1

Niezwykły czas astrologiczny “Brama Lwa” 08.08.2021 | Maria Bucardi

 

Namaste

 

Zapraszam na podcast

 

 

 

 

Słuchaj moich podcastów https://soundcloud.com/maria-bucardi

 


 

Nowe Kamienie Mocy 

 

 

 

Karty Kamieni Mocy

 

 

https://bucardimaria.com/2021/05/31/kamienie-mocy-i-niespodzianka-dobre-wiadomosci-%f0%9f%8e%80/

 

 

 

 


 

 

Każdego roku i około 8 dnia 8 miesiąca roku (8 sierpnia) odbywa się kosmiczne wydarzenie zwane „Bramą Lwa”. To czas wzmożonej energii kosmicznej przepływającej między sferą fizyczną i duchową.

Brama Lwa była obserwowana co najmniej od starożytnego Egiptu (oczywiście wcześniej również choć nie jest to udokumentowane) i czczona jako czas wielkiego napływu energii i aktywacji!

 

 

Co się dzieje na niebie?

Słońce, Ziemia i gwiazda Syriusz zrównują się, a gdy Syriusz wznosi się na niebie, Pas Oriona zrównuje się bezpośrednio z Piramidą w Gizie, z naszej perspektywy na Ziemi wydaje się, że Syriusz (najjaśniejsza gwiazda, jaką możemy zobaczyć!) zbliża się do Ziemi.

Ciekawostka, gwiazda Syriusz jest dwa razy większa od naszego Słońca i 26 razy jaśniejsza! Jest to potężne źródło duchowego światła.

To ustawienie nazywa się Bramą Lwa, ponieważ występuje, gdy słońce znajduje się w astrologicznym znaku Lwa. Jako znak zodiaku Lew jest związany z centrum serca i reprezentuje zindywidualizowaną ekspresję Boskości.

 

Następuje intensywny przypływ światła, który budzi DNA, aktywuje pole energii człowieka i przekazuje wysokie częstotliwości wibracyjne i “kody przebudzenia”. To są Kody Światła wznoszenia się, mistrzostwa i ewolucji z Syriusza spływające w kierunku Ziemi, czasami nazywanego Duchowym Słońcem.

Duchowa inicjacja czeka na tych, którzy przekroczą tę bramę 8/8. Tego dnia, Syriusz – najjaśniejsza gwiazda na naszym niebie, wznosi się na horyzoncie, chwilę przed wschodem słońca.

 

 

Syriusz znany jest z obdarzania bogactwem, oddaniem, honorem, pasją i potężnym talentem twórczym. Starożytni Egipcjanie wierzyli, że powstanie Syriusza jest bezpośrednio związane z przypływem Nilu. Rzeka odżywiała ich ziemię i podtrzymywała życie.

Brama Lwa to wejście do przyspieszonego wznoszenia, powodujące duże zmiany na każdym poziomie. To my tworzymy naszą rzeczywistość, ale wraz z otwarciem Bramy rzeczy poruszają się szybciej, gdy energia się nasila. Tak więc, jeśli użyjesz tej Bramy, pomnoży to Twoje wysiłki, a także pomoże ci w manifestacji marzeń i celów.

Znaczenie liczby 8

8 jest ucieleśnieniem balansu i równowagi we wszystkich sferach, to harmonia i nieskończoność, nieśmiertelność i nieograniczona moc. Jak na górze, tak na dole. To również piękno, Wenus, obfitość, docenianie życia, sztuka. Liczba 88 jest mistrzowska!

Pokój i sukces czekają na Ciebie, jeśli możesz puścić wszystko, co pozbawione harmonii (np. Przestarzałe sprawy, nieaktualne, toksyczne), sytuacje, osoby, przedmioty.

Niech 8/8 zainspiruje Cię do dalekosiężnych pomysłów, obfitości duchowej, materialnej, finansowej, osiągnięć, przywództwa i ambicji.

Nasza struktura DNA również odzwierciedla liczbę, a liczba odzwierciedla nasze DNA, ponieważ przechowuje kody, do których możemy uzyskać dostęp w czasach takich jak otwarcie Lwiej Bramy. Otwarcie Bramy Lwa ósmego dnia ósmego miesiąca aktywuje moce 8/8.

Energie silne jak ryk lwa!

Energia Lwiej Bramy jest bardzo intensywna, mamy w niej również witalność Słońca. W pierwszej połowie sierpnia Słońce świeci na zodiaku Lwa, Dziecka Słońca.

Duma, cel i wyraz życia to dzieła Lwa. Kiedy przechodzisz przez Bramę Lwa, możesz doświadczyć Boskości w sobie i ucieleśnić ją.

Słońce, przebywające w centrum Układu Słonecznego i Lew, Król Dżungli, są ideałami królewskości, władcy serca, przywódcy, motywacji, hojności, siły życiowej, aby iść naprzód.

Możesz wykorzystać swój pełen potencjał i zabłysnąć 🙂

Połączenie z trzecią czakrą

Czakra splotu słonecznego (nasze wewnętrzne słońce, które znamy z Ceremonii) jest centrum energetycznym osobistej mocy, związane z Lwem i Słońcem. Otwarcie Bramy Lwa 8/8 to szansa na wzmocnienie wewnętrznej mocy i wykorzystanie do podwyższenia wibracji.

Jeśli twoja czakra splotu słonecznego jest zrównoważona, będziesz mieć większą pewność siebie, samokontrolę, a także siłę woli. Zdolność manifestacji i dobrobytu są z nią bezpośrednio związane.

Wykorzystaj ten czas zwłaszcza jeśli zmagasz się z problemami finansowymi. W tym czasie twoje myśli są skierowane na obfitość i możesz łatwiej uzyskać dostęp do przepływu zasobów.

Brak równowagi splotu słonecznego może wywoływać problemy związane z władzą i np. sprawiać, że kwestionujesz swój cel w tym życiu. Nadaktywna czakra może wywołać apodyktyczność i agresję. 

Brama Lwa 8 sierpnia to wir intensywnej mocy, w który można zaangażować się z pozytywnym nastawieniem.

Nie bój się mocy, która przepłynie przez Ciebie i słuchaj swojego serca, Siła Wyższa Światła prowadzi Cię.

W tym roku 8.08 wypada w niedzielę “dzień słońca”!

Kamień Mocy związany z tą energią to Cytryn, Baryt, Agat Ognisty, Jaspis Zaćmienie, Golden Healer, oczywiście Kamień Słoneczny, Piryt, Tygrysie Oko, Karneol. Zajrzyj tutaj https://mariabucardi.pl/pl/c/-jeszcze-dostepny-zamow/100 

Zwierzę Mocy Lew zajrzyj na blog https://zwierzetamocy.org/2020/09/18/nos-korone-dumnie-na-glowie-tak-jak-zwierze-mocy-lew-swoja-zlocista-grzywe-poznaj-jego-bogate-znaczenie/ 

 
 
 

 

 

 


31.07.2021 Święto Lammas (wieczór 31.07 na 1.08) – Rytuał świec intencyjnych z Marią Bucardi

 

https://mariabucardi.pl/pl/p/31.07.2021-Swieto-Lammas-wieczor-31.07-na-1.08-Rytual-swiec-intencyjnych-z-Maria-Bucardi-/1140

 

 

 


 

Zapraszam Cię do nowego sklepu,

gdzie można pobrać materiały bezpłatne.

 

www.Bucardi.pl

 

Pamiętaj o kartach kolorów on-line

 

 

 


 

 

168

.

Czy Twoje serce jest lżejsze, niż piórko? Skarabeusz: czy jeszcze toczysz kulę “odchodów”? Nadszedł czas, by zakopać to przepracowane… Próbujesz coś osiągnąć za wszelką cenę i przy tym Twoje serce ściska się, uciska, zaczyna ciążyć? Pojawiają się bóle w klatce piersiowej, trudności z oddychaniem, a może uczucie “noża w plecach”? Na tym spotkaniu otrzymasz kolejny klucz do szczęścia i zadasz sobie pytanie: czy robię coś na siłę? Czy zaczyna brakować mi balansu i harmonii pomiędzy różnymi dziedzinami życia lub w jednej konkretnej sprawie? Czy jest czegoś w moim życiu za dużo, a czegoś za mało? Czy może toczę przed sobą kulę z odchodów przeszłości, czegoś co już zostało zrozumiane, przepracowane, ale jeszcze nie zostało zakopane i unicestwione? Skarabeusz to także magia kolorów! Jak wpływają na mnie konkretne kolory i czy mogę wykorzystać ich moc, by przywrócić sobie równowagę, dodać sobie mocy lub ukryć się na chwilę przed całym światem? Czas transformacji, to także uwolnienie się, raz na zawsze, o tego, co już zostało przetrawione. Czasami trzeba zakopać przeszłość i posadzić na niej coś nowego. Jak w Naturze, gdy stare odchodzi, powstaje na tym, nowe życie! Znów czas eremicki, wyszukania “odchodów” przeszłości i oczyszczenia się z nich raz na zawsze. Odkryj Twoje talenty, zdolności i zbuduj nowe życie, w harmonii z lekkością serca i z magią kolorów.  Czas spotkania to: 46:38 min

 

Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

 

 


Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć to spotkanie i starsze w Archiwum? 

Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA


 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

 

 

 

 

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Eleonora Artemis says:

    Piękna suknia taka atłasowa

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: