1

Gdy wszystko wydaje się ciemne, straszne, nie wiadomo gdzie zmierza, ani jak się skończy – zapoznaj się ze Zwierzęciem Mocy Meduzą.

 

Gdy wszystko wydaje się ciemne, straszne, nie wiadomo gdzie zmierza, ani jak się skończy – zapoznaj się ze Zwierzęciem Mocy Meduzą.

 

Zwierzę Mocy Meduza

Czy potrafisz zanurkować w prąd życia i zaufać, że niesie Cię w najlepszym kierunku?

Meduza wygląda jak galareta, bardzo delikatna, jest jednak dzięki temu wyjątkowo elastyczna i może spokojnie unosić się tam, gdzie prowadzą ją prądy wodne, które często są silne i nieobliczalne. 

Meduza jako Zwierzę Mocy przychodzi do Ciebie ujawnić swoją tajemnicę pokonywania sztormów. Taka mała galaretka, a jej siłą jest zaufanie w życie, elastyczność, dzięki której pokonasz największe problemy i trudności na swej drodze. Gdy wszystko wydaje się ciemne, ciężkie, mroczne, niewiadomo gdzie zmierza, ani jak się skończy, przypomina o wierze w Siłę Wyższą, siłę życia i stworzenia. To oczywiście jest bardzo trudne, ponieważ przeczy temu jak zostaliśmy wychowani i jak obecnie jest ten świat urządzony.

Jest takie powiedzenie, że gdy przestajesz się szamotać, zaczynasz się unosić na fali, przestajesz tonąć. 

Gdy przestajesz walczyć z nurtem życia, gdy przestajesz zmagać się z problemem, może jakąś starą sprawą, starym pomysłem jak coś powinno wyglądać, zaczynasz oddychać swobodniej, spokojniej i unosić się na powierzchni, wypływasz z problemów i emocji, które ciągnęły Cię na dno. 

Wiara w siebie, w Siłę Wyższą, dobro, pokonanie trudności to wielkie wyzwanie, prawda? Zwłaszcza w chwilach najtrudniejszych, największego zwątpienia.

Meduza nie wie, gdzie płynie, gdzie zaprowadzi ją nurt. Jak jest w Twoim przypadku? Jak czujesz się, gdy jest ciężko, mnóstwo różnych działań niezależnych od Ciebie i nie wiesz, gdzie to prowadzi, co z Tobą będzie i tym światem?

W świecie roślin Wierzba ma podobne przesłanie, by w czasie burzy tańczyć na wietrze, nie walczyć, a ufać, że ten czas przeminie zostawiając Cię z większą mądrością i doświadczeniem. Gdyby była nieugięta, to mogłaby się połamać.

Gdy trafiasz na np. Zwierzę Mocy Tygrysa, jest czas, aby stanąć do walki, ale gdy pojawia się meduza w Twoim życiu, to czas na elastyczność i zaufanie w siłę własnego serca oraz Siłę Wyższą. 

Są różne rodzaje meduz, wiele z nich, szczególnie w cieplejszych morzach i oceanach, są parzące. Jakie ciekawe połączenie, woda i ogień! W tym przypadku woda wskazuje na czyste emocje (niezmącone zwątpieniem, czarnymi scenariuszami i podświadomymi lękami) i ogień, czyli duszę, siłę serca, które jest prowadzone w najlepszym kierunku zawsze, gdy robimy to, co kochamy, co rozpala w nas pozytywne emocje, jeszcze w innych słowach, do czego pali się serce.

Dlaczego warto zaufać tym przesłaniom? Meduzy to najstarsze stworzonka na Ziemi, możliwe, że żyją tu ok 500 – 700 mln lat! Przetrwały już wiele, a dalej są z nami, muszą dobrze coś wiedzieć o życiu 😉 Niektóre mają bardzo długie “odnóża” jak wstążki, które jak możemy dowiedzieć się od biologów, nigdy się nie plączą. 

Meduza symbolizuje emocje, ochronę, przepływ, wrażliwość, zaufanie, wiarę, wewnętrzną siłę, moc, równowagę, prostotę, przetrwanie, przejrzystość, miękkość, akceptację, jedność z naturą i Siłą Wyższą, energetyczny przepływ, płynięcie z prądem. Meduzy nie muszą niczego zmuszać. Prądy wodne prowadzą je dokładnie tam, gdzie powinny. Żyją życiem w całkowitym zaufaniu i poddaniu się, ale w pozytywnym znaczeniu, np. Poddaniu się “woli nieba”. Oznaczają również obronę (bez ostrzeżenia). To może nieco zaskoczyć, ale pamiętajmy, że niektóre z nich mogą nieźle oparzyć. 

Zwierzę Mocy Meduza znaczenie Maria Bucardi

Meduzy bywają przepiękne, kolorowe, bajeczne jak z innego świata, nawet fluorescencyjne. Lepiej oglądać je z daleka, nie dotykać, zwłaszcza tych kolorowych, które mogą mocno lub śmiertelnie oparzyć. Jeśli znajdziesz je na plaży, wyrzucone na piasek, lepiej je podnieść je z piaskiem pod spodem, aby nie dotykać bezpośrednio (jeśli nie masz pewności jaka dokładnie to istotka).

Jako totem osoby, wskazują na wielką intuicję

Uwierz w moc swego serca, a ten prąd poniesie Cię w dobrym kierunku.

Jesteś połączony / połączona z energią życia, stworzenia. Nie musisz o nic walczyć! Jeśli pragniesz przyciągnąć coś do swojego życia, zostań tego wibracyjnym odpowiednikiem. To znaczy, że jeśli chcesz np. Żyć w harmonii i szczęściu, to musisz myśleć w taki sposób, używać spokojnych, pozytywnych słów i takie działania podejmować, skupiać się na swojej wewnętrznej harmonii i oczywiście, usuwać ze swojego życia wszystko co nie jest z tym zgodne. Jeśli oglądanie wiadomości źle na Ciebie wpływa, niepokoją Cię informacje na głównych stronach – to wyłącz je i idź na spacer. Nie słuchaj ich zwłaszcza teraz, ponieważ to kompletne zaprzeczenie przesłaniom Zwierzęcia Mocy Meduzy. 

Gdy jesteś w wodzie życia, to masz silne połączenie ze wszystkim i wszystkimi, wykorzystaj ten czas na materializację marzeń, celów. Świetnie rozumiesz emocje swoje i innych, możesz wysyłać innym wiadomości poprzez serce (nie werbalne, które może spowodować nieporozumienie).

Użyj swojego światła, by rozświetlić ciemne emocje.

Zwierzę Mocy Meduza znaczenie Maria Bucardi

Znasz tę historię? https://bucardimaria.com/2017/02/20/wzruszajacy-powrot-historii-o-rozgwiazdach-prywatnie-z-maria-bucardi-zeglarz-portugalski/

 

Prezent od Marii Bucardi

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

 

 

z ubiegłego tygodnia 157

.

Jak pokonać podświadome negatywne oczekiwania i jak z lekkością zmienić je na pozytywne. Praktyczne wskazówki. Nadchodzi nowy etap w Twoim życiu, nowa jakość, nowy rozdział, jednak Siły Mroku już czekają na kolejnym zakręcie Twojej nowej Drogi, by znów zaatakować ze zdwojoną siłą, wywołać strach niepewność, panikę, by zmusić cię do powrotu do tego starego, szarego, ale znanego. Siły Mroku podsuną Ci tysiące argumentów, dlaczego lepiej nie ryzykować i dlaczego lepiej iść utartą szarą ścieżką, niż odważyć się na to, co nowe, piękne i zgodne z Tobą. Ilu ludzi żyje w swoich szarych klakach tylko dlatego, że boją się tego, co nowe i słuchają podszeptów podświadomości. Dziś pokonasz Diabła (XV) sposobami Maga (I) i mądrością Arcykapłana (V) z rozwagą i skupieniem powążącego Rydwanem (VII). Porozmawiamy o Kole Losu i Kole Fortuny (Szczęścia), jak zawsze być na wozie, a nie pod wozem. Czas trwania transmisji: 01:02:13 min.

Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

 

 


Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA


Wyjątkowa Różowa Pełnia Księżyca i Superksiężyc

 

 

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Lavender says:

    Kochana Mario, praktyka oczyszczajaca pt. Rytual Anielski z pestka jablka z youtuba jest wspanialy. Nauczylam sie juz sama z siebie tekstu formulki na pamiec

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: