brak komentarzy

Tajemnica kształtu piramidy oraz trójkąta, poznaj ich silne właściwości…

Tajemnica kształtu piramidy oraz trójkąta, poznaj ich silne właściwości oraz wyjątkowy kryształ górski w połączeniu ze złotym Golden Healer w formie piramidy.

 

Trójkąt to forma, która ma bardzo silną energię. Okrąg w magii i energii służy jako ochrona, kwadrat to stabilna podstawa, a trójkąt równoboczny to właśnie siła i o tym może Ci przypominać – Twojej wewnętrznej sile. To również symbole żywiołów, czyli elementów, z których składa się wszystko, co naturalne na Ziemi:

 

Powietrze – umysł, komunikacja, myśli

 

Ogień – siła, moc, odwaga

 

Woda – oczyszczenie, uzdrowienie, emocje

 

Ziemia – stabilność, uziemienie, płodność

 

Piąty element to eter, duch, nieskończoność, symbolem jest koło lub spirala.

 

 

Piramida łączy się w numerologii z liczbą 3 – szczęście “do trzech razy sztuka”,  “święta trójca”, umysł – ciało – duch, przeszłość – teraźniejszość – przyszłość,  dziewica – matka – starucha, ojciec – syn – duch święty, cykl narodziny – śmierć – odrodzenie, a także kreatywność, dynamika, ruch, przepływ energii, ekspress.
Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat, możesz zajrzeć do wykładów online https://akademia-omen-sententia.pl z liczbą trzy. 

 

Energia męska reprezentowana jest przez trójkąt z jednym punktem do góry (powietrze i ogień).

Energia żeńska reprezentowana jest przez trójkąt z dwoma punktami do góry (woda i ziemia).

Razem tworzą harmonię, symbol heksagram, merkaba. 

 

 

PIRAMIDA 

 

Trójkąt to magiczny symbol, a piramida to dopiero poważna energia! Nasi dawni, dawni przodkowie doskonale wiedzieli o tym działaniu, dlatego tworzyli wielkie budowle w odpowiednich punktach kuli Ziemskiej, aby tworzyć silną sieć energii na Ziemi. 

 

Od tysięcy lat jesteśmy uczeni, że piramidy to tylko groby, jednak teraz możemy sobie zdać sprawę, że nikt, by nie tworzył tak misternych, nadzwyczajnie zaawansowanych konstrukcji w idealnie wybranych miejscach, aby zrobić z tego jedynie grób lub miejsce “prymitywnego kultu” jak nieraz się słyszy.

 

Można znaleźć informacje, że słowo piramida to greckie słowo, które oznacza ciasto… jest też druga teoria, że składa się z dwóch słów, które oznaczają ogień i rdzeń centralny. Tak więc oznacza, że piramida to obiekt, który zawiera energię w swoim rdzeniu. Piramidy pomagają w absorbowaniu negatywnej energii i blokad z miejsc i czakr. Pomagają w medytacji i uzdrawianiu.

 

Starożytni Egipcjanie zrozumieli świętą geometrię piramid. Wiedzieli, że działa jako centrum mocy. 

 

To święty kształt geometryczny, który zbiera energię z wszechświata i centruje ją w dół poprzez wierzchołek. Dlatego piramidy w Egipcie tworzą wielki wir energetyczny. Piramidy istnieją również ukryte w amazońskim lesie deszczowym i wielu innych miejscach na Ziemi.

 

Rdzenni Amerykanie mieszkali w namiotach tee-pee, które niczym piramidy gromadziły energię i działały odmładzająco na znajdujących się w nich osobach.

 

Medytacja w pewnych rodzajach piramid, takich jak pagody, wzmacnia przepływ energii. Do tego wiele z nich zwieńczonych jest diamentem lub innym klejnotem.

 

Teraz, gdy na Ziemi zachodzą wielki zmiany, a także w naszych ciałach fizycznych i duchowych, piramidy pomagają nam zwiększyć wibracje i częstotliwość, abyśmy mogli nadążać za naturalnym, uniwersalnym postępem.

 

POMYSŁY NA UŻYWANIE PIRAMIDY

 

Są zaprojektowane z trójkątów równobocznych, dzięki czemu energia jest skupiona wewnątrz i generuje wibracje, które można wykorzystać na wiele sposobów. 

 

Jeden z nich to konserwowanie żywności i innych przedmiotów. Potrawy zachowane w kształcie piramidy zachowują świeżość przez dłuższy czas. 

 

Może być używana w różnych terapiach leczniczych, takich jak uzdrawianie kryształami, uzdrawianie praniczne, reiki, feng shui i inne. Wiele osób cieszy się obecnie niesamowitymi wynikami pracy z piramidami w celu uzdrowienia i poprawy stylu życia.

 

Możesz ją używać w manifestacji, kumulowaniu energii, przyciąganiu, leczeniu, medytacji, rytuałów nowiu księżyca, pełni księżyca, Rytuałach dla Matki Ziemi, świecach intencyjnych z Marią Bucardi lub jako element dekoracji, który podwyższa wibracje otoczenia.

 

 

KRYSZTAŁOWE PIRAMIDY

 

Piramidy mogą być z różnych materiałów, a te kryształowe są bardzo wyjątkowe. 

 

Kamienie występują w różnych kolorach (kwarc złoty, różowy, czarny turmalin, zielony chryzopraz) i służą do różnych celów (poprawienie snu, dodatkowa ochrona, przyciąganie obfitości), ale można je również znaleźć w wielu różnych kształtach. Tak jak kolory kryształów niosą ze sobą unikalne znaczenia (ponieważ często wskazują dokładnie, jakiego rodzaju jest kamień), kształty kryształów również mają znaczenie. Struktura kryształu nie zmienia rodzaju emitowanej energii, ale kształt wpływa na sposób, w jaki otrzymujesz tę energię.

 

Kryształowe piramidy mają moc manifestowania Twoich pragnień, a wierzchołek ma służyć do wysłania Twojej intencji do Wszechświata. 

 

Trzymanie piramidy to zdecydowanie intensywne i orzeźwiające uczucie. Tworzy w twojej dłoni wir energii, który rozprzestrzenia się po fizycznym ciele i wokół Twojej aury. Kieruje w dół mądrość i uzdrowienie Wszechświata prosto do czubków palców. Można mieć uczucie mrowienia, zmysły i wizje stają się wyostrzone. 

 

Piramida kryształowa o najwyższej jakości pomaga aktywować talenty wyższe, mądrość wyższą, zdolności nadprzyrodzone (które są naturalne, lecz tak się je teraz nazywa).

 

Piramida w sposób naturalny wibruje na poziomie duchowym, ponieważ jest ważną formą świętej geometrii. Energia piramidy pomaga podnieść Twoje wibracje, dzięki czemu możesz osiągnąć następny poziom rozwoju duchowego.

 

Jej wpływ na ciało fizyczne jest również bardzo pozytywny, jak już wcześniej wspomniane, działa odmładzająco, odblokowujący i oczyszczająco oraz uzdrawiająco.

 

Aby użyć kryształowej piramidy do zachowania piękna i młodości, umieść ją blisko łóżka. Piramida zapewni spokojny sen, co z kolei pomaga zachować zdrowy wygląd.

 

Możesz również umieścić swoją kryształową piramidę w dzbanku na wodę lub obok niego, aby zrobić eliksir. Kamień trzymaj tam przez 1-2 godziny.

 
 
 
 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować 😉 Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi – LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy …

 

Moje motta życiowe:

“Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd”

“Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego”

“Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny 🙂 Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to – co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

 

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

 

 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 
 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: