8

Zabijemy Ci wszystkich i wszystko, co kochasz, by Cię zatrzymać na Twojej drodze! Jak zareagujesz? Schowasz się do mysiej dziury? Przestaniesz działać?

💞

 

6 dzień września przynosi śmierć 6 kotka. W nocy do Oazy dostały się psy, psy które od kilku dni krążą wokół i przesiadują u sąsiadów, których suka chyba ma swoje dni. Te psy przesiąknięte nienawiścią do kotków (gdzie przebywają, takie energie pochłaniają), dostały się jakimś cudem do naszej twierdzy Oazy. W nocy bardzo padał deszcz, kotki pochowały się do domków i w domku psy je dopadły. Dziś rano znalazłam zabitego Kolorka, małego Ernesta nie ma, jest tylko krew, przypuszczam, że go zabiły i zjadły lub gdzieś zaniosły. Kolorek był moim światełkiem, codziennie sprawiał, że w tym trudnym czasie Armagedonu, w którym Ty także jesteś, uśmiecham się i idę dalej, realizuję moją misję. Dlatego to właśnie w Kolorka i jego małego braciszka Ernesta uderzyły demony…

 

By mi zabić nadzieję, by Wam zabić nadzieję, no bo jeśli tak źle dzieje się u Marii, to już nie ma szans dla nas…

 

Dokładnie wiem jaką mają strategię, zatrzymać mnie w niesieniu dla Was nadziei, światła i wiary!

Pokazać Wam, że nie ma szans na wygraną!

Zabrać nam ostatnie światło.

 

Pamiętaj, to, co dzieje się u mnie, to dzieje się także u Wojowników światła i wszystkich innych Istot, które są tutaj, by wykonać swoją, ostatnią może na Ziemi, świetlistą misję! Czas Armagedonu trwa… Do końca jeszcze daleko… Czym ktoś ma ważniejszą misję lub jest jej bardziej oddany, tym bardziej dostaje! Jeśli więc dokładnie w ostatnich miesiącach przeżywasz coś trudnego, zdaj sobie sprawę z tego, jak ważna jest Twoja rola tutaj i teraz na Ziemi, że tak chcą Cię zatrzymać.

 

Nie daj sobie wmówić kłamstw, że to złe to Twoja wina, że to sprawy karmiczne, że sama to stworzyłaś/stworzyłeś… To jedna z metod działania Mroku, zrobić Ci krzywdę i potem jeszcze Ci wmówić, że to Twoja wina! Jest wielu “guru” którzy będę Ci wmawiać winę, nie wierz im. Ci sami guru chwalą znamię Bestii i zrobią wszystko za pieniądze! Miej oczy szeroko otwarte. Wiele rzeczy kształtujemy, tworzymy, materializujemy, ale nie WSZYSTKO! Nie wszystko złe, to od razu Twoja wina! Są klątwy, uroki, złe oka, ludzie oddani demonom i demoniczne energie wokół, one nie śpią i dosłownie i w przenośni (nie potrzebują snu lub mało), działają cały czas tworząc ból i cierpienie! Nie wierz tym “guru” którzy twierdzą, że nie ma zła, że wszystko jest boskie, oni wierzą w innych bogów! Bogów Podziemi!

 

Wiesz jak demony myślą?

Jeśli zatrzymamy Marię, nie będzie robiła wpisów, filmów, nie będzie w stanie wspierać innych, to wygramy wojnę o Ziemię.

 

Pamiętasz nasz ostatni Rytuał dla Matki Ziemi (demony uderzyły), by mnie zatrzymać, by Ciebie zatrzymać, by zatrzymać nasze światło. Potem brak Ceremonii, w tym tygodniu znów brak Ceremonii i już zacierają ręce!

 

Całą noc śniły mi się psy, psy z krwawymi paszczami, które chciały mnie pokąsać!

Te psy były i niematerialne i materialne.

 

Dziś mój apel do Ciebie! Bez względu na to, co dzieje się w Twoim życiu, bez względu na to, co dzieje się wokół, głowa do góry! Walczymy o Ziemię do ostatniej kropli krwi! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by wygrać… Jeśli ktoś myśli, że mnie zatrzyma, myli się! Jeśli ktoś myśli, że Ciebie zatrzyma, myli się! Mogą nam zabrać wszystko, mogą nam zabić wszystkich, których kochamy, my i tak idziemy dalej i wspieramy się wzajemnie … Jesteśmy światłem, nosimy światło w sobie, boski kod i Wolną Wolę!

 

Przez stulecia było nam dane chronić boski kod, boskie prawa, światło, nasze dusze spotykają się ponownie tutaj i teraz w ostatnim momencie. Daj z siebie wszystko! Miłość, światło, realizacja Twojego powołania! Radość i najwyższe wibracje!

Jeśli płaczesz, powstań! Nie daj demonom satysfakcji!

Bądź światłem i szerz światło do ostatniego oddechu!

Do ostatniej kropli krwi …

Co nas nie zabije, to nas wzmocni!

Każde uderzenie sprawia, że jesteśmy coraz silniejsi i coraz bardziej odporni!

 

Z miłością Twoja Maria Bucardi

 

Każdy ból sprawia, że staję się odporniejsza, silniejsza i bardziej wytrzymała!

Każde uderzenie Mroku sprawia, że mam jeszcze większą motywację do życia w świetle, miłości, czystości!

Każda przegrana potyczka sprawia, że jestem mądrzejsza, bardziej świadoma i jeszcze lepiej przygotowana do kolejnej!

 

Prześlij to do tych, którym jest teraz trudno, by im przypomnieć o ich misji, by dać im poczucie, że jesteśmy razem i trzymamy się razem. Teraz jeszcze mocniej, niż zwykle!

 

 

8 komentarzy

 1. Odpowiedz
  EDI says:

  Jestem z Tobą całym sercem. I przesyłam dobrą energie, dużo siły i mocy.

 2. Odpowiedz
  Paulina says:

  Mario pamiętasz jak opowiadałaś kiedyś, że jako dziecko manifestowałaś wszystko za równo te dobre jak i złe rzeczy. Dlatego jak czegoś się bałaś – to właśnie się manifestowało? Z demonami jest tak samo wiara w nie powoduje, że powstają.

  • Odpowiedz
   MariaBucardi says:

   Moja Najdroższa Paulino, bardzo dziękuję za komentarz. Naturalnie możemy manifestować/materializować wszystko, przyciągać pewne sprawy. Codziennie powstają także nowe demony poprzez myśli, działania, słowa różnych ludzi tutaj na Ziemi lub nasze własne materializacje. Wiara czyni cuda, wiara to najsilniejsze narzędzie. Jednak wokół są także “obce” demony, które ktoś inny przywołał, przeprowadził przez portale lub stworzył, te demony szukają pokarmu i atakują. Naturalnie trzeba się pilnować, by nie tworzyć swoich własnych poprzez myśli, słowa czy działania, ale także trzeba na siebie uważać, by nie paść ofiarą tych drapieżników, które już tutaj są i polują 🙂

 3. Odpowiedz
  Gosia says:

  💖💖💖

 4. Odpowiedz
  Violetta says:

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 5. Odpowiedz
  Safira says:

  Nowa ziemia i nowy dom witam Cię 💗💓💞

 6. Odpowiedz
  Basia says:

  Światełko płynie do Ciebie i do Magicznej Oazy…
  💛💛💛💛💛💜💜💜💜💜
  Miłość jest w Nas i wokół Nas i usuwa wszelkie zło…
  💖💞💖💞💖💞💖💞💖💞💖💞💖💞💖💞💖

 7. Odpowiedz
  Aleksandra says:

  ❤❤❤

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d