brak komentarzy

Zwierzę Mocy Mrówka z Marią Bucardi | dyscyplina – ciężka, ale skuteczna praca – siła – jedność – determinacja – praca zespołowa – cierpliwość – lojalność – dokładność – skrupulatność – porządek – świadomość globalna – bezinteresowność – współpraca – plan – wizja – lojalność

 

Zwierzę Mocy Mrówka – czas na pracę zespołową, poczucie świadomości globalnej, determinację i dyscyplinę, które przyniosą WIELKIE rezultaty.

 

 

dyscyplina – ciężka, ale skuteczna praca – siła – jedność – determinacja – praca zespołowa – cierpliwość – lojalność – dokładność – skrupulatność – porządek – świadomość globalna – bezinteresowność – współpraca – plan – wizja – lojalność 

Mrówki pracują zespołowo, są w tym świetne! Oznaczają również dbanie o innych, komunikację, kooperację, ale dlatego, że każda mała pojedyncza mrówka poważnie podchodzi do swojego zadania. Nie ma mrówek rozkojarzonych, niekompetentych lub niechętnych do wykonywania swojej pracy, do której są stworzone. W takim więc zespole praca idzie szybko, skutecznie i przyjemnie. Ważne jest więc, aby pracować z ludźmi, którzy robią to, co kochają, do czego są “stworzeni”, czyli robią to z poczucia powołania. Przy tym należy pamiętać, że to nie musi być wielka w społecznym mniemaniu działalność! Pojedyncza mała mróweczka nie wykonuje spektakularnej pracy, ale jest ogromnie ważną częścią zespołu, który razem wykonuje coś wielkiego. 

To Zwierzę Mocy świetnie obrazuje Medytacje Dla Ziemi i motto “jeśli każdy zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego” oraz globalną świadomość, przez którą można tak wiele zmienić.

To jest właśnie kolejne istotne przesłanie tego Zwierzęcia Mocy – świadomość zbiorowa. Poczucie i widza, że jesteśmy jednością i poprzez własną pracę nad sobą i swoim życiem możemy wiele zmienić. Jeśli zmieniasz coś w sobie, to poruszasz energię, zmienia się coś dookoła w Twoim najbliższym otoczeniu i globalnej świadomości. Im więc dobrych myśli, słów, działań – dobrej energii – tym wyższa i lepsza świadomość kolektywna. 

Zwłaszcza w tym, tak bardzo trudnym czasie, Zwierzę Mocy Mrówka przypomina o tym i wskazuje na dalszą pracę, która przyniesie duży efekt. Mimo tego, że wszyscy zaczęli się dzielić, to powinniśmy pamiętać, że jako ludzie jesteśmy jednością i to prowadzi do sukcesu.

Czas na współpracę i jedność oraz bezinteresowność (oczywiście w zdrowym sensie! Czyli nie zatracanie się w problemach innych, a kroczenie swoją świetlistą ścieżką).

Jest znany eksperyment naukowców, którzy zaobserwowali po włożeniu dwóch gatunków mrówek czarnych i czerwonych do słoika (dziwne, ale zostawmy to bez komentarza teraz :-)), że żyły ze sobą w zgodzie do czasu, aż zaczęto trząść słoikiem. Wtedy dwa gatunki mrówek zaczęły walczyć między sobą… Jak to idealnie obrazuje starą, negatywną zasadę “kto dzieli, ten rządzi”To jeszcze bardziej podkreśla znaczenie współpracy i poczucia jedności, aby nie dać się nabrać na takie manipulacje.

Nie poddawaj się jeśli coś Ci nie wychodzi lub nie wyszło w przeszłości, przewodnik ze świata Zwierząt przekazuje, by działać, ćwiczyć, próbować aż do skutku! Wtedy mrówka staje się symbolem sukcesu osiągniętego własną determinacją i pracą zespołu. 

Jaka jest Twoja rola tutaj na Ziemi? Jak możesz pomóc sobie i światu?

Gdy czeka Cię trudne zadanie, połącz się z tym Zwierzęciem Mocy, poobserwuj, aby zdać sobie sprawę jak Twoja rola jest ważna dla całej społeczności. Zwłaszcza jeśli jest mnóstwo małych zadań do zrobienia i wydaje Ci się, że nic z tego nie masz, efektu nie widać. 

To nie jest łatwe wykonywać pracę, której “nikt” nie widzi, nikt nie pogratuluje, nikt nie zmotywuje. Ale, gdy w Twoje życie wchodzi małymi lecz szybkimi kroczkami Zwierzę Mocy Mrówka, to pamiętaj, że wszystko co robisz ma OGROMNE znaczenie.

Prezent od Marii Bucardi

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: