brak komentarzy

Tchnij życie w to, co dla Ciebie naprawdę ważne. Nów Księżyca jako Nowy Początek

Tchnij życie w to, co dla Ciebie naprawdę ważne. Nów Księżyca jako Nowy Początek

 

🌑
 
 
Podczas, gdy księżyc jest w nowiu, warto poświęcić ten czas na wyznaczanie nowych planów i celów na kolejny miesiąc, spisać listę rzeczy, które chciałabyś osiągnąć w tym czasie.
 
Tchnij życie w to, co dla Ciebie naprawdę ważne.
 
PRZEŚLIJ SWOJĄ LISTĘ ŻYCZEŃ!
 
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia.
 
Co może byc intencją:
w intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał.
 
 

 

 

 

Dlaczego słowa są tak ważne? Jak wykorzystujesz ich moc w codziennym życiu? Co budujesz poprzez siłę słowa, a co niszczysz? Słowa są, jak magiczne zaklęcia, można nimi powołać coś do życia. “Słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami …”. Czy czasami nie byłoby lepiej ugryźć się w język, zanim powiesz coś “głupiego”? Są takie momenty w których mowa jest tylko srebrem, a milczenie złotem. “Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą…”. 174 klucz do szczęścia, to przesłania na temat świadomego wykorzystania słów z mądrością Maga (I), Powożącego Rydwanem (VII) i Cesarza (IV). Jak wykreować dostatek, dobro, dobrobyt przy pomocy słowa. Jak uniknąć destrukcji, biedy, choroby, pecha, nieszczęść, które powstają poprzez nieświadome wykorzystanie tego potężnego narzędzia Prawdziwego Maga, którym jest Wola, Mądrość i Słowo. O białym i czarnym Magu oraz o tym, by nie rzucać słów na wiatr. Alchemia przemienia ołów w złoto, eliksir życia. 

Sprawdź czy masz aktywny plan nieaktywny: aktywuj/ przedłuż aktywny: zobacz wszystkie spotkania

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

[give_form id=”107062″]

 
Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: