1

Rok Tygrysa 2022

2022 Rok Tygrysa

 

Pobierz Twój bezpłatny mini ebook

 

 

 

https://drive.google.com/file/d/1Vxp3OH3pPGkkCTigFMA0SH6T8za0hzEz/view?usp=sharing

 

Ebook na temat grudnia link do drive

https://drive.google.com/file/d/1k7RI5_LZovuNd53sCW68sb9b827jytvl/view?usp=sharing

 

Także tutaj w sklepiku bezpłatnie

link: https://bucardi.pl/pl/c/Inspirujace-mini-ebooki/25

 

 

Od lutego 2022 zaczyna się rok Tygrysa Wodnego w horoskopie chińskim. Ta starożytna wiedza jest bardzo ciekawa i może nam wiele pokazać oraz przygotować już teraz.

Rok 2020 był rokiem Szczura, który często wprowadza coś nowego. Rok 2021 to rok Byka, czyli bardziej praca nad ustabilizowaniem (nowego). Natomiast rok Tygrysa zawsze dostarcza intensywnych wrażeń, czasem mniej, a czasem bardziej jak rozpoczęcie I wojny światowej (Tygrys Drewna) lub wybuch reaktora atomowego w Czarnobylu (Tygrys Ognia). 

Ale rok Tygrysa to również czas bohatera, który dokonuje czegoś niewiarygodnie odważnego i wspaniałego. 

Tak jest najczęściej, że to wyzwania kierują nas do pokonania barier i aktywacji talentów o jakich nie mieliśmy pojęcia, siły, która cichutko spała, a teraz jest maksymalnie rozbudzona.

Nie ma bohaterów w spokojnym czasie sielanki, ponieważ nie są potrzebni 🙂

Chodzi tutaj o dążenie do czegoś lepszego, zmiany i to nie nastąpi małymi kroczkami. To nie czas na delikatne sprawdzanie, czy jesteśmy gotowi na coś, a przeciwnie, to czas rzucenia się na głęboką wodę. 

Energia Tygrysa to nie bezszelestnie stąpający kotek na ubocznej drodze, niezauważony nocą, a wielki zwierz, który wpadając wywiera ogromne emocje, wywraca wszystko do góry nogami. Do tego może zrobić wielkie skoki, co symbolizuje, że działania mogą być na wielką skalę. 

Można mieć poczucie, że chcesz coś zrobić, wyczekujesz, nerwowo się kręcisz, ale nic się nie zmienia. Lub nie możesz podjąć decyzji, przekładasz na później, nie masz dobrego planu. To wszystko połączone z eksplozywną energią tygrysa, może być bardzo irytujące. Dlatego nie zwlekaj, nie odkładaj na póżniej…

Czas wielkiego skoku! Zrób go, ponieważ każdy moment wstrzymania, będzie dla Ciebie torturą wewnętrzną.

Im dalej w rok, tym Tygrys zmienia się bardziej w rok Królika i uspokaja się, albo moglibyśmy powiedzieć, męczy się i chce pospać 🙂 Dlatego przewiduje się, że w roku Królika może nastąpić większy spokój, a w 2024 wkracza Smok z przełomową wibracją. 

Najciemniej tuż przed świtem… 

To brzmi dosyć ciężko, ale pamiętaj, że ten znak powtarza się co 12 lat i już to przeszedłeś/aś. Pamiętasz co wydarzyło się w Twoim życiu wtedy?

Co jeszcze warto pamiętać o tygrysie to, że bywa bardzo agresywny i jest zawsze gotowy do walki. Może szokować, skłaniać do ryzyka, hazardu, skrajności, ekstremalności. 

Już dziś wiele ludzi przygotowuje sobie zapasy jedzenia w razie kryzysów, ograniczenia możliwości, by swobodnie móc zrobić zakupy. Jak napisane jest w Apokalipsie Św. Jana 17 “i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia”. A także już słyszy się o przerwach w dostawie prądu.

Przygotuj się na podejmowanie decyzji, które możesz odczuć jako ryzykowne, ale nie bój się! Strach to najgorszy doradca. 

Tarot – karta 11 Siła lub Ochota w talii A. Crowley

Czy znasz tą kartę? Pokazana jest na niej naga kobieta, która ujeżdża bestię – tygrysa. Bez strachu, z wielką mocą, spokojem lub wręcz ekstazie, w zależności od autora talii.

Tygrysy to zwierzęta terytorialne i władcze, zaborczość więc jest jego tematem w związku i generalnie na świecie. To ma również formę podziału, granicy, myślenia na zasadzie “my i tamci”.

W astrologii chińskiej tygrys to żywioł drewna, a rok 2022 to żywioł wody, co tworzy energię wielkiego wzrostu.

Karta 0 Marzyciel / Głupiec

To kolejna inspirującą karta tarota, na której przedstawiony jest człowiek, który idzie w nieznane, nową drogą, a nogę gryzie go tygrys… Jednak on nic sobie z tego nie robi, idzie do przodu z zaufaniem we Wszechświat. Zobacz cały wykład na ten temat i przygotuj się do roku 2022 Tygrysa:

https://akademia-omen-sententia.pl/pl/p/Wyklad-150.-Diabelskie-sztuczki-…-Co-Cie-zniewala-Jakie-strachy%2C-obawy%2C-wzory-blokuja-Twoja-Moc-i-kreatywnosc-Wolnosc-i-Medytacja-wew.-Ognia/199 

Jeśli nie wiesz gdzie masz iść i co robić, zawsze kieruj się mądrością serca, miłością i światłem. Ale nie na zasadzie ofiary poświęconej tygrysowi, tylko na zasadzie nieustraszonego tygrysa, który, któremu nic nie stanie na drodze! Nigdy się nie bój przekroczyć swoich możliwości, Twoja dusza ma talenty, zasoby i możliwości o jakich może nawet nie masz pojęcia. Kiedy trzeba, ryknij jak tygrys, przegoń ze swojego terytorium napastnika, walcz i nigdy się nie poddaj. Jeśli masz w sobie taką energię, taką postawę, to może nawet nie będziesz musiał/a nic zrobić, bo większość i tak ucieknie w popłochu szukać łatwiejszych ofiar. 

Przed nami wielki rok, w którym można wiele stracić, ale równie wiele zyskać…

Kamień Mocy Tygrysie Oko:

https://mariabucardi.pl/pl/searchquery/tygrysie+oko/1/desc/5?url=tygrysie,oko

Zwierzę Mocy Tygrys

https://zwierzetamocy.org/2020/09/18/sila-moc-i-ogien-czyli-zwierze-mocy-tygrys/

Przesłanie Tygrysa brzmi:

Wspieram Cię i uczę, by iść drogą Twojego serca, odzyskać siłę i moc, by z determinacją realizować Twoje marzenia – zgodne z drogą Twojego serca. 

Nie obawiaj się trudności, nie obawiaj się niebezpieczeństw – nauczę Cię jak sobie z nimi radzić, kocham niebezpieczeństwa, bo one uświadamiają mi jaka siła mieszka we mnie!

Moim żywiołem jest ogień – uczę Cię jak rozpalić Twój wewnętrzny ogień i wykorzystać go w życiu codziennym, gdy będzie Ci potrzebny (energia, moc, siła, determinacja…)

Z moją pomocą możesz iść przez ogień (trudności, niebezpieczeństwa…) i wyjść z opałów bez uszczerbku. Idąc ze mną – ogień nie będzie dla Ciebie groźny – będzie działać oczyszczająco, usunie strach, obawy, stare blokady, oczyści Cię i usunie to, co stare i do Ciebie nie pasuje, wzmocni Cię – doda Ci siły i Mocy.

Nie obawiaj się mocy, która mieszka w Tobie.

Tylko słabi ludzie niszczą innych, robią krzywdę innym! 

Z moja pomocą możesz zrobić tak wiele dobrego, pozytywnego, wykorzystać Twoją moc, by osiagnąć to, czego pragnie Twoje serce.

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Pokonuj problemy, zbierz w sobie odwagę, siłę i moc jak Zwierzę Mocy Tygrys!

 

 

 

💜

 

 

 

 

Nowe Kamienie Mocy

i Bransoletki

link: https://mariabucardi.pl/pl/c/Jeszcze-dostepny-zamow/100

   

 

[give_form id=”107062″]

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Anna W says:

    Moja znajoma w UK, która pracowała w domu opieki powiedziała mi że teraz już nie dają kart smiercionek na dwie dawki, widziała kartę gdzie jest miejsce na wiele kolejnych dawek…
    Obysmy przetrwali dzielnie 2022!!!

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: