1

Zwierzę Mocy Biedronka siedmiokropka przynosi szczęście i błogosławieństwa!

Zwierzę Mocy Biedronka siedmiokropka przynosi szczęście i błogosławieństwa!

 

Pełna nazwa: biedronka siedmiokropka, znowu magiczna liczba 7!!! A niedawno pojawiły się bransoletki Super Seven, siedem życzeń https://mariabucardi.pl/pl/p/Super-Seven-siedem-bransoletka-7-zyczen%2C-7-krysztalow-polaczonych-w-jednym-kamieniu-Niesamowita-rzadkosc%2C-wspiera-rozwoj-duchowy-i-osobisty.-Wibracja-Mitycznych-Drzew-Edenu/988

Biedronka to symbol szczęścia, daje błogosławieństwo tym, których napotka. Mistrzyni w sztuce metamorfozy, przemienia się z larwy w pięknego owada ozdobionego pięknym czerwonym kolorem i czarnymi kropeczkami. To maleńkie Zwierzę Totemiczne jest potężnym sprzymierzeńcem, który wprowadza ważne zmiany w Twoim życiu i z łatwością przechodzi przez życiową podróż. Główne przesłanie: uwierz w siebie i odważ się!

Biedronka to wysłanniczka wiadomości, że zmiana na lepsze nadchodzi!

Zwierzę Mocy biedronka znaczenie, Maria Bucardi

Główne znaczenia biedronki to:

Szczęście

Niewinność

Prawdziwa miłość

Lekkość

Urok

Zmiany, a nawet pełna metamorfoza

Boska interwencja

Wychodząc poza iluzję

Szczęśliwe rozwiązanie kłopotów

Cud w codziennym życiu

Znaczenie zachowania czujności, aby uniknąć pułapek

Potrzeba dobrego poznania siebie, aby dokonywać właściwych wyborów życiowych

Symbolika biedronki koncentruje się na pozytywności i szczęściu. Widzenie biedronki jest zatem zwykle uważane za bardzo dobry znak.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWA NADCHODZĄ, TYLKO OTWÓRZ SWOJE KANAŁY PRZYPŁYWU

Policz swoje błogosławieństwa i spójrz na piękno dookoła, na pewno je znajdziesz! 

Wdzięczność otwiera kanały przepływu dobra i błogosławieństw, szczęścia, radości, bogactwa duchowego i materialnego. Wszystko na czym skupiasz uwagę, powiększa się!

SZCZĘŚCIE I POZYTYWNA ZMIANA!

Kiedy biedronka pojawia się w Twoim życiu, z pewnością oznacza to, że nadchodzi pozytywna zmiana. To skromnie wyglądające zwierzę duchowe jest najbardziej zaufanym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o rozjaśnienie dnia i rozproszenie ponurego nastroju.

Wnosi powiew świeżego powietrza, jeśli czujesz, że sprawy stają się zagmatwane lub po prostu zbyt ciemne. Wezwij to Zwierzę Mocy, aby poradzić sobie z trudną sytuacją lub innymi kłopotami!

Nowe szczęście jest w drodze do Ciebie!

METAMORFOZA

Podobnie jak owady z rodziny chrząszczy, biedronka ewoluuje od niezbyt ładnej larwy do przepięknego stworzenia o wyraźnych kolorach. Ta transformacja może się okazać stopniowa, a nawet powolna. To przypomina nam, że zmiana wymaga czasu i zachęca do cierpliwości.

Jeśli biedronka jako zwierzę duchowe pojawia się w Twoim życiu, prawdopodobnie uczestniczysz w procesie transformacji, a może nawet w głębokiej przemianie lub metamorfozie. Wiadomość od biedronki jest taka, że ​​możemy przejść przez zmiany z łatwością, prostotą i lekkością.

Miej otwarty umysł i zastosuj świeżą, niewinną, dziecięcą perspektywę do sytuacji lub problemów, z którymi się borykasz. Co więcej, pozwól, aby Twoje kompleksy zniknęły, a Twoja osobowość nabrała siły i koloru.

WYSOKIE WIBRACJE

Z biedronką Twoja duchowość jest spotęgowana. Ponieważ ten owad, który lata wysoko, działa jak pomost między energią ziemską i niebiańską. Biedronka potrafi łączyć niebiańską wiedzę z siłami ziemskimi i dlatego jest doskonałym źródłem inspiracji dla rozwoju duchowego.

Ogólnie uważa się, że biedronka, podobnie jak ptaki latające wysoko na niebie, ma silny związek z boskością i potrafi zobaczyć obraz sytuacji z góry, wraz ze wszystkimi powiązaniami.

Z ODWAGĄ DO PRZODU!

Biedronka wskazuje drogę do przodu, lata po łące z naturalną pewnością siebie, podejmuje się śmiałych lotów i zachęca do tego samego.

Biedronka przekazuje, że jesteś gotowy / gotowa stawić czoła niebezpieczeństwom życia lub wrogości złośliwych ludzi. Otwórz skrzydła, nie bój się wystawiać na innych.

Biedronka jest potężnym sojusznikiem, który z łatwością spełni Twoje najśmielsze życzenia. Zaprasza do zaufania w tajemniczy proces tworzenia i realizacji pomysłów lub projektów. 

Pokazuje, że można osiągnąć wspaniałe rzeczy, pozostając pokornym, a nawet bezbronnym. Szczęśliwy urok i ochronna to część jej niezwykłej energii.

RÓWNOWAGA W DZIAŁANIU I PRZERWIE

Biedronka prowadzi aktywne życie w czasie upałów, a zimą zasypia. Pamiętaj o równowadze między działaniem a odpoczynkiem, aby naładować energię lub odzyskać równowagę. Poświęć czas na medytację, aby otworzyć swój umysł i znaleźć wewnętrzny spokój.

Połącz się ze Zwierzęciem Mocy Biedronką, gdy:

Chcesz znaleźć swoje prawdziwe szczęście.

Twoje szczęście jest twoją odpowiedzialnością. Chcesz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby czerpać szczęście nawet z najdrobniejszych i najprostszych rzeczy.

Masz dosyć zmartwień, ale nie wiesz jak przestać o nich myśleć.

Potrzebujesz szczęścia i lekkości w swoim życiu.

Kiedy zobaczysz biedronkę, pomyśl o swoim życzeniu i wyślij je do wszechświata wraz z wdzięcznością i podziękowaniem! Zwierzę Mocy Biedronka jest poniekąd jak znalezienie czterolistnej koniczynki 🙂

Czas na lekkość i zabawę, życie nie musi być ciężkie, a postawa wobec życia zawsze poważna. Jeśli masz moment w życiu, że jest Ci smutno, ciężko i nie wiesz jak to zmienić, zacznij od małych kroków, np. Idź na spacer, pomyśl ile jest dobrych rzeczy w Twoim życiu, zrób coś nowego, może kreatywnego, pobaw się z niewinnością i entuzjazmem dziecka, a ta zmiana przyjdzie samoistnie. 

Prezent od Marii Bucardi

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

 

 

 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Lavender says:

    🐞

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d