brak komentarzy

Diament to najcenniejszy kamień, który powstaje pod ekstremalną presją i ma na imię niepokonany. Ty jesteś diamentem…

Diament to najcenniejszy kamień, który powstaje pod ekstremalną presją i ma na imię niepokonany. Ty jesteś diamentem…

 

Poznaj najcenniejszy, najczystszy i najtwardszy kamień na Ziemi – diament. Natura jest genialna i tak wiele może nas nauczyć jeśli tylko otworzymy oczy, a właściwie serca…

 

Nazwa diament pochodzi od starożytnego greckiego: adámas / adámantos właściwy, niezmienny, niezniszczalny, nieokiełznany i damáō, „Ja obezwładniam”, okiełznuję. W łacinie  diamentum, które oznacza NIEPOKONANY, niezniszczalny, a powodem tego jest oczywiście znana cecha tego kamienia: twardość. To najtwardszy materiał na Ziemi.

 

Wiek większości naturalnych diamentów ma od 1 miliarda do 3,5 miliarda lat!

 

Czyste diamenty bez dodatku innego związku chemicznego są przezroczyste i mają zdolność rozpraszania światła na różne odcienie – tworzą optyczny pryzmat, błyszcząc na wszystkie kolory jak tęcza. 

 

Większość z nich powstała na głębokości od 150 do 250 kilometrów w głębi Ziemi, a kilka pochodzi z głębokości nawet 800 kilometrów! Pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury płyny zawierające węgiel rozpuszczały różne minerały i zastępowały je diamentami. Znacznie później (dziesiątki do setek milionów lat temu) zostały wyniesione na powierzchnię w wyniku erupcji wulkanicznych i osadzone w skałach magmowych. Tak, więc…

 

Diament powstaje pod ekstremalną presją i temperaturą. 

 

Jeśli czujesz nacisk nie do zniesienia, jeśli czujesz jakby zalewała Cię fala gorąca i zdenerwowania – to przypomnij sobie, że tak powstaje diament i kolejny jego szlif, dzięki któremu błyszczy jeszcze mocniej. Nie ma siły, która by go pokonała, a jedynie oszlifowała na jeszcze cenniejszy. Diament to energia zwycięzcy. 

 

Jeśli czujesz wielką samotność, również pomyśl o diamentach. Dlaczego są tak cenne? Ponieważ jest ich tak mało na Ziemi! Rzadko można je zobaczyć gdzieś na widoku i trzeba wiedzieć gdzie szukać. 

 

“Twardość diamentu zależy od jego czystości, doskonałości krystalicznej i orientacji: twardość jest wyższa dla nieskazitelnych, czystych kryształów zorientowanych w kierunku <111> (wzdłuż najdłuższej przekątnej sześciennej sieci diamentowej). Dlatego, podczas gdy możliwe jest zarysowanie niektórych diamentów innymi materiałami, takimi jak azotek boru, najtwardsze diamenty mogą zostać zarysowane tylko przez inne diamenty i agregaty nanokrystalicznego diamentu.”

 

Jak w przypadku każdego materiału, makroskopowa geometria diamentu przyczynia się do jego odporności na pękanie. Temat powiązany z boską geometrią.

 

Teraz kolejna ciekawostka na temat diamentu. Jest on formą czystego węgla ułożoną w kryształ. Inna stabilna forma węgla to grafit. Wydawałoby się, że tak podobne, a jednak kompletnie inne, grafit jest szary, miękki i powszechnie występujący.

 

Hmm warte zastanowienia, “ten sam” materiał, a jeden z nich jest przeciętny,  drugi niesamowity…

 

Na Ziemi diamenty są bardzo rzadkie, ale w kosmosie częściej występujące. Pojawiają się w meteorytach jako nanodiamenty i naukowcy mówią, że musiały powstać poza układem słonecznym, gdzieś daleko w gwiazdach i możliwe, że były pierwszymi minerałami 🙂 Co więcej możemy przeczytać, iż pewne badania przewidują, że duże ilości diamentów kondensują się z metanu do “diamentowego deszczu” na planetach lodowych olbrzymach – Uran i Neptun, a niektóre planety za układem słonecznym mogą składać się prawie w całości z diamentu.

 

Ciekawe jest również to, że ludzkie ciało ma podstawę z węgla – pierwiastek Carbon, który posiada 6 protonów, 6 neutronów i 6 elektronów 🙂 Występuje w każdej komóreczce ciała, dna. Określany jako najważniejszy element strukturalny i powód, dla którego jesteśmy znani jako formy życia oparte na węglu. Około 12 procent atomów w organizmie to węgiel. Jeden z podstawowych elementów materii.

 

Opierając się tylko na faktach, inne kamienie szlachetne jak tanzanit, aleksandryt, szmaragd mogą być jeszcze rzadsze i droższe, ale jednak to czysty diament jest najtwardszy i rozsławiony na cały świat.

 

Jeśli nie masz naturalnego diamentu nic się nie przejmuj, Ty nim jesteś! Jeśli pracujesz nad swoją czystością, myślisz jak najczęściej o swojej mocy, to błyszczysz bardziej niż diament. 

 

Czyste ŚWIATŁO wewnętrzne chroni! Światło prawdziwe, światło życia, nie sztuczne jak błysk fleszy i brokat 🙂 

 

Może pamiętasz, na 69 Medytacji Dla Ziemi otrzymaliśmy przesłanie, by dbać o swoje światło, ponieważ gdy przechodzimy metamorfozę z poczwarki do motyla i wychodzimy z kokonu, to ciemne energie atakują. Dlatego jest to tak ważne, aby unikać negatywnych wiadomości, mediów, ludzi, miejsc i TWORZYĆ SWOJĄ WARSTWĘ OCHRONNĄ. Czystość wewnętrzna ciała i ducha, otoczenia decyduje o sile Twojej tarczy ochronnej. Negatywne energie “poparzają się” od Twojego światła i uciekają.

 

Niech obce wpływy odbijają się od Ciebie, a Twoja czystość pozostanie zachowana. Ty wszystko widzisz, ale to się odbija i nie ma dostępu.

 

Nie daj się wciągnąć w labirynt mroku, to jest Czas Sprawiedliwości i lepiej zaufać Sile Światła w prowadzenie.

 

Wróć do wykładu “46 Czas z Marią Bucardi” o Twojej diamentowej duszy, która jest wyjątkowej, niepowtarzalna oraz kody krwi, które mogą być jak obciążenie, które trzeba oczyścić. Link: https://bucardimaria.com/2019/01/30/czas-z-maria-bucardi-nr-46/

 

 

Możesz również zajrzeć do wykładu z medytacją 46 Ceremonii z Marią Bucardi, gdzie przejdziesz przez proces oczyszczenia Twojej duszy, która jest jak najcenniejszy diament, który wpadł w Ziemskie błoto. Aktywujesz w pełni siłę i moc swojej diamentowej duszy i zdasz sprawę z tego kim jesteś. Link: https://bucardimaria.com/2019/01/31/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-46/ 

 

 

158

.

Jak wewnątrz, tak i na zewnątrz. Dlaczego inni widzą nasze wady, słabości i brzydotę, gdy próbujemy ukryć to za wszelką cenę? Dlaczego niektórzy widzą w nas piękno i światło, nawet w takim momencie, gdy mamy ubrany worek od kartofli 🙂 Jeśli sama/sam nie będziesz się szanował, nikt nie będzie Cię szanował. Jeśli sama/sam się nie pokochasz, to nikt Cię nie pokocha. Jeśli sama/sam czegoś nie zrobisz, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Jeśli sama/sam czujesz się nie dość dobra/dobry, to inni też będę tak uważać. W czym brakuje Ci harmonii i balansu? Jak ćwiczyć balans? Medytacja spokoju i praktyczne ćwiczenia. Po tym spotkaniu zrozumiesz, co jeśli kluczem do szczęścia i życzę Ci, by było ono jednym z tych przełomowych, po którym już nigdy więcej nie będziesz myśleć lub mówić o sobie źle! Czas trwania transmisji: 52:29 min. 

Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

 

 


Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA


 

 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: