brak komentarzy

Kamień wzrostu, obfitości, bogactwa, zdrowia, wytrwałości, równowagi, poznaj agat mszysty.

Kamień wzrostu, obfitości, bogactwa, zdrowia, wytrwałości, równowagi, poznaj agat mszysty.

 

Agat mszysty to kamień wzrostu, obfitości, bogactwa, zdrowia, wytrwałości, równowagi wewnętrznej i spokoju, mądrości i połączenia z Ziemią.

 

Agat mszysty mocno działa na poziomie materii (nie wibruje z aż tak wysoką częstotliwością jak niektóre kamienie np. kwarce aura), ale jest wysoko ceniony jako stabilizujący i wzmacniający wpływ. Oczywiście oddziałuje bardzo pozytywnie również na stan emocjonalny, ponieważ “w zdrowym ciele – zdrowy duch”.

 

Agat jest doskonały do równoważenia energii emocjonalnej, fizycznej i intelektualnej oraz do harmonizowania Yin i Yang.

 

Talizman z agatu mszystego to także kamień bogactwa, przyciągający obfitość we wszystkich formach.

 

To kamień nowych początków. Energia wzrostu, ekspansji, nowych etapów i zdrowia oraz wiary i nadziei, porządku. Wzmacnia witalność, zapewnia dostatek i pozwala fizycznie regenerować się. 

 

Wzmacnia ciało w okresach stresu i przynosi ulgę w bólu. Jest to doskonały kamień do rekonwalescencji po przebytej chorobie lub w wychodzeniu z uzależnień. Wzmacnia umysłową koncentrację, wytrwałość i wytrzymałość, przydatny jako pomoc w ćwiczeniach fizycznych, terapiach. 

 

Przyciąga nowe przyjaźnie, a noszona jako biżuteria lub umieszczana na noc na sercu, przyciągnie nową miłość lub odrodzi dawną miłość, jeśli tego pragniesz.

 

Oczyszcza ciało, odtruwa i regeneruje komórki, dając impuls do odnowienia. 

 

Wzmacnia wytrwałość i wytrzymałość. 

 

Łączy z naturą i jej cyklami, co jest bardzo ważne w życiu codziennym, ponieważ dzięki temu,  jesteś zawsze we właściwym miejscu i czasie. Wykorzystujesz szanse jakie przynosi Ci świat, ale powstrzymujesz się od niecierpliwego działania. Z tym kamieniem jesteś jak “dobry ogrodnik”, który sadzi nasiona swoich marzeń oraz celów, wytrwale dogląda je w odpowiedni sposób, ufa, że wszystko wyrośnie w odpowiednim czasie, a potem zbiera obfite plony.

 

Tworzy harmonię w życiu, np. jeśli czujesz, że wszystko w pracy i życiu osobistym jest bałaganem, ten kryształ może pomóc Ci zrozumieć rzeczy i dowiedzieć się, co musisz zrobić.

 

Jest dla Ciebie szczególnie korzystny jeśli:

 • Masz stresujący tryb życia
 • Żyjesz w chaosie
 • Brak Ci stabilizacji i uziemienia
 • Masz bóle w ciele i dolegliwości, choroby
 • Masz problemy finansowe
 • Zawsze zapominasz o czymś i spóźniasz się
 • Nie możesz się skupić na ważnych rzeczach
 • Rozpraszają Cię inni i media społecznościowe
 • Brak Ci celu w życiu oraz determinacji
 • Ciężko Ci związać koniec z końcem
 • Jesteś przemęczona / przemęczony
 • Brak Ci odwagi w dążeniu do celu
 • Spotykasz się z agresją 
 • Obawiasz się pewnych osób lub problemów
 • Potrzebujesz ochrony emocjonalnej i fizycznej
 • Potrzebujesz impulsu do zmiany i wzrostu

 

W historii i we wszystkich kulturach agat mszysty był znany jako kryształ ogrodników i rolnictwa ze względu na silną energię wzrostu i płodności. Posadzony w doniczce lub na rabacie kwiatowym poprawia ogólny stan zdrowia roślin. Był uważany za cudowny kamień uzdrawiający dla kapłanów i szamanów plemiennych, ponieważ daje im moc interakcji z naszym ludzkim systemem organicznym i był używany jako talizman, dzięki któremu wojownicy byli silni i zwyciężali. Używany był również jako kryształ porodowy pomagając  w porodzie. Zmniejsza ból i uzdrawia, wspomaga odnowę komórek. Rdzenni Indianie amerykańscy używali agatu mchu jako kamienia mocy i był on stosowany do wpływania na pogodę. Amulety te były noszone w starożytności, aby chronić przed wszelkimi niebezpieczeństwami i umożliwić noszącemu pokonanie ziemskich przeszkód, takich jak silne wiatry i błyskawice, a także przed jadowitymi wężami i skorpionami. Starożytni marynarze używali agatu jako amuletu chroniącego przed wściekłością falującego oceanu.

 

Agat mszysty związany z kolorem zieleni – natury, uleczenia, uzdrowienia. Ciemno zielony to kolor pieniędzy i bogactwa. Zielony Boski Promień to energia uzdrowienia i Archanioła Rafała. Biały to kolor czystości, boskich wibracji, odnowienia. Pomaga widzieć jasno, odnajdywać prawdę, wprowadzać porządek w chaos. Razem tworzą połączenie, które wpływa na materię oraz na wysokie wibracji, które są jak tarcza ochronna.

 

Właściwości:

 • Odpręża i relaksuje
 • Dodaje pewności siebie
 • Wspomaga kreatywność, twórczość i własny rozwój
 • Pomaga otworzyć się na Anioly, siły Dobra, Istoty Natury
 • Łączy z Matką Ziemią i jej siłą odnowy, oczyszczenia, uziemienia
 • Inspiruje
 • Usuwa strach, obawy, niepewność
 • Dodaje wiary w siebie
 • Pomaga pokochać siebie
 • Pomaga odnaleźć własną drogę i spełnienie
 • Leczy choroby wirusowe i grzybicze, reguluje wydzielanie insuliny
 
 

 

 

 

 

Inwestycja w siebie, najlepszą inwestycją!

Ucz się i zdobywaj wiedzę!

 

 

 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: