brak komentarzy

Wyjątkowy kryształ Lemuryjski. Kryształ lemuriański to nazwa nadana kryształowi, który zawiera informacje z czasów Lemurii.

 

Wyjątkowy kryształ Lemuryjski 

 

Kryształ lemuriański to nazwa nadana kryształowi, który zawiera informacje z czasów Lemurii.

 

Możliwe, że kryształy lemuriańskie są najsilniejszymi kryształowymi wibracjami, jakie istnieją na planecie od samego początku stworzenia. 

 

Zawierają wszystkie informacje i kody dla pełnego rozwoju ludzkości i Ziemi. 

 

Wzmacniają myśli i przekazują je.

 

Kryształy można nazwać układem nerwowym lub informacyjnym Ziemi, a złoto sercem.

 

Kryształy lemuriańskie inicjują ewolucję, sprawiają, że dostęp do własnej wewnętrznej wiedzy jest wolny. Przypomina nam zdanie „Ja jestem światłem, prawdą i życiem”. Niech ta świadomość rozprzestrzenia się z każdym kamieniem, który wychodzi z ciemności, a jego światło wiedzy świeci jak słońce w ciągu dnia.

 

Kiedy pracujemy z kryształami lemuryjskimi, przypominają nam o stanie braku materii i poczuciu jedności ze wszystkim, co nas otacza. Przywracają świadomość w każdej komórce naszego ciała, że ​​jesteśmy całością, związani ze wszystkimi żywymi istotami. 

 

Wszyscy jesteśmy istotami boskiej miłości, bez względu na to, czy jesteśmy dobrzy, czy źli, a to, co się z jednym dzieje, wpływa na nas wszystkich. 

 

Pomagają w samotności, przypominając nam, że zawsze jesteśmy połączeni z innymi i wszyscy jesteśmy równi w duchu.

 

Dobrze jest mieć lemuriański kryształ blisko ciała, aby stale uzdrawiał je i pozytywnie wpływał. Można go kłaść na miejsca szczególnie chore lub problematyczne.

 

Medytuj z nim trzymając go na czakrze trzeciego oka, pozwalając swojemu duchowi przebudzić się i widzieć więcej. 

 

 

 

Może pomóc Ci w zdobywaniu informacji o starożytnej cywilizacji Lemurii. Wielu pracowników światła otrzymało takie informacje podczas medytacji i pracy. Tak odkryto, że kryształy zostały nam pozostawione do użytku przez bardzo zaawansowaną cywilizację.

 

Mają naprawdę potężną energię i są doskonałe do wspomagania pracy nad rozwojem duchowym.

 

Ten kryształ zawiera dla ciebie ogromne skarby! Mówi się, że pod jego wpływem z biegiem czasu, szyszynka jest stymulowana do wzrostu, co oznacza ​​wydłużenie długości życia i aktywację zdolności wyższych, pozazmysłowej percepcji.

 

Szyszynka wpływa na cały układ hormonalny organizmu oraz reguluje i kontroluje kilka kluczowych procesów, takich jak: wzrost i rozwój fizyczny. Jest odpowiedzialna za reprodukcję, kontrolę temperatury ciała, czynność nerek, rytm snu i czuwania, eliminację stresu, ochronę DNA w komórkach organizmu przed zmianami wywołanymi przez wirusy i czynnikami rakotwórczymi, ochronę przed wolnymi rodnikami (kryształ lemuryjski to świetny przeciwutleniacz), wytwarzanie energii w komórkach i przepływ energii w całym organizmie, układ odpornościowy, który natychmiastowo i dokładnie wykrywa i niszczy „wrogie wektory” i patogeny, kontrolę procesu starzenia.

 

Uważa się, że szyszynka miała pierwotnie ponad 3 cm długości i zdegenerowała się do obecnych rozmiarów od 3 do 5 milimetrów i – według naukowców – odpowiada między innymi za rytm czuwania i snu. Wytwarza hormon „melatoninę”. Znanymi badaczami szyszynki są dr. Dr. Walter Pierpaoli i Dr. William Regelson, którzy po latach badań odkryli, że często ludzki organizm prawie przestaje wytwarzać melatoninę w wieku 45 lat.

 

Jeśli chcesz, możesz się wiele nauczyć od tych kryształów. Wszystkie kryształy są ze sobą połączone. Sieć ta tworzy się, staje coraz silniejsza i być może w pewnym momencie doprowadzi do pierwotnego stanu lemuryjskiego…

 

Mityczna Lemuria

Na długo przed Atlantydą istniał kontynent i czas zwany Lemuria, który znajdywał  się na Pacyfiku. Kontynent prawdopodobnie istniał około 200 000 lat temu, 90 000 lat przed Atlantydą. Mieszkańcy Lemurii byli bardzo wysoko rozwinięci energetycznie i żyli w pełnej świadomości i jedności z naturą. Ich ciała były lekko przezroczyste i jeszcze nie tak solidne jak nasze. Większość komunikacji odbywała się telepatycznie.

 

Cała ich wiedza była przechowywana w kryształach. Informacje zostały przetransportowane do kryształu i zapieczętowane. Kopie wszystkich kryształów zostały wykonane i zdeponowane dla potomności. 

 

Używali kryształów w technologii i i uzdrawianiu. Każde dziecko otrzymało również przy narodzinach kryształ, w którym przechowywane były wszystkie informacje i ścieżka życiowa (powołanie). 

 

Lemurianie żyli w absolutnej harmonii. Trudno jest sobie wyobrazić etapy życia na Lemurii, ponieważ bardzo różniły się od tego, co mamy dzisiaj.

 

W tym czasie panował pokój i harmonia, nieskończona miłość i niewyobrażalne połączenie ze wszystkimi innymi formami świadomości na Ziemi. Lemurianie nie znali żadnej choroby, ponieważ potrafili natychmiast rozpoznać źródło wszystkich rzeczy poprzez swoje zmysły.

 

Mogli żyć kilka tysięcy lat, ponieważ „fizyczne” ciało było nadal bardzo eteryczne i było w stanie nieskończenie daleko rozszerzać aurę w ziemskie pole magnetyczne, stanowiąc połączenie ze wszystkim, co tworzyło planetę. 

 

 

 

Każdy wiedział wtedy, że jakiekolwiek nadużycie lub uszkodzenie planety spotkałoby się z jego ciałem fizycznym w tym samym momencie i spowodowałoby konsekwencje dla jego samego oraz innych.

 

Lemurianin był w stanie natychmiast skompensować brak równowagi w swoim systemie, przywracając pierwotną informację, „boską wibrację”, a do tego używał odpowiednich kryształów, w których są ukryte zdolności i energie takie jak nieskończona miłość, absolutna więź ze wszystkim, co jest, głęboki spokój, nieskończona mądrość i cała wiedza o „zdolnościach”, które były oczywiste dla ludu lemuryjskiego: telepatia, teleportacja (również Atlantydzi mieli te umiejętności – np. poruszali ciężkie kamienne bloki egipskich piramid), nieograniczona ekspansja we wszechświat, podróże w czasie, każda zmiana wymiarów, przekazywanie wibracji do komórek ciała, zwłaszcza do układu limbicznego mózgu, przechowywanie niemal nieskończonej ilości danych, a przede wszystkim nawiązanie kontaktu z resztą wszechświata, czyli możliwość ponownego połączenia się z początkiem „siebie”.

 

Jeśli połączysz się z tym kamieniem, poczujesz się jak za czasów pełnych harmonii i miłości.

 

Lokalizacja i wygląd kwarców Lemuryjskich 

 

Występują głównie w regionie Diamantina w Brazylii, chociaż gdzie indziej znajduje się coraz więcej kawałków. Lokalizacje te obejmują różne obszary Himalajów, w tym Tybet, Rosję, Zambię i USA. W Brazylii leżą luźno, a nie grupowo w warstwach piasku. 

 

Kryształy Lemuriańskiego kwarcu są również znane jako Kryształy Nasion Lemuriańskich lub Nasiona Gwiezdne Lemurian.

 

Kryształy te mogą być w różnych kolorach, przezroczystym, dymnym, zielonym, różowym, niebieskim, cytrynowym i morelowym lub złotym uzdrowicielskim.

 

Są stożkowate i bardzo nieregularne, po ich bokach można znaleźć drobne rowki, które wyglądają jak kod kreskowy. Przez ostatnie wieki kryształy były bardzo rzadkie, a kopalnie wyczerpane, choć niektóre źródła z kolei podają, że coraz więcej jest ostatnio odnajdowanych. Wiele osób jest pewnych, że wciąż jest ich wiele, może jedynie dostęp ograniczony. Zostały dla nas i powinniśmy je odnaleźć oraz zaczerpnąć informacje, aby przywrócić harmonię na Ziemi, zrealizować cel w jakim zostały dla nas przekazane. Gdy poznasz ten niezwykły kamień, szybko stanie się Twoim najlepszym przyjacielem… 

 

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować 😉 Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi – LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy …

 

Moje motta życiowe:

“Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd”

“Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego”

“Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny 🙂 Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to – co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

 

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

 

 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 
 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: