄDA I POŁĄCZYSZ SIĘ Z JEGO ENERGIĄ:
https://bucardimaria.com/2018/10/25/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-32/
32 Ceremonia w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat: jak przetrwać złą passę, symboliczną wędrówkę przez pustynię, czasy głodu i pragnienia, gdy wszystko wokół podpowiada, by zrezygnować z marzeń i lepiej zająć się czymś przyziemnym, by przysłowiowo „zarobić na chleb”.

Fragment poniżej:

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

 

 

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

 

 


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: