7

Podcast – Rok 2022 – Jak się do niego przygotować?

 

 

🗝️„Klucze do szczęścia” Księga I – Maria Bucardi – ebook – https://bucardimaria.com/2021/11/24/k…

🌌Czas Dwunastu z Marią Bucardi – https://bucardimaria.com/produkt/czas…

🦅 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

☞ świece intencyjne natychmiastowa pomoc tutaj link: https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-s…

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-cer…

Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: http://www.mariabucardi.pl

☞ Szkolenia, lekcje – https://akademia-omen-sententia.pl/

📚 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-…

🃏Karty Online : KARTY TWÓJ AKTUALNY KOLOR MOCY –https://bucardimaria.com/2021/07/19/k…

KARTY Z PRZESŁANIAMI Z CEREMONII – https://bucardimaria.com/rozloz-karty…

KARTY KAMIENIE MOCY – https://bucardimaria.com/2021/05/31/k…

KARTY ZWIERZĄT MOCY- https://bucardimaria.com/2021/02/11/p…

☄Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-ma… “Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających…..” (fragment) 💌 Mój e-mail : maria.bucardi@gmail.com

Odwiedź mnie na Facebook : https://www.facebook.com/Rytualy.Magi…

Instagram: https://www.instagram.com/maria_bucardi/

👩‍👩‍👧‍👧Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria… https://www.facebook.com/groups/magia… https://www.facebook.com/groups/jakby…

🏵Blog Rozwój Osobisty – https://rozwojosobisty.org/

💎Blog Kamienie Mocy – https://kamieniemocy.org/

🌏Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org

🌳Posadź drzewo: https://onosemina.org/

🎬Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBuc… https://www.youtube.com/c/MariaBucard… ▶Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5… ▶Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiac… ▶Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowa… ▶Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny ▶Rytuały dla Ziemii: https://www.facebook.com/rytualy.dla…. ▶W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-… ▶Jak być prawdziwą kobietą? : https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87… ▶Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość : https://www.facebook.com/MagiaBogactw…

💜
 

Pamiętaj o Andrzejkach 🙂

to czas idealny także na świece intencyjne!

Zobacz Nowości

 

Nowe Kamienie Mocy

i Bransoletki

link: https://mariabucardi.pl/pl/c/Jeszcze-dostepny-zamow/100

   

 

[give_form id=”107062″]

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

7 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Gaja_Tara says:

  Wcale nie jest tak łatwo, dlatego próbują teraz wszystkim jeszcze wierzącym w pozytywne działanie tych substancji, wcisnąć wersję bardziej zmanipulowaną genetycznie. Dziś miałam rozmowę, która by na to wskazywała – że jako trzecia dawka przewidziana jest wyłącznie opcja “mocniejszej” wersji… Bo kto by się przejmował, że nawet jeśli już przyjmiemy, że ktoś to “uczciwie” bada i chce dobrze (wciągnięci są w to i ludzie, którzy myślą, że to naprawdę służy dobru), to jednak wypadałoby zastosować ten sam preparat… (pomijając fakt, że szkoda swego ciała i duszy na przyjęcie któregokolwiek… w innych czasach byłoby to nie do pomyślenia, jak i zgoda komisji bioetycznej na podawanie czegoś w fazie badań, o niewiadomych konsekwencjach długofalowych także dzieciom – idąc tropem podejścia “naukowego”; gdzie nawet w sprawie prac badawczych studentów, gdzie wchodziły w grę eksperymenty na zwierzętach zwykle bardziej wnikliwie i rygorystycznie się podchodziło… i część z nich nie otrzymywało zgody). No ale wiadomo, że zupełnie o co innego tu chodzi…

  Kreujmy zmianę, ogromną przemianę na Ziemi! Ku Światłu! Z potęgą miłości i prawdy! Jednoczenie, współdziałanie ponad podziałami! Z odwagą!!!
  Dziękuję Mario!

  • Odpowiedz
   MariaBucardi says:

   statnio slyszalam super pomysł, wszyscy bez płynu strajkuja np. 3 dni, rozwaliłoby to cały mrok w 5 minut :-)))
   bo policjant by nie przyszedł, lekarz, straż pożarna, kierowvy busów, Tirów … Sieć – nie byliby w stanie się podnieść. Ten pomysł podesłał mi wspaniały człowiek ze Szwajcarii, może znacie na Youtube należy wpisać: Rima-Spalter mit Marco Rima: Logisch! Die Logik der (alej nie podaję bo to słowa kluczowe).

   • Odpowiedz
    Gaja_Tara says:

    💞❤ Pomysł jak najbardziej do zastosowania!
    Dziękuję za podp.! 🙂😉😚
    P.S. Te informacje dotyczą Polski, na zasadzie dedukcji (nie mam pewności, do sprawdzenia)

 2. Odpowiedz
  Basia says:

  Świetne spotkanie, Mario! 💕
  Jestem wdzięczna za każdą wskazówkę, każda podpowiedź, która jak dotąd przychodzi w najbardziej odpowiednim momencie. Czasem za pięć dwunasta, ale widać w tym wielką mądrość Siły Wyższej, że tak ma właśnie być.
  Jestem też wdzięczna za wszystkie doświadczenia stanu wojennego, bo kreatywność, zaradność i przedsiębiorczość ludzi w tamtym czasie była ponadprzeciętna. Mamy to we krwi! Radzić sobie w każdej sytuacji! Pomimo tego, że ocet stał na półkach i niczego nie można było dostać, niczego tak naprawdę nam nie brakowało. Te wszystkie trudne doświadczenia: zabory, wojny, stalinizm, socjalizm, stan wojenny ukształtowały nas, Polaków, i nie ma drugiego takiego narodu o takiej sile, woli walki, umiłowaniu wolności, niepoddawaniu, wytrwałości, wytrzymałości, buńczuczności, dla którego sprzeciw wobec wszelkich form ucisku i ograniczania praw jest czymś tak naturalnym jak oddychanie.
  Oddychamy buntem! 😃
  Podzieleni byliśmy już dość długo, teraz pewnie nadchodzi nowy etap – kolejne wcielenie s(S)olidarności 😉
  Już widać pewne tego symptomy, już pojawiają się pierwsze jaskółki zmian.
  Z radością czekam na kolejne Twoje podcasty! 😍

 3. Odpowiedz
  Cladonia says:

  Uwielbiam Cię Mario❣❣❣
  Nie wiem o co chodzi ale jednak wiem hehe ze no czuję się wyśmienicie …stworzonam do wojen 😃😆😄😄😄😄😄😄😄😄
  Kocham Wolność najbardziej na świecie. I widzę jak ludzie mnie teraz szanują. ..owszem są tacy co hehe bardzo mniej szanują. …ale tak. ..widzę jak mnie po prostu szanują. ..wszyscy obserwują i to mi sprawia ewentualnie trudność bo ja lubię być sama ze sobą. Zawsze byłam dumna z tego ze jestem Polka i moi drodzy ludzie innego pochodzenia a mieszkam teraz w Holandii gdzie narodowości wiele zaprawdę jest… samowolnie i z chęcią uczą się polskiego.
  Tak sobie myślę co to dobra rzecz iż jesteśmy rozsypani po całym Ziemi bo właśnie możemy innym pokazać jak Wolność wiele dla nas znaczy.
  P.s. przesyłkę z farbą do włosów dwa razy chochlątka mi zablokowali no to 30 km rowerem w jedna stronę do Amsterdamu do sklepu z naturalnymi kosmetykami pojechałam pod piękna symboliczną nazwa Lavendula 😃😁😉☺
  Haha i jaka szczęśliwa jestem bo wybyczylam się na świeżym powietrzu cały dzień i muzyki nasluchałam 😇🤗
  “Wolność kocham i rozumiem. .. lalala “

 4. Odpowiedz
  Gaja_Tara says:

  Mario, dziękuję, że o tym mówisz, że przypominasz i uświadamiasz, jak szczególnie istotne teraz jest to zjednoczenie, ponad wszelkimi podziałami, ponad wszelkimi różnicami. Myślę o tym od dawna obserwując jak właściwie w każdym temacie łatwo wybuchają spory, a jednocześnie jak potrzebny jest ten wspólny front w imię światła i wolności ludzkości. Zawsze było, jednak teraz, ma to wybitnie ważne znaczenie. Wolność ponad (wątpliwe) bezpieczeństwo… Tak!

 5. Odpowiedz
  Safira says:

  Z której planety pochodzi moja dusza? W formie kart?

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: