1

Niebiański kamień Lapis Lazuli. Oszałamiający wygląd i energia! Kamień prawdy i oświecenia

 

Niebiański kamień Lapis Lazuli. Oszałamiający wygląd i energia!

Kamień prawdy i oświecenia

 

Lapis Lazuli to jeden z najbardziej poszukiwanych, uwielbianych i używanych kamieni w od początku historii człowieka! Jego głęboki, niebieski kolor pozostaje symbolem królewskości i honoru, bogów i mocy, ducha i wizji. To uniwersalny symbol mądrości i prawdy.

Lapis to połączenie wielu minerałów. Najpopularniejsza skała składa się z lazurytu, sodalitu, kalcytu i pirytu. Wyższa klasa jest dostępna w intensywnie niebieskich odcieniach ze złotym marmurkiem – pirytem. Niższej klasy ma często bladoniebieski kolor z białymi plamkami. Kolor zazwyczaj zależy od miejsca pochodzenia. 

Talizman jaki tutaj jest w ofercie – jest najwyższej klasy, ma intensywnie niebieski kolor i złoty, pirytowy marmurek. Pochodzi z najstarszej kopalni na świecie w Afganistanie.

Z jego pomocą zrzucisz emocjonalny bagaż doświadczeń, by z lekkością iść do przodu, na drodze prawdy i oświecenia, ze spokojem i zaufaniem w prowadzenie Siły Wyższej.

To także energia odwagi, pewności siebie, a nawet przywództwa. Pomaga w ekspresji siebie i swojej prawdy w najlepszy sposób. Autentyczność, wiarygodność, mądrość to jego domena.

Afirmacja “Stoję z podniesioną głową i z pewnością siebie wyrażam swoją prawdę”. Może być to bardzo pomocne jeśli masz blokady w tej kwestii, czasem czegoś nie powiesz i potem godzinami rozmyślasz, co mogłeś / mogłaś zrobić. Jeśli zgodzisz się czasem na to, by ktoś przekroczył Twoje granice, a potem źle się czujesz.

Łagodzi złość i negatywne myśli, a także usuwa frustracje i ciemne myśli wywołujące złość, lęki, niepewność, kompleksy, chaos, zagubienie, itp. Ogólnie wprowadza harmonię wewnętrzną i koi system nerwowy.

Lapis Lazuli jest jak piękne ciemnoniebieskie niebo. Ceniony od niepamiętnych czasów za bogaty niebieski kolor. 

Kamień Lapis Lazuli symbolizuje oświecenie i prawdę. Te silne, intensywnie niebieskie kamienie, “otwierają” trzecie oko i pobudzają szyszynkę. Mają potężną energię, aby pomóc w rozwijaniu darów psychicznych.

Kamienie te były cenione od starożytności, ponieważ są jednymi z najpiękniejszych niebieskich kryształów. Im bardziej niebieski kamień, tym wyżej był ceniony. Występuje w kilku różnych odcieniach i domieszkach, w zależności od tego, ile innych minerałów zawiera. Najlepsze kawałki kamienia mają oszałamiający niebieski kolor z inkluzjami białego kalcytu i złotego pirytu.

Rezonują z energią wewnętrznego króla lub królowej i są historycznie kamieniami królewskimi. Ten kryształ pomaga również zrównoważyć męskie i żeńskie aspekty twojej osobowości.

Niektóre z najlepszych kawałków tego kamienia znajdują się w Afganistanie. Pochodzą ze starożytnej kopalni w tym kraju, która była używana do wydobywania tego niebieskiego kamienia od 2000 lat. Znajduje się go również we Włoszech, Egipcie, Mongolii, Chile, Rosji i USA.

Znaczenie nazwy tego kamienia sięga starożytnej Persji. Jego nazwa pochodzi od perskiego słowa lazhuward / lazur oznaczającego „niebieski kamień”.

Istnieją dokumenty starożytne, w których można odczytać jak wielką wagę przykładali do tych pięknych niebieskich kamieni.

Dla wielu kultur były świętymi kamieniami. Ludzie wtedy czuli, że ten kamień wprowadza poczucie spokoju i harmonii oraz przynosi dar mądrości i oświecenia.

Te niebieskie kamienie są używane od tysięcy lat! Historia tego kamienia, odnotowana  jest w czasach starożytnej Mezopotamii, Egiptu, czasach biblijnych, Chinach, Grecji, Rzymie. Istnieją starożytne artefakty, np. Tablice całe z tego kamienia z wyrytymi przesłaniami. W grobowcu egipskiego faraona, króla Tutenchamona, odkryto piękne egipskie amulety. Część Księgi Umarłych została napisana na płycie tego niebieskiego kryształu, ponieważ oznaczał królewskość i duchowość. Możemy także przeczytać w biblii o tym kamieniu (tłumaczony po Polsku jako sapir, ale najprawdopodobniej chodzi o Lapis Lazuli, które jest jak niebieskie niebo obsypane gwiazdami).

Są nie tylko piękne, ale mogą stymulować poczucie prawdy, a także pozwalają doświadczyć pełni oświecenia.

Energia tych niebieskich kryształów może zintensyfikować wzrost intuicji, channelingu i zdolności parapsychicznych oraz może pomóc ci skontaktować się z Twoim aniołem.

To także jednym z najpotężniejszych kryształów leczniczych, które możesz nosić!

Zrównoważy twoje wewnętrzne Ja z zewnętrznym i pomoże zharmonizować męsko-żeńskie aspekty Twojej osobowości, a także pomoże Ci się zrelaksować, co jest bardzo ważne, ponieważ długotrwały stres obniża odporność i jest źródłem chorób.

Zanurz się w głąb siebie i oświeć swoją duszę z pomocą Lapis Lazuli. Użyj tego magicznego kamienia, aby znaleźć swój prawdziwy cel i misję w życiu. Mądrość to znajomość właściwej ścieżki. Dlatego kamień Lapis jest również nazywany „Strażnikiem Mądrości”. Jego energia skutecznie poprawia twoje zdolności intuicyjne, a także wewnętrzną prawdę.

Dodatkowo w tym dokładnie kamieniu jest duża doza pirytu – kamienia szczęścia, bogactwa i obfitości, mądrości wyższej. To kamień pewności siebie, akcji i wewnętrznego ognia, który motywuje do życia w pełni i działania. Podnosi wibracje i pobudza wyższą jaźń.

 

 

 

159

.

Jak w czasie kryzysu znaleźć szansę dla siebie? Jak osiągnąć dużo więcej i dużo szybciej, niż to, co dziś masz na Twojej liście marzeń? Jak odnaleźć dobrą stronę w każdej negatywności? Jak szukać światła w ciemności? Jak szukać nowych dróg, gdy stare się blokują? Jak wejść oknem, gdy drzwi zamknięto Ci przed samym nosem? Czy w momentach trudności tracisz wiarę w pomoc Siły Wyższej? Mnóstwo pytań i odpowiedzi. Czasami bowiem trzeba być jak tygrys i walczyć z tym, co próbuje Cię zatrzymać, a czasami trzeba być jak meduza lub wierzba, elastycznie tańczyć na wietrze lub w czasie sztormu, by przetrwać. Czasami trzeba oddać się w pełni woli wyższej i czekać, aż burza wyrzuci Cię na wyspę pełną skarbów. Jak pokonać strach przed przyszłością?  Czas trwania transmisji: 01:03:28 min.

 

Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

 

 


Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA


 

 

 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Alina S. says:

    Lapis Lazuli to jeden z moich ulubionych kamieni,ze względu na swą głęboką ,piękną niebieskość. Nie wiedziałam,że ma taką moc,już wiem dlaczego
    mnie przyciąga. 🙂

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: