3

Czy wiesz co oznaczają liczby, na które często trafiasz? Znaczenie liczb, numery mistrzowskie, numerologia wg Marii Bucardi

 

Czy wiesz co oznaczają liczby, na które często trafiasz? Znaczenie liczb, numery mistrzowskie, numerologia wg Marii Bucardi

 

Nasz świat jest pełen liczb, które mają pewne określone wibracje. Jeśli rozumiemy ich znaczenie możemy zyskać wiedzę na swój temat, drogi, którą powinniśmy kroczyć, by dotrzeć do szczęścia oraz otrzymujemy cenne wskazówki wskazówki. Zapoznaj się z ich symboliką, aby mieć do tego wszystkiego dostęp. 

 

Tutaj znajdziesz opisy jedyne w swoim rodzaju wg Marii Bucardi. Nie są to rzeczy, których “trzeba się nauczyć i zapamiętać”, jest to ich esencja, którą rozumiemy intuicyjnie. Jeśli pracujesz z energią, znasz różne karty, to tym bardziej wszystko będzie dla Ciebie jasne. Zawsze możesz przypomnieć je sobie zaglądając do wykładów online Ceremonii i Czasów, które zawierają wyjaśnienia.

 

Oprócz tego poznasz jeszcze co oznaczają cyfry składające się z kilku liczb, jak je rozumieć oraz LICZBY MISTRZOWSKIE. Dowiesz się również czy 13 to liczba pechowa. Temat liczb jest szeroki, można napisać całą książkę jak “Numerologia” Marii Bucardi 🙂 Tutaj podane są słowa kluczowe, by szybko zrozumieć i jeśli będziesz mieć ochotę, to zajrzeć do odpowiednich wykładów lub książki.

 

PODSTAWOWE ZNACZENIE LICZB

 

Kluczowe znaczenie liczby 1

Indywidualność, niepowtarzalność, wolna wola, Ja, tworzenie swojego życia zgodnie z własną wizją, szybkość, lecz powierzchowność.

 

Kluczowe znaczenie liczby 2

Analiza, wnętrze, wycofanie, dualność, dyplomacja, tolerancja, zrozumienie, mądrość wyższa.

 

Kluczowe znaczenie liczby 3

Siła, dynamika, poszerzanie, wolność, praca, aktywność, myślenie logiczne, działanie pod wpływem umysłu. Przesłanie, by robić nowe rzeczy, do których nas ciągnie. Liczba bardziej męska.

 

Kluczowe znaczenie liczby 4

Silny fundament, granice, podstawa, stateczność, materia, organizacja, władanie swoim życiem i królestwem.

 

Kluczowe znaczenie liczby 5

Zmysły, świat materii, władza, pasja, zarządzanie, zmiana, podróż, wolność. Możesz dodatkowo zajrzeć do wykładu “Czas nr 35” jako energia Jowisza, czyli władzy, autorytetu, struktury, siły, porządku, bycia dobrym managerem.

 

Kluczowe znaczenie liczby 6

Świat materii, przyjemność z życia, praktyczność, przyziemność, rodzina, dbanie o najbliższych.

 

Kluczowe znaczenie liczby 7

Królewskość, mistyka, tajemnica, władza, wyjątkowość, bycie wpływowym, to czego nie widać, tajemnice życia, np. jak żyć, by się realizować. Warto zajrzeć do wykładu Ceremonia nr 37 oraz Czas 27.

 

Kluczowe znaczenie liczby 8

Piękno, miłość, nieskończoność, ale też ograniczenia, kreatywność, siła wewnętrzna i moc. 

 

Kluczowe znaczenie liczby 9

Wolność, niezależność, bycie poza schematami, manifestowanie rzeczywistości, wpływanie na świat poprzez myśli, wycofanie.

 

Kluczowe znaczenie liczby 0

Punkt zero, czyli brak granic, wewnętrzny głos, intuicja, początek, wszystko jest możliwe, tworzenie na nowo, kroczenie nową ścieżką. 

 

JAK ROZUMIEĆ LICZBY DŁUŻSZE?

 

Jeśli pragniesz zrozumieć numer dłuży np. 27 – wtedy ta druga liczba kładzie nacisk na pierwszą, więc jest silniejsza, czyli łączysz ich znaczenia tak samo jak pojedyncze z naciskiem drugiej na pierwszą. Gdy intryguje Cię znaczenie liczby np. 127 odczytujesz ją tak samo. Możesz także połączyć je ze znaczeniem kart jeśli je znasz i lubisz z nimi pracować, np. 1 Mag, 2 Kapłanka, 12 Wisielec, 7 Rydwan oraz podsumować dodając sumę wszystkich liczb.

 

Przykład: Liczba 39, czyli połączenie 3 i 9 jest bardziej męskie i dynamiczne, to wolność, energiczność, niezależność, lekkość, radość, materializacja (zajrzyj do Ceremonii nr 39).

 

 

CZY NUMER 13 JEST PECHOWY?

 

Liczba 13 oznacza koniec i początek, transformację, nieodwracalną zmianę, metamorfozę. Nie jest więc pechowa 🙂 Gdy nie czujemy oporu przed życiem, a płyniemy z jego prądem, to zamiast blokować zmiany, jesteśmy na nie otwarci i możemy dzięki temu zmienić kierunek na lepszy. Ufamy, że stare musi odejść i tym samym daje miejsce na nowe, lepsze, choć inne. Najczęściej to tylko strach przed nieznanym blokuje przed transformacją. Więcej w wykładzie Czas nr 13.

 

 

LICZBY MISTRZOWSKIE

 

Liczby mistrzowskie to takie jak: 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111 itd…

 

Jeśli często trafiasz na jakąś liczbę mistrzowską, np. patrzysz na zegar, a tu 11:11; składasz w sklepiku www.mariabucardi.pl zamówienie, a tu pojawia się numer 77777 lub sumujesz wszystkie numery i wychodzi 11; parkujesz, a przed Tobą tablica rejestracyjna 4444; zastanawiasz się w czy kupić jakiś produkt, a jego cena wynosi 555 – to znaczy, że…

 

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU, O WŁAŚCIWYM CZASIE!

 

Liczby takie jak wyżej wymienione – niosą ze sobą spotęgowaną, mistrzowską energię. Każdy z numerów ma pewną specyfikę, która dodatkowo się pogłębia, więc ZNAJĄC PODSTAWOWE ZNACZENIE DANEJ LICZBY można dobrze zrozumieć tak zwaną mistrzowską.

 

ALE! Musimy pamiętać, że są różne osoby, które wykorzystują tę wiedzę do swoich celów, np. “obsypują się brokatem”, aby sztucznie błyszczeć, ponieważ nie mają w sobie światła, manipulują przy użyciu tych liczb, aby inni myśleli, że są aniołami (może i tak, ale tymi upadłymi). Dlatego ufaj sile Twoje serca, oczyszczaj się, podwyższaj wibracje, a ono będzie głośno do Ciebie mówić prawdę i ostrzegać.

 

Wielkim sekretem do realizacji Twoich celów jest praca z liczbami! Każda liczba to energia, więc np. Malując ją, czy pracując w inny kreatywny sposób, wprowadzasz więcej takiej energii do swojego życia. W ten sposób można sobie ułatwić przyciąganie tego, czego pragniesz.

 

Liczba 11 jest anielska! Siła anielska jest przy Tobie i czuwa nad Tobą. Poproś ją o pomoc! Będzie Ci łatwiej z pomocą Sił Światła. Wiara w siebie, silna wolna wola, talenty, indywidualność, droga do zrealizowania swojego marzenia lub celu. 

 

Liczba 22 (warto zajrzeć do wykładu Czas nr 22) wskazuje na odpowiedni moment, by skupić się na sobie. Oznacza to, co głębokie, ukryte w podświadomości. Analiza kobiecość, intuicja, podświadomość, dokładność, dogłębna analiza, analiza od A do Z, w negatywnym aspekcie, aż do przesady, analiza, która ciągnie do przeszłości.

 

Liczba 33 oznacza ruch, energię, działanie, kreatywność, ciągłą zmianę, dynamikę, pracę, szybkość działania. Każdego dnia wszystko wygląda inaczej, stale coś się dzieje. Energia, przemiana, ruch, jak wiatr – żywioł powietrza. To jest tajemnica materii – wszystko stale się zmienia. Zajrzyj do wykładu Ceremonia nr 33, jeśli potrzebujesz przypomnienia w tym temacie, jeśli trzymasz się starego i boisz zmiany. Ten wykład pozwoli Ci zrozumieć i zaakceptować, pogodzić się z tym prawem ziemskim. W znaczeniu negatywnym 33 to za dużo ruchu, jak wiatr który wieje na wszystkie strony, ale nic nie porusza.

 

44 – pokonanie barier, przeskoczenie przeszkody, bardzo silny fundament, wysiłek, który przynosi efekt, talent do zarządzania i manifestacji, energia, która rozwiązuje nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Bycie liderem.

 

55 – zmiana, sukces materialny, jesteś własnym mistrzem (nie szukaj go na zewnątrz, tylko w sobie! Zmiana to jedyna stała, wszystko idzie w dobrym kierunku nawet jeśli jeszcze tego nie widzisz.

 

66 – mistrzostwo materii, pomoc dla innych, bezinteresowność wynikająca z własnego sukcesu, którym można się dzielić.

 

77 – król / królowa, spełnienie materialne i duchowe, zrozumienie zasad tego świata i Wszechświata. 

 

88 – sztuka, bogactwo, obfitość, manifestacja, połączenie nieba z ziemią.

 

99 – wolność, niezależność, akcja, wprowadzanie światła w ciemność, działanie na rzecz innych, np. bycie inspiracją i przykładem dla ludzkości jak zrezygnować z tego, co jest negatywne i wprowadzić pozytywne zmiany. 

 

Filmy na kanale YouTube o liczbach mistrzowskich:

 

 


 

Wyjątkowa Różowa Pełnia Księżyca i Superksiężyc

 

 

 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

3 komentarze

 1. Odpowiedz
  Eleonora says:

  A co oznacza jak się kogoś spotka w 11 miesiącu ?

 2. Odpowiedz
  Ines says:

  U mnie często widzę 11:11, 44, 77:)

 3. Odpowiedz
  Lavender says:

  Ostatnio bardzo często widzę liczbę 2

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: