brak komentarzy

7 dni oczyszczenia Twojej aury, otoczenia, energii. Dołącz do wyzwania! Pierwsza inspiracja, by podwyższyć wibracje.

 

7 dni oczyszczenia, dołącz do wyzwania już dziś! Oczyszczanie jest bardzo ważne, aby podwyższyć wibracje, pozbyć się ciężkiej kuli u nogi i żyć w pełni. Twoje czyste światło to Twoja tarcza i ochrona.

 

Challenge 7 dniowy wielkiego oczyszczenia zaczynamy już dziś, możesz dołączyć kiedy chcesz i dzielić się tutaj lub na mediach społecznościowych swoimi przeżyciami 🙂 Zdjęcia, komentarze mile widziane!

 

Twoje światło wewnętrzne to Twoja tarcza i ochrona, zadbaj by było czyste i silne!

 

 

Inspiracja na dziś:

 

Jeśli jest jakaś ciężka sprawa, rana, konflikt, emocje, nawyki, nałogi – wszystko czego nie chcesz, jako przyjaciel może pomóc Ci energia śmierci, której tak wiele osób się boi…

Śmierć symbolizuje koniec pewnego etapu lub sprawy z Twojego życia, o którym zdajesz sobie sprawę (a może jeszcze nie), że już ci nie służy. Pozwala to otworzyć się na możliwość czegoś znacznie bardziej wartościowego i niezbędnego na dalszej drodze rozwoju.

Jak myślisz, co nie służy ci? Co powinno odejść?

Musisz zamknąć jedne drzwi, aby otworzyć inne. Czas zostawić przeszłość za sobą i rozstać się, przygotowując na przyjęcie nowych możliwości. Porzucenie przeszłości może być trudne, ale wkrótce zobaczysz plusy odnowy i transformacji.

Jakie nowe możliwości możesz sobie wyobrazić?

To czas znaczącej transformacji, zmiany i przejścia. Śmierć i oczyszczenie się z ograniczających czynników może otworzyć drzwi do szerszego, bardziej satysfakcjonującego życia.

Co się kończy i zaczyna w moim życiu?

Zwierzę Mocy jakie jest naszym przewodnikiem na ten czas, to sęp!

 

 

Sęp to bardzo silny przewodnik, o szczególnie wyostrzonych zmysłach.

Zwołuje całą grupę, gdy znajdzie pożywienie. Gdy więc pracujesz z nim energetycznie, np. łączysz się z tą energią poprzez medytację, to może pojawić się cała grupa.

 

Zjada zgniliznę, bakterie, śmierdzącą padlinę – czyli oczyszcza z tego, co stare.

To symbol transformacji, czyli wszystkiego, co stare życiu jak np. przekonania, sytuacje, powiązania i przedmioty.

 

Symbol śmierci i nowego życia.

 

Aby realizować wszystko, czego pragniesz – musisz oczyścić się z blokad, barier, węzełków. One blokują Twoje zdolności i talenty, dlatego to tak ważne, by się z nich uwolnić!

Więcej tutaj na blogu Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/2020/09/16/jesli-nie-mozesz-uwolnic-sie-od-tego-co-stare-i-do-ciebie-juz-nie-pasuje-poznaj-symbolike-zwierzecia-mocy-sepa-i-wykonaj-medytacje/

 

 

 

Wykład online jaki może Ci pomóc, to ten o numerze 137 – teraz w promocyjnej cenie 97 zł!

Kliknij: https://akademia-omen-sententia.pl/pl/p/Wyklad-137.-Stoisz-na-rozdrozu-i-sa-dwie-drogi-zycia%2C-ktora-wybierzesz-Jedna-droga-to-meczenie-sie-i-trudy-dnia-codziennego%2C-druga-to-droga-lekkosci.-Video%2C-mp3%2C-pdf%2C-prezent/44

Problemy, krytyka, kłótnie, nieporozumienia z innymi, samotność lub nieudany związek, sprawy, które ciągną się z przeszłości, bóle ciała i duszy, plotki, niejasne sytuacje lub zupełnie bez wyjścia… Może jesteś w jednej z nich? Lub zwyczajnie brakuje Ci siły i motywacji? Może nawet masz głowę pełną pomysłów, ale brak czasu, by je zrealizować? Albo nie znasz swojej drogi i co najlepiej robić… Możesz położyć kres zagubieniu i niemocy!

Wykład 137. 

Stoisz na rozdrożu i są dwie drogi życia, którą wybierzesz? Jedna droga to męczenie się i trudy dnia codziennego, druga to droga lekkości … Dlaczego większość ludzi nieświadomie wybiera drogę cierpienia, gdy ta druga piękna droga życia jest tuż obok? Jak podjąć właściwą decyzję i zobaczyć więcej, zobaczyć te drugie drzwi, które prowadzą do lekkości, spełnienia, radości i szczęścia. Jak rozpoznać wskazówki i drogowskazy w natłoku informacji i codziennych zadań i iść we właściwym kierunku. Dlaczego z reguły Twoja podświadomość kieruje Cię w tę stronę, którą już znasz, a tam czekają na Ciebie stare utarte schematy, przyzwyczajenia, nałogi (używki, ucieczka w konsumpcję, np. kupowanie, oglądanie filmów, granie w gry). Jak rozpoznać delikatne sygnały Anielskich Istot, Twojego Anioła Stróża, Twojego wew. głosu, które chcą pokazać Ci, tę właściwą drogę życia, pełną szczęścia, obfitości, zdrowia i miłości. Dlaczego większość ludzi na Ziemi żyje w cierpieniu niespełnionych marzeń, codziennie denerwują się, frustrują, narzekają? Dlaczego większość ludzi nie widzi tej właściwej drogi, pięknej, świetlistej i spełnionej … Na tym spotkaniu uzyskasz ważne wskazówki, które zastosowane zmienią Twoje życie na życie w raju tutaj na Ziemi.

 

  • Wykład Marii Bucardi w formie filmu video. Czas trwania to 53:04 min
  • Nagranie wykładu w formie do słuchania mp3
  • Tekst lekcji w formacie do czytania – dokument PDF 
  • Ebook Marii Bucardi pt. “Jak rozmawiać z Aniołami”
  • Możliwość zadania pytania do autorki Marii Bucardi

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d