brak komentarzy

Czy uzależnisz Twoje poczucie szczęścia od innych ludzi, a może od warunków zewnętrznych?

 

176

w czwartek i w niedzielę

 

Jak poczuć szczęście tutaj i teraz? Nie jutro, nie za tydzień, nie za rok, ale w tym momencie. Dlaczego większość ludzi nie czuje szczęścia? Czy uzależnisz Twoje poczucie szczęścia od innych ludzi, a może od warunków zewnętrznych? Czy żyjesz w przeszłości? Czy wspominasz stare dobre czasy, a może rozdrapujesz stare, krwawiące rany? Zastanawiasz się nad tym, jak wyglądałoby Twoje życie dziś, gdyby wówczas zdarzyło się coś szczególnego? Co by było, gdyby wówczas, kilka lat temu, ktoś podarował Ci spadek? A może żałujesz decyzji, które kiedyś zostały podjęte i dziś mają takie, a nie inne konsekwencje? A może żyjesz w przyszłości? Pędzisz do przodu, zdobywasz kolejne stopnie, gromadzisz majątek, wyznaczasz cele i masz wrażenie, że dopiero, gdy to i to osiągniesz, to odpoczniesz i odczujesz radość? Jak wygląda Twój dzisiejszy dzień? Tysiąc spraw do załatwienia, telefon za telefonem, spotkanie za spotkaniem, ciągle w biegu lub odwrotnie, chowasz się do mysiej dziury, pod kołdrę i nie masz siły i ochoty ręką czy nogą ruszyć? 176 klucz do szczęścia pokaże Ci kolejne metody działania Mroku, wykorzystania Twoich marzeń, by Ci przyłożyć z tej najmniej oczekiwanej strony. Na dzisiejszej Ceremonii otrzymasz wskazówki, jak pokonać te ciemne gierki i diabelskie sztuczki i z radością i lekkością żyć każdego dnia, z wdzięcznością pomnażać Twoje szczęście i bogactwo. Ta Ceremonia będzie w dwóch zupełnie innych odsłonach. Jedna w czwartek o 20:20 wersja krótsza (czas trwania: 00:48:10), bardziej uskrzydlająca, inspirująca i motywująca dla zabieganych i druga w niedzielę o 20:20 dłuższa (czas trwania: 01:06:18), bardziej wzniosła, w formie medytacji szczęścia. Możesz być tylko na jednej lub obu. Do zobaczenia Twoja Maria Bucardi

 

Zobacz zwiastun 🙂

 

 

 

Uzyskaj dostęp do ogromnej kolekcji filmów, ebooków i audiobooków Marii Bucardi

Aktywuj wybrany plan PREMIUM i korzystaj z niezwykłej BIBLIOTEKI filmów, medytacji, wykładów, ebooków, audiobooków, inspiracji! Biblioteka PREMIUM jest dostępna TYLKO tutaj, nie znajdziesz tych treści w inym miejscu! Dołącz niezobowiązująco do wspaniałej Społeczności poszukujących, szczególnych ludzi, którzy wiedzą, że jest coś więcej, niż to, co widoczne! Odkryj w sobie Moc, talenty i zdolności, pokonaj wszelkie blokady i ograniczenia! Zrzeszam ogromną Społeczność ponad 57.000 wyjątkowych ludzi! W PREMIUM idziesz jeszcze szybciej, niż inni i z lekkością realizujesz siebie.

 

 

 

Czym jest PREMIUM z Marią Bucardi?

Aktywując PREMIUM otrzymujesz pełny dostęp do unikatowych, ogromnie wartościowych treści Marii Bucardi, które są dostępne TYLKO tutaj. Kilkaset godzin bezcennych wskazówek i metod, filmów, ebooków, medytacji – opartych na Wiedzy Wyższej, którą z łatwością zastosujesz na co dzień! Wykłady w uroczystej formie z różnych Miejsc Mocy! Oczyszczające i inspirujące wskazówki! Klucze do szczęścia, bogactwa, miłości, spełnienia. Wskazówki od Wszechświata na drodze Serca! W każdym planie dostępu otrzymujesz ebooki do pobrania, a w planie złotym dostęp do Pełnej Biblioteki nagrań, publikacji, mp3. Przy pomocy PREMIUM możesz nie tylko stworzyć najpiękniejsze i wymarzone życie w materii, ale także rozwinąć cały Twój duchowy potencjał! Korzystaj kiedy chcesz, Twój dostęp jest aktywny przez wybrane dni, 24 godziny na dobę. Działaj i zmieniaj Twoje życie, ten świat i Wszechświat! 

Co daje Ci PREMIUM?

Stale nowe i aktualne treści, aktualizacja czasami kilka razy w tygodniu, a minimum raz na tydzień! Pełny dostęp do Biblioteki nagrań, idealny dla osób, które nie zawsze mają czas i pragną coś obejrzeć lub nadrobić po terminie publikacji! Często dodatkowe inspiracje, informacje typu „za kulisami”, informacje przez email, idealne dla osób, które mają za dużo na głowie! Jeśli chcesz pobrać ebooki lub audiobooki i czytać je, słuchać gdzie chcesz i kiedy chcesz.

  • Wiedza, której nie znajdziesz na YouTube 🙂
  • Stały kontakt z Marią Bucardi w czwartki po transmisjach przez chat lub komentarze
  • Możliwość oglądania w idealnym dla Ciebie czasie
  • Materiały do pobrania m.in. medytacje, ebooki, audiobooki
  • Inspiracje w Miejscu Mocy
  • Bliższy kontakt z Marią Bucardi, bo jesteś stale na bieżąco
  • Dostęp do wszystkich Kluczy do Szczęścia, czyli kilkuset transmisji prowadzonych przez Marię Bucardi z różnych Miejsc Mocy
  • wiele innych …
 

 

 

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

[give_form id=”107062″]

 
Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d