brak komentarzy

Kamień Mocy Chryzopraz Energia wiecznej wiosny i młodości, jest jak fontanna, źródło życia, witalności i obfitości.

Kamień Mocy Chryzopraz

Energia wiecznej wiosny i młodości, jest jak fontanna, źródło życia, witalności i obfitości.

 

Kamień Mocy Chryzopraz

 

Energia wiecznej wiosny i młodości, jest jak fontanna, źródło życia, witalności i obfitości.

 

To odnowienie i odrodzenie. Przebudzenie do życia, jak nadejście wiosny, nowego i świetlistego. Motywacja, uczucie “chce mi się”! Wzmocnienie wszystkiego, co dobre.

 

W związku z tymi wyjątkowymi właściwościami, ta zielona odmiana chalcedonu,  pomaga wyleczyć złamane serce, wzmocnić poczucie własnej wartości, przywrócić równowagę emocjonalną. Przyciąga bogactwo i obfitość. Sprzyja w akceptacji zmian i tolerancji dla innych, ale to dopiero początek!

 

Te zielone “jabłuszkowe” kamienie wydają się “zwyklejsze” niż np. kamienie szlachetne, ale tu poznasz ich prawdziwą moc i docenisz ich niezwykłą wartość. W sklepiku pojawiały się 3 nowe chryzoprazy – teraz dostępne, mają czystą i wysoką energię, a to wielka rzadkość. W jednym zdaniu, to piękna i wzniosła energia. Pamiętajmy, że kamień musi być odpowiednio przechowywany i z dobrego źródła, aby był żywy.

 

 

Jeśli interesujesz się oczyszczaniem, uzdrawianiem, czujesz wiosenną aurę, to przeczytaj koniecznie!

 

Talizman będzie dla Ciebie przyjacielem zwłaszcza, gdy:

 • potrzebujesz “obudzenia” skuteczniejszego niż kawa.
 • Nic Ci się nie chce.
 • Trudno Ci połączyć się z Twoim sercem, gdzie jest prawda, odpowiedzi, spokój i wiara.
 • Czujesz zagubienie i wszystko wydaje Ci się wielkim chaosem.
 • Czujesz się przytłoczona / przytłoczony obowiązkami i właściwie wszystkim, najchętniej chciałabyś / chciałbyś ukryć się gdzieś przed całym światem.
 • Narzekasz na starość, bóle w ciele i choroby.
 • Chcesz spowolnić proces starzenia lub przejść go z godnością, być najpiękniejszą sobą lub najprzystojniejszym sobą.
 • Brakuje Ci motywacji do działania.
 • Stare sprawy blokują Cię i nie możesz zacząć nowego etapu.
 • Chcesz wypełnić swoje życie energią wiosny i radości, lekkości.
 • Doskwierają Ci braki i niedostatki.
 • Potrzebujesz więcej energii obfitości, bogactwa i wdzięczności.
 • Cierpisz na depresję i lęki.
 • Przeraża Cię momentami sytuacja światowa.
 • Potrzebujesz ochrony swojego serca i ciała, otulenia światłem i miłością.
 • Masz problem, by wybaczyć sobie lub innym.
 • Brak Ci tolerancji, gdy widzisz co ludzie wyprawiają, ale nie chcesz się denerwować.
 • Potrzebujesz szybkich postępów.
 • Masz blokady w pracy kreatywnej, potrzebujesz większej kreatywności i chcesz wdrożyć nowe pomysły.

 

Ten zachwycający kamień zielonego promienia ma właściwości lecznicze, a także jest kamieniem przyciągającym nową miłość, dostatek i dobrobyt. Promuje radość i szczęście oraz przenosi wibracje Boskiej Prawdy.

 

Osobom mniej i bardziej zaawansowanym w rozwoju osobistym, pomoże również uwolnić negatywne nastawienie oparte na ego, związane ze współzależnymi relacjami.

 

Łatwiej będzie Ci skupić się na Twoim sercu i wewnętrznej prawdzie, co jest bardzo ważne, by nie popłynąć z masą innych, którzy podążają w zgubnym kierunku.

 

Jego wibracje dostarczają energii obfitości na wszystkich poziomach. Otacza cudowną energią miłości. Gdy te dwie energie łączą się i wzmacniają w Tobie, wnoszą w życie obfitość miłości i dobrobytu oraz możliwość przyciągnięcia nowej miłości, jeśli tego pragniesz lub odnowienia uczucia w związku.

 

Ten cudowny kryształ pomaga przynieść uzdrowienie do komórek ciała i przygotować je do głębokiego oczyszczenia. Regeneruje ciało. Reguluje hormony i pomaga w problemach z bezpłodnością.

 

Kamień może być używany samodzielnie lub w połączeniu z innymi. Często używany przez profesjonalistów w naturalnym lecznictwie. 

 

Pomaga łączyć się z naturą, duchami natury i żywiołami, rozumieć Matkę Ziemię.

 

Ma również żółte przebarwienia, które są energią mądrości wyższej.

 

Jak możesz jeszcze używać ten talizman:

 

Energia tego kryształu podkreśla zdolność manifestacji, np. Pieniędzy, obfitości, miłości, zdrowia i tego, czego pragniesz. Miej go przy sobie, gdy piszesz afirmacje, robisz wizualizacje itp.

 

Obfitość i dobrobyt są jeszcze bardziej wzmocnione przez energię tego kamienia, zwłaszcza dzięki bardziej żółto-zielonym kolorze.

 

Kryształy te mają lecznicze właściwości i mogą pomóc w leczeniu ciała fizycznego i emocjonalnego. Możesz medytować z talizmanem i używać leczniczego rytuału z Archaniołem Rafałem z książki “Jak rozmawiać z Aniołami” Marii Bucardi.

 

Pracuj nad intuicją, a z tym kamieniem postęp będzie szybki. Tak samo uwidocznią się Twoje talenty, których możesz jeszcze nie znasz.

 

Możesz umieścić jeden z tych kamieni pod poduszką, aby zapewnić spokojny sen i uzdrawianie komóreczek.

 

W bliskim kontakcie wzbudza uczucie szczęścia, wdzięczności, zadowolenia.

 

 

Pochodzenie chryzoprazu

 

To odmiana chalcedonu, który jest rodzajem kwarcu i należy do cenniejszych kamieni z tej grupy.

 

Znaczenie słowa „chryzopraz” pochodzi od dwóch słów, przy czym chrys oznacza po grecku „złoto lub żółty”, a prase od greckiego „por”, odnosząc się do jego zielonego zabarwienia.

 

Kolory naturalnego zielonego kamienia chalcedonowego są różne, w zależności od tego, ile jest w nich niklu, ten dodatek tworzy w kamieniu piękne wzory. Kamień jest dobry dla alergików.

 

Złoża tego kamienia są w Rosji, Brazylii, na Madagaskarze, Tanzanii, RPA, Polsce, Australii i USA.

 

 

 

Słowa kluczowe:

Uzdrowienie – czystość – wiosna – energia – piękny wzrost – bogactwo – obfitość – wdzięczność – serce – odrodzenie – młodość – płodność – kreatywność

 

Łączy się ze Zwierzęciem Mocy Żabą, która również odpowiada za bogactwo i szybki rozwój, a także ze Zwierzęciem Mocy Wężem związanym z uleczeniem, odrodzeniem, zrzuceniem starej skóry. 

 

 

 

158

.

Jak wewnątrz, tak i na zewnątrz. Dlaczego inni widzą nasze wady, słabości i brzydotę, gdy próbujemy ukryć to za wszelką cenę? Dlaczego niektórzy widzą w nas piękno i światło, nawet w takim momencie, gdy mamy ubrany worek od kartofli 🙂 Jeśli sama/sam nie będziesz się szanował, nikt nie będzie Cię szanował. Jeśli sama/sam się nie pokochasz, to nikt Cię nie pokocha. Jeśli sama/sam czegoś nie zrobisz, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Jeśli sama/sam czujesz się nie dość dobra/dobry, to inni też będę tak uważać. W czym brakuje Ci harmonii i balansu? Jak ćwiczyć balans? Medytacja spokoju i praktyczne ćwiczenia. Po tym spotkaniu zrozumiesz, co jeśli kluczem do szczęścia i życzę Ci, by było ono jednym z tych przełomowych, po którym już nigdy więcej nie będziesz myśleć lub mówić o sobie źle! Czas trwania transmisji: 52:29 min. 

Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

 

 


Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA


 

 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: