4

Skąd pochodzi Twoja dusza? Dowiedz się czy to Plejady, Syriusz, Liria, Acturus, Orion, Andromeda…

 

Skąd pochodzi Twoja dusza? Dowiedz się czy to Plejady,

Syriusz, Liria, Acturus, Orion, Andromeda…

 

 

Tutaj poznasz najważniejsze gwiazdozbiory i planety, z których pochodzi najwięcej osób , które chcą coś zmienić na Ziemi oraz doświadczyć.

Posłuchaj niezwykłego podcastu i odkryj korzenie swojej duszy! Artykuł będzie z opóźnieniem poniżej…

 

 

 

 

Pobierz ebooka

 

https://drive.google.com/file/d/1jqoLSP6coG1u5m6_sh57b1P-GUL8GFhQ/view?usp=sharing

 

 

 

 

Skąd pochodzi Twoja dusza? 

Dowiedz się, czy to Plejady, Syriusz, Liria, Acturus, Orion, Andromeda

Tutaj poznasz najważniejsze gwiazdozbiory i planety, z których pochodzi najwięcej osób, które chcą coś zmienić na Ziemi oraz czegoś doświadczyć. Jest ich jednak zbyt wiele, aby zaprezentować tutaj je wszystkie. 

 

Posłuchaj niezwykłego podcastu i odkryj korzenie swojej duszy:

https://www.youtube.com/channel/UCfVXDfogcj1gMeBTaTwIfEg 

 

Możesz utożsamiać się nawet z kilkoma z nich, ponieważ nasze dusze często wędrują przez różne planety i uczą się, co objawia się poprzez odczucie, że jest Ci coś bardzo znajome.

Jeśli czujesz, że pochodzisz z pewnej gwiazdy, ale nie masz pewności, możesz zamówić przepowiednię “Tak lub Nie”:

https://mariabucardi.pl/pl/p/EMAIL-Przepowiednia-1-pytanie-TYLKO-1-odpowiedz-TAK-lub-NIE-bez-analizy-opisowej-Jasnowidz-Maria-Bucardi/199  

 

Jeśli interesuje Cię przepowiednia sprawdzenie domu Twojej duszy, zajrzyj tutaj do nowości! Jest to wersja, która wymaga ogromnego nakładu energii i czasu. Otrzymasz odpowiedź email z nazwą gwiazdozbioru lub planety, z której pochodzi Twoja dusza:

https://mariabucardi.pl/pl_PL/p/Skad-pochodzi-Twoja-dusza-Przepowiednia-jasnowidz-Marii-Bucardi/1469 

 

Aktywuj swoją mądrość wyższą, aby pomogła Ci w Twojej misji na Ziemi:

https://mariabucardi.pl/pl/p/AKTYWACJA-MADROSCI-WYZSZEJ-I-SWIECA-INTENCYJNA-I-1-SWIECA-1-INTENCJA-I-RYTUAL-WYKONUJE-OSOBISCIE-MARIA-BUCARDI-I-REALIZACJA-DO-72-H/479 

 

Istnieją różne planety i każda z nich ma inne cechy. Poniżej znajdziesz ich bardzo skrócony opis. Najbardziej znane domy dusz to Plejady, Syriusz, Liria, Acturus, Orion, Andromeda. Wszystkie te planety różnią się od siebie, a pochodzące z nich dusze łączy to, że przychodzą na Ziemię, aby dokonać zmian, doświadczać, wprowadzić więcej miłości, światła, pożytecznej technologii, zrozumienia, kierując ludzkość z negatywnego matrixa na wyższy wymiar.

Czy już masz jakieś podejrzenia, że Ziemia nie jest Twoim prawdziwym domem?

Znalezienie swojego domu duszy może przynieść Ci wewnętrzny spokój i poczucie przynależności oraz wszystko zacznie nabierać dla Ciebie sensu.

Jeśli zgadzasz się z większością z poniższych punktów, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że pochodzisz z innej planety i tam jest Twój dom. 

Co może wskazywać, że Twoja dusza pochodzi z innej planety:

Towarzyszy Ci nostalgia i tęsknota za nie wiadomo czym.

Masz silne poczucie bycia innym lub braku przynależności do większości ludzi.

Uwielbiasz programy o kosmosie i teorie pozaziemskie.

Empatia.

Silne poczucie „niespełnionego celu”.

Poszukiwanie wolności.

Jesteś inteligentny, inteligentna i uwielbiasz się uczyć.

Twoja intuicja jest silna.

Doświadczyłeś, doświadczyłaś głębokiego duchowego przebudzenia.

Jesteś bardzo wrażliwą osobą.

Masz zdolności “paranormalne”, czyli aktywne talenty wyższe.

Przeżyłeś, przeżyłeś poważne urazy lub wydarzenia życiowe.

Czujesz się jak byś była, był starą duszą, która była tutaj już wcześniej.

Interesuje Cię uzdrawianie holistyczne i naturalne metody leczenia.

Masz awersję do krzywdy lub przemocy.

Lgną do Ciebie niemowlęta, dzieci i zwierzęta.

Wyobrażasz sobie, jak wyglądałoby życie na innych planetach lub galaktykach.

Fascynuje Cię astronomia, astrologia i duchowość.

Innych pociąga Twoja zdolność do pomagania i wspierania ich.

Interesujesz się teoriami spiskowymi i filmami dokumentalnymi.

Jesteś wegetarianinem lub weganinem.

Czujesz, że odziedziczyłeś, odziedziczyłaś bardzo niewiele cech swojego rodzica.

Jako dziecko miałaś, miałeś wymyślonych przyjaciół.

Czujesz pociąg do kryształów oraz ich leczniczych właściwości.

Od dziecka dużo marzysz.

Masz wspomnienia z życia na innej planecie.

Czytasz o innych planetach.

Widziałaś, widziałeś rzeczy, których nauka nie potrafi wyjaśnić.

Wierzysz, że życie jest także gdzieś indziej.

Możesz łatwo czytać między wierszami i wyłapywać niuanse.

 

 

I. Orion

Konstelacja Oriona zawiera wiele planet. Znaki Byka, Panny i Koziorożca zwykle pochodzą z tego domu. Ludzie, którzy mają poczucie humoru i są popularni, mogą być z Oriona. Zazwyczaj są oni również bardzo opanowanymi i powściągliwymi ludźmi, ale zawsze są otwarci na uczenie się nowych rzeczy. Może być im trudno utrzymać się przy jednej pracy lub karierze. Orionowie będą zadawać pytania o każdy szczegół. Mają zainteresowania nauką oraz badaniami. Misją Oriona na Ziemi jest pomoc w lepszym zrozumieniu wartości nauki. Ich osobistą, grupową, duchową misją jest uczenie się od ludzi, jak być bardziej ufnym i wiernym.

Niektórzy uważają, że niektórzy Orionowie mają duchowe aspiracje, inni są agentami Reptilian oraz innych ras, które starają się kontrolować Ziemię, zamiast ją uwolnić. Należy pamiętać również, że w konstelacji Oriona miała miejsce wielka wojna z Reptalianami i Szarakami i do dziś o niej pamiętają. Inkarnują na Ziemi z podświadomą traumą, bojąc się komukolwiek zaufać. Mają podwójną misję na Ziemi. Ich ogólnym celem jest pomoc w poprawie poziomu wiedzy naszej cywilizacji w dziedzinach takich, jak nauka, technologia i medycyna, a także pomoc w zrównaniu ludzi z ich prawdziwym źródłem mocy, ich wyższym ja. Na poziomie duszy ich osobistą misją jest odkrycie, jak otworzyć centrum serca, nauczyć się na nowo ufać i być otwartym na przyjemność ludzkiego doświadczania. Muszą zdać sobie sprawę, że radość i wiedza mogą ze sobą współistnieć. 

 

Gwiezdne nasiona Oriona to prawdziwi poszukiwacze wiedzy. Wiedza sprawia, że czują się komfortowo. Uwielbiają imponować innym swoją wiedzą i wygrywać logiczne potyczki słowne. Orionowie są mistrzami manifestacji. Mają tę wyjątkową i cenną zdolność do przekształcania swoich myśli w fizyczne przejawy, bez względu na to, jak „niemożliwe” mogą się wydawać innym. Posiadają  niezwykłą równowagę psychiczną, której nie obserwuje się wśród innych gwiezdnych nasion Starseeds. Ich balans między logiką a duchowością sprawia, że manifestacja jest niezwykle łatwa. Pociąga ich bycie swoim własnym szefem. Prawdziwie niezależni i logiczni myśliciele Orionowie często walczą sami z sobą i szefem, gdy zostają ograniczani pracą dla kogoś innego. Cenią autonomię, swobodę twórczą i nie boją się ciężkiej pracy. Z tego powodu Orionowie są doskonałymi przedsiębiorcami w prawie każdej dziedzinie. 

 

Ze względu na swoje pochodzenie, gwiezdne nasiona Oriona są zagorzałymi aktywistami. Mają niesamowicie silny kompas moralny, jak nikt inny. Obawiając się transformacji Ziemi w miejsce energetycznego zniewolenia, jak ich domowa konstelacja. Stają w obronie tego, w co wierzą. Od najmłodszych lat mają silne poczucie dobra i zła. Zazwyczaj wymagają dowodów, zanim uwierzą, że koncepcja jest prawdziwa, i często mają problemy przyjąć za pewnik czyjeś opinie lub przekonania. Tak jak Merkury rządzi Twoim umysłem i świadomością, gwiezdne nasiona Oriona również rządzą swoim logicznym umysłem. Są perfekcjonistami klasy A. Dla nich nic nie jest lepsze niż najlepsze. Nie zadowoli ich nic poniżej perfekcji. Czasami mogą być dla siebie surowi, porównując swoje prace z innymi, mając wrażenie, że się niczym nie wyróżniają. 

 

Jeśli jesteś Orionem, kochasz pozytywnie  wyzwania, rozwijasz się pod presją i żadne zadanie nie jest dla Ciebie zbyt trudne, nawet jeśli masz do czynienia z milionem innych rzeczy. Nie szukasz potwierdzenia od innych, lecz szukasz potwierdzenia u siebie. Te wyzwania pozwalają Ci udowodnić swój potencjał i odkryć nieznaną siłę, o której istnieniu nigdy nie było Ci dane wiedzieś. Uwielbiasz pokonywać granice. Masz trudności z zaufaniem innym i wyrażaniem siebie. Emocje są dla Ciebie trudne do zrozumienia, zwłaszcza u innych ludzi, i nigdy nie zrozumiesz, dlaczego ktoś podejmuje pochopną, impulsywną decyzję, opartą na „uczuciu”. Ten sposób myślenia często powoduje tarcia        w związkach, czy to przyjaźni, czy w inny sposób. Jesteś osobą praktyczną. Praktyczność zawsze jest na pierwszym miejscu. Rządzisz głową, a nie sercem, jeśli chodzi o podejmowanie poważnych, zmieniających życie decyzji. Nie masz nic przeciwko podejmowaniu ryzyka, ale musi to być wykalkulowane.

 

Cenisz sobie czas w samotności. Tłumy i spotkania towarzyskie nie są dla Ciebie, zwłaszcza jeśli temat jest dla Ciebie nudny lub mało angażujący. Drobne rozmowy i błahe sprawy sprawiają, że czujesz się zmęczony i odizolowany, a często masz ochotę wycofać się z tych niekomfortowych sytuacji. Nie masz nic przeciwko ludziom i czasami otrzymujesz zastrzyk dobrej energii, będąc w ich pobliżu, ale cenisz też swój czas w samotności. Często odczuwasz potrzebę naładowania baterii po dniu spędzonym w towarzystwie. 

 

Jesteś zdecydowanie niezależny. Nie potrzebujesz potwierdzania słuszności swoich wyborów przez kogokolwiek poza sobą. Wierzysz, że liczy się tylko Twoja opinia. Szybko się denerwujesz, gdy ktoś inny udziela Ci rad na Twojej ścieżce życiowej, zwłaszcza gdy czujesz, że on sam nie zrobił zbyt wiele w swoim życiu. Osoby, u których szukasz porady, to ludzie, którzy osiągnęli to, co Ty również próbujesz zrobić. Ta nieugięcie niezależna passa może wydawać się onieśmielająca dla osób z mniejszą pewnością siebie, więc możliwe jest, że w pewnym momencie swojego życia spotkasz się z silną krytyką. Innych dla odmiany zainspirujesz do stawienia czoła temu, w co wierzą, i umożliwiasz im dążenie do czegoś bardziej wiernego ich wyższej jaźni. Chciałbyś, aby inni mogli Cię lepiej zrozumieć. Zdajesz sobie sprawę, że czasami wydajesz się być „zimny”, „zdystansowany” lub przynajmniej „powściągliwy”, ale chciałbyś, żeby inni mogli przejrzeć tę zasłonę. Podczas gdy kierujesz się logicznym umysłem, w głębi duszy wiesz, że Twoja życzliwa i współczująca strona tylko czeka, aby ją pokazać.

 

 

Jestem Gwiezdnym Ziarnem Mintakan czy Gwiezdnym Ziarnem Oriona?

 

Dobre pytanie! Gwiezdne nasiona Mintakana uważane są za podrasę gatunku Orion, pochodzącą z Mintaki, czyli układu wielogwiezdnego w oddaleniu o 1200 lat świetlnych od Słońca, jako oryginalni pracownicy światła „lightworkers”, nauczający odkrywać potencjał w sobie, w innych, w ludzkości.

Wspólne cechy Mintakan Starseeds to:

Pociąg do oceanu i oceanicznych istot, zwłaszcza wielorybów i delfinów.

Bycie miłą i opiekuńczą istotą.

Lekkomyślność, jeśli emocjonalne „ja” nie jest uziemione.

Zainteresowanie karierą, związaną z wodą, np. oceanografią, biologią morską, zasobami naturalnymi i ekologią

 

 

II. Arkturia

Należy do konstelacji Arcturus. Arkturianie są obdarzeni wspaniałymi umiejętnościami wystąpień publicznych i często pełnią role przywódcze. Są to wysoce intelektualne dusze z misją budowania zaawansowanego technologicznie świata. Co więcej, są znani ze swojego talentu matematycznego w całym Wszechświecie. Członkowie tej planety mają plany na wszystko i są jednymi z najbardziej współczujących istot. Uważa się, że to najbardziej zaawansowana cywilizacja w naszej galaktyce. Są istotami piątego wymiaru i zbudowali społeczeństwo, które stało się oryginalnym prototypem tego, jak żyć na Ziemi. 

Arkturianie są zaawansowani emocjonalnie i umysłowo z misją pełnienia roli duchowych szamanów i uzdrowicieli ludzkości. Niektórzy twierdzą, że kiedy ludzie umierają, przechodzą przez arkturiańską architekturę energetyczną w swoich podróżach od śmierci do odrodzenia. Jak wszystkie społeczeństwa od piątego do dziewiątego wymiaru, Arkturianin ma poczucie anielskiego królestwa. Może to być pomocna stacja lądowa dla form eterycznych, niefizycznej świadomości i odradzających się dusz, aby ponownie przyzwyczaić się do ugruntowanej, fizycznej rzeczywistości. Arcturus jest najjaśniejszą gwiazdą w konstelacji Wolarza. 

 

Znaki, świadczące o tym, że Twoja dusza pochodzi z Arcturusa:

 

Przyciąga Cię nocne niebo i jego liczne systemy. Arkturianie mają silny związek ze swoim dziedzictwem i często wewnętrznie znają swoje pochodzenie.

Fascynuje Cię ogrom Wszechświata i wszystkie jego tajemnicze galaktyki, w szczególności może Cię przyciągnąć konstelacja Wolarza lub jeśli Twoja dusza spędziła czas w innym miejscu w galaktyce (bardzo prawdopodobne, jeśli jesteś Arkturianinem), możesz zostać przyciągnięty do wielu różnych systemów jednocześnie, a mianowicie do Oriona  i Syriusza.

 

Fascynują Cię starożytne cywilizacje i ich kultury. Arkturianie są tożsami z wiedzą   o starożytnych cywilizacjach i kulturach. Mówi się, że Arkturianie zbudowali prototyp życia na Ziemi w ich własnym systemie gwiezdnym. Uwielbiasz filmy dokumentalne i kanały, dzięki którym możesz dowiedzieć się więcej o tych krainach. Czujesz głębokie, najczystsze połączenie z tymi kulturami ze swojej przeszłości.

 

Jesteś naturalnym liderem. Istoty Arkturian to urodzeni przywódcy, pełni charyzmy i inteligencji. Nie boisz się wytyczać nowych ścieżek i wykuć własną drogę na tym świecie. Jeśli taka jeszcze nie istnieje, postrzegasz to jako okazję do rzucenia sobie wyzwania. Myślisz o możliwościach, a nie o problemach.

 

Jesteś wysoce zorganizowany i logiczny. Twoją domeną jest spokój, a nie chaos.                  

W przeciwieństwie do plejadańskich gwiezdnych nasion, które zamieniają chaos w spokój, Arkturianie cenią zorganizowaną pracę, myślenie i planowanie od początku. Spontaniczność nie jest wysoko na liście tych mądrych istot, chociaż mogą decydować się na niewiarygodne ryzyko, jeśli chodzi o podejmowanie ważnych decyzji życiowych. 

 

Jesteś bardzo zorientowany na przyszłość. Nie jesteś osobą, która skupia się na przeszłości, postanawiasz zobaczyć potencjał w przyszłości. Wierzysz, że to, co jest przed Tobą, może być tylko lepsze niż to, co było. Doceniasz przeszłość za to, czego Cię nauczyła, nawet jeśli była to trudna lekcja do nauczenia, ale to nie powstrzymuje Cię od patrzenia   w przyszłość z optymizmem i podekscytowaniem. 

 

Jesteś świetnym mówcą publicznym. Prezentujesz mocne opinie, których nie boisz się wyrażać głośno, chociaż robisz to w sposób uprzejmy i godny szacunku.

 

Jeśli nie jesteś w zgodzie ze swoją prawdziwą arkturiańską energią, prawdopodobnie będziesz nieświadomie wrogi, agresywny lub lekceważący. Tego typu zachowanie obserwowane jest u wielu ziemskich dusz, które odcięły się od energii Źródła i stale płynącego strumienia dobrobytu.

 

Ludzie ufają Tobie i Twoim decyzjom. Masz spokojną i przyjazną aurę, której ludzie naturalnie ufają. Kiedy podejmujesz decyzję, ludzie wokół Ciebie prawdopodobnie nie będą kwestionować jej, patrząc na Ciebie z podziwem i szacunkiem. Emanujesz spokojem, napawającym podziwem dla Arkturian.

 

Jeśli czujesz się niepewnie, wypowiadając to, co jest dla Ciebie ważne, prawdopodobnie nie jesteś otoczony swoją duchową rodziną, co może niepokoić arkturiańskie gwiezdne nasienie. Uczucie zduszenia lub ograniczenia w wyrażaniu siebie jest wyraźnym znakiem, że otaczasz się niższą energią wibracyjną niż ta, do której jesteś naturalnie dostrojony. Porzuć to, co Ci nie służy.

 

Czujesz powołanie, by zostać emocjonalnym uzdrowicielem lub szamanem. Powszechnie błędnym przekonaniem jest to, że Arkturianie nie mają emocjonalnej strony.  Podczas gdy niektórzy mogą być bardziej w zgodzie ze swoją logiczną naturą, Arkturianie mają niesamowite zdolności lecznicze, psychiczne i telepatyczne. Jeśli czują potrzebę, aby to zrobić, stają się najbardziej niesamowitymi szamanami, doradcami i psychologami dzięki ich wrodzonej zdolności do dekodowania starożytnej mądrości i praktyk. Mogą też naturalnie czerpać z energii przodków, co nie jest łatwym wyczynem. Uwielbiają rozbierać rzeczy na części i zastanawiać się, jak działają. Aby móc konstruować i być pionierem, muszą najpierw zrozumieć podstawy tego, jak to wszystko działa. Gwiezdne nasiona Arkturii uwielbiają rozdzielać rzeczy i zastanawiać się, jak je ponownie złożyć, a jeszcze lepiej, zrobić coś zupełnie nowego z tych samych materiałów. Uważa się, że Arkturianie mieli kiedyś powiązania z Liranami o głębokich relacjach ze starożytnym Egiptem.

 

Masz silną motywację do odnoszenia sukcesu i osiągnięć oraz niezachwianą chęć sukcesu. To, co niektórzy mogą uznać za zbyt ambitne, uważasz za naturalne. Masz trudności ze zrozumieniem, jak niektóre dusze, takie jak  gwiezdne nasiona Oriona,  są w stanie żyć tak prostym, zaniżonym życiem.

 

Uwielbiasz mieć cele i nad czym pracować. Bez celów czujesz, że masz słabsze poczucie motywacji. Niektórzy Arkturianie odczuwają niepokój i głęboko zakorzeniony strach          z powodu myśli, że nie są w stanie osiągnąć tego, co postanowili zrobić, co jest normalne    i zanika wraz z ćwiczeniem dostosowania się do źródła energii.

 

Masz nienasycone pragnienie wiedzy. Wszystko Cię interesuje. Masz głęboką wewnętrzną potrzebę dowiedzenia się więcej o otaczającym Cię świecie. Uwielbiasz filmy dokumentalne, teorie spiskowe i staromodne encyklopedie. Intryguje cię to, co niezwykłe, mistyczne i dziwne. Interesuje Cię matematyczna strona duchowości, święta geometria, numerologia i czytanie wykresów urodzeniowych (znaki, stopnie) dla oznaczeń gwiezdnych. Ta strona świata duchowego łączy się z logiczną i matematyczną naturą Arkturian. Uwielbiasz szukać wzorów, kodów lub czegokolwiek, co wymaga rozszyfrowania.

 

Jaka jest misja gwiezdnego nasiona arturijskiego?

 

 

Główną misją arkturiańskiego gwiezdnego nasienia jest utorowanie drogi do jaśniejszej  i bardziej innowacyjnej przyszłości. Są tutaj, aby wspólnie przyspieszyć ewolucję Ziemi technologicznie, emocjonalnie i mentalnie. Ze swoją wrodzoną mądrością i wiedzą są bardziej zaawansowani umysłowo, fizycznie i emocjonalnie niż ziemskie dusze. Jednak ich zadaniem nie jest robienie czegokolwiek na siłę. Ich praca nie polega na wciąganiu zbiorowego świata w nowy porządek światła, kreatywności i innowacji, ale raczej na wypełnianiu swojej misji pozornie niezauważenie. Ta praca, wykonywana w tajemnicy, delikatnie zainspiruje i zachęci tych, którzy zdecydują się słuchać, do przejścia do tego nowego porządku poprzez osobisty wybór. 

 

Czy gwiezdne nasiona Arkturian walczą o tworzenie związków? 

Jednym z głównych problemów, przed jakimi stają Arkturianie, jest pozwalanie sobie na zbliżenie się do innych ludzi i tworzenie długotrwałych relacji. Nieświadomie mogą odepchnąć członków swojej duchowej rodziny. Ich logiczny umysł może czasami sprawiać, że wydają się odległe, w wyniku czego czują się niezrozumiani. Jedną z ich lekcji podczas pobytu na Ziemi jest otwieranie czakry serca i wpuszczanie innych do ich duchowego kręgu.

 

III. Plejady

Plejady należą do Konstelacji Siedmiu Sióstr. Te gwiezdne nasiona można uznać za czystych humanistów, którzy zawsze są współczujący i wyrozumiali. Mają bardzo łagodny i spokojny charakter. Niektóre z ich cech są niezwykle wrażliwe, a także podobają się ludziom. Miłość i światło rządzą duszą Plejadan. Plejadanie mają często kobiecą energię i są świetnymi uzdrowicielami. Ponadto są obdarzeni naturalnym darem bardzo aktywnej intuicji.

Plejadanie istnieją w obrębie częstotliwości piątego wymiaru, gdzie rodzi się miłość  i kreatywność. Większość z nich przybyła na Ziemię, aby pomóc jej poszerzyć swoją świadomość  i ewoluować. Są społeczeństwem, które wspiera kobiety, dzieci i rodziny. Plejadanie zachowują się podobnie jak ludzie z wyjątkiem tego, że są znacznie bardziej rozwinięci emocjonalnie i duchowo.

 

Najczęstsze cechy plejadańskich gwiezdnych nasion (ponieważ każda plejadańska dusza jest inna, możesz mieć więcej cech niż wymienione tutaj): 

Wrażliwe. Czujesz się bardziej wrażliwa, wrażliwy niż inni ludzie. Być może powiedziano Ci, żebyś „zahartowała się”, „zahartował się” jako dziecko lub byłaś, byłeś nazywany „płaczką”, „płaczkiem”. Jesteś wrażliwy na emocje i potrzeby innych ludzi.

 

Emocjonalnie inteligentni. Czy potrafisz czytać innych ludzi jak otwartą książkę? Czy potrafisz wiedzieć, kiedy coś jest z kimś nie tak, nawet jeśli mówi, że tak nie jest? Plejadańskie gwiezdne nasiona są niezwykle inteligentne emocjonalnie i mogą szybko wyłapać subtelne wskazówki i niuanse.

 

Intuicyjny. Często masz przeczucie, którego nie potrafisz wyjaśnić. Czasami jest intensywne, że czujesz się niespokojna, niespokojny, kiedy tego nie słuchasz.

Skłaniasz się ku działaniu sercem, a nie głową.

 

Niesamowicie komunikatywni. Plejadanie potrafią znakomicie posługiwać się słowami.

 

W delikatny, mądry, niemanipulacyjny sposób obdarzeni naturalną charyzmą i urokiem są bardziej dojrzali niż ich ziemski wiek. Są bardzo autentyczne.

 

Posiadają silne poczucie celu. Czy czujesz, że tracisz coś wyjątkowego, jakbyś przybyła, przybył tu w konkretnym celu lub misji, ale nie jesteś pewna, pewny, co to jest? Być może nie przeszedłeś jeszcze przebudzenia z gwiezdnych nasion. Plejadańskie gwiezdne nasiona często mają silną motywację i przywiązanie do swojej „racji bytu” lub „powodu istnienia”. Mocno wierzą, że celem życia jest po prostu cieszyć się, żyć i kochać. Cel nie oznacza „misji ratującej świat”, jak w filmach.

 

Pielęgnowanie lub macierzyństwo z natury. Plejady są domem dla boskiej energii żeńskiej lub matki. Najprawdopodobniej zostałaś nazwana, zostałeś nazwany matką grupy lub masz cechy opiekuńcze, oferujesz życzliwość, ciepło i aurę zaufania innym. Możesz być mężczyzną i nadal mieć kobiecą energię (cudownie!).

 

Silnie empatyczni. Nie tylko jesteś w stanie postawić się w sytuacji kogoś innego, ale możesz dosłownie poczuć, przez co przechodzi. Ucieleśniasz i przyjmujesz tę energię na siebie, czasami nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Nawet jeśli wszystko w Twoim życiu jest w porządku, ale ktoś, kogo znasz, cierpi, może to doprowadzić Cię do przejęcia jego niepokoju, paniki oraz innych emocji.

 

Prawdziwi humaniści wśród ziemskich dusz. Pociąga Cię pomaganie. Odczuwasz potrzebę pomagania ludziom, zwierzętom, dzieciom, organizacjom charytatywnym lub innej wartościowej sprawie. Plejadanie często poświęcają czas i energię na coś bliskiego ich sercu. Możliwe też, że jesteś kryształowym dzieckiem.

 

Plejadiańskie gwiezdne nasiona są wysoce zaawansowanymi uzdrowicielami. Uzdrowienie może przybierać różne formy. Możesz być zainteresowany pisaniem, prowadzeniem dziennika, poradnictwem, opieką nad dziećmi, reiki, świętą geometrią, terapią kolorami, uzdrawianiem kryształami, uzdrawianiem czakr serca, usługami medycznymi itp. Uważasz się za naturalnego uzdrowiciela. Twoja obecność działa kojąco, ciepłe dłonie, głębokie zrozumienie innych, mimo że nie przeżyłeś ich doświadczeń. Jesteś w stanie znaleźć kreatywne, nieszablonowe rozwiązania ich problemów.

 

Kochają duchowość, astrologię, astronomię, metafizykę, przestworza. Żywią pragnienie wiedzy i uwielbiają odkrywać nowe informacje z dziedziny astrologii, astronomii, alchemii i metafizyki. Przyciąga ich to, co niezwykłe i mistyczne, bez względu na to, za jak „dziwne” jest to uważane przez społeczeństwo.

 

Odczuwają silną awersję do krzywdy i przemocy. Nie mogą znieść widzenia lub słyszenia okrucieństwa w jakiejkolwiek formie. Nawet ogólnie przyjęte zachowanie, które wielu uznałoby za dopuszczalne, np. oglądanie zwierząt w zoo, wstrząsa ich do głębi. Nie potrafią zrozumieć, jak ludzie mogą być tak okrutni dla siebie nawzajem, dla zwierząt i dla Matki Ziemi.

Dobrzy dla dzieci i zwierząt. Ich uspokajająca i przyjazna aura naturalnie przyciąga dzieci  i zwierzęta. Czujesz, że możesz komunikować się z nimi za pomocą środków niewerbalnych. Mogą w naturalny sposób odbierać Twoją niewinną i dziecięcą energię.

 

Rozumieją polaryzację i równowagę np. yin/yang, światło/ciemność. Plejadańskie gwiezdne nasiona, mimo że są głównie kobiece, rozpoznają brak równowagi. Wiedzą, że nie może być światła bez ciemności, yin bez yang, dobra bez ciemności, że jedno nie może istnieć bez drugiego. Zdajesz sobie sprawę, że są one kluczowe dla zrozumienia, kiedy następuje naturalny proces zmiany.

 

Mogą doskwierać Ci lęki, depresje lub niska samoocena, jeśli jeszcze nie osiągnęłaś, nie osiągnąłeś pełni duchowego przebudzenia. Kiedy zbytnio ugrzęzłaś, ugrzązłeś w próbach  i utrapieniach codziennego życia, zapominając, kim jesteś, prawdopodobnie cierpisz na niepokój, depresję lub niską samoocenę.

 

Delikatni z natury. Plejadanie niosą w sobie starą, delikatną energię, którą można porównać do pielęgnacyjnej aury babci.

 

Zadowalający ludzi. Często na własną szkodę plejadańskie gwiezdne nasiona zadowalają ludzi. Ich delikatną, kochającą energię można uznać za „słabą” w dominująco męskim społeczeństwie.

Jedną z lekcji, której Plejadanie muszą się nauczyć, jest to, że „nie” jest pełnym zdaniem. Jeśli masz przez coś cierpieć, nie powinieneś tego robić.

Perfekcjoniści. To idzie w parze z zadowalaniem ludzi. Prawdopodobnie jesteś perfekcjonistą i będziesz spędzać godziny na zastanawianiu się nad małymi, zawiłymi szczegółami, które tak naprawdę nie mają znaczenia.

 

Kolejną lekcją dla Plejadan jest pamiętanie, aby zobaczyć większy obraz życia.

Mogą pociągać Cię role, które obejmują uzdrowienie psychiczne, społeczne lub środowiskowe: spisywanie myśli, doradztwo, psychologia, środowisko, ekologia lub rzecznictwo społeczne, a także takich jak: pisarz, doradca, ekolog, pracownik socjalny, pielęgniarka, biolog, nauczyciel, rzecznik zdrowia psychicznego itp. Zazwyczaj spodobają Ci się role, które przyczyniają się do lepszego, zdrowszego i milszego świata.

 

Może być znakiem wodnym: Rak, Skorpion, Ryby. Ze względu na ich wysoce emocjonalną   i wrażliwą naturę, plejadańskie gwiezdne nasiona prawdopodobnie mają wiele miejsc wodnych na swojej mapie urodzeniowej, tj. znaki słońca, księżyca, wschodu i węzła południowego. Mogą przyciągać Cię zwierzęta wodne i morskie, jeśli pochodzisz z Lemurii. Uważa się, że Plejadanie byli jednymi z pierwszych istot, które zaludniły dawno utraconą krainę Lemurii. Mówiono, że Lemuria to wodny kontynent na Ziemi, pełen morskich zwierząt. Możesz kochać w szczególności delfiny i wieloryby. 

 

IV. Andromeda

Ta kochająca, życzliwa i telepatyczna rasa pochodzi ze spiralnej Galaktyki Andromedy, znanej również jako MS31 lub M31. Te piękne istoty mają jedną misję: przynieść pokój i miłość rasom zniewolonym przez Reptilian. Nie tylko skoncentrowane na sercu, Andromedanie są również zaawansowane intelektualnie i są mistrzami we wszystkich kategoriach nauki. Równowaga lewej  i prawej półkuli daje im wyjątkową pozycję we Wszechświecie. Galaktyka Andromedy ma dwa razy więcej gwiazd niż nasza Droga Mleczna! Astronomowie uważają, że za 4-5 miliardów lat galaktyki Andromeda i Droga Mleczna zderzą się, tworząc gigantyczną supergromadę. 

 

Główne znaki, które potwierdzają, że jesteś  Gwiezdnym Nasieniem Andromedy:

Andromedanie mają czystą dziecięcą energię i aurę o szczególnej niewinności. Są bardzo zabawne i wykazują następujące cechy: ciekawość, podekscytowanie, wiara i zaufanie, zadają pytania i nie boją się okazać wrażliwości.

 

Naturalnie wyzdrowiałeś z nieuleczalnej choroby. Andromedanie posiadają niesamowite zdolności uzdrawiające ciała i umysłu, zafascynowane psychologią, naukami fizycznymi     i niewyjaśnionymi tajemnicami medycznymi. 

 

Myślisz zarówno twórczo, jak i logicznie. Ta równowaga między kreatywną prawą    i logiczną lewą półkulą mózgu daje duszom Andromedan wyjątkową pozycję we Wszechświecie. Żadne inne gwiezdne ziarno nie posiada tej cechy. Podobnie do gwiezdnych nasion Pleiadian i Sirian, jesteś pełen inspirujących pomysłów. Przyciąga Cię kreatywne uzdrawianie, pisanie, praca projektowa i wszystko inne kreatywne. Osiągasz także mistrzostwo w nauce i logice. Zachowując równowagę, możesz poczynić ogromne kroki w kierunku osiągnięcia nawet największych celów. 

 

Cenisz prawdziwą wolność. Andromedanie prawdopodobnie poczują się uduszeni  w restrykcyjnym środowisku, dlatego często zakładają własną firmę lub zostają pełnoetatowymi freelancerami. Nie mogą się doczekać spotkań z ludźmi o podobnych poglądach, pomimo ich cichej i bardzo powściągliwej natury. 

 

Czujesz się związany w szczególności z jednym miejscem na Ziemi lub uwielbiasz podróżować. Gwiezdne nasiona Andromedy są wśród nas prawdziwymi koczownikami. Nie akceptują zbyt długiego przebywania w jednym miejscu i często czują potrzebę regularnego podróżowania do nowych miejsc. To pragnienie ciągłego podróżowania wynika z faktu, że ich galaktyka jest bardzo rozległa. Egzystując w 12. wymiarze, mogli z łatwością doświadczyć „życia” w innych częściach Andromedy.

 

Jesteś empatyczny, ale czasami strzeżesz swoich emocji. Możesz czytać innych ludzi jak otwartą księgę. Rozumiesz złożone emocje, ponieważ sam jesteś „empatą”. Zauważasz, kiedy coś jest z kimś nie tak, zanim werbalnie wyrazi swoje uczucia. Czasami strzeżesz swoich emocji ze strachu, by nie wyglądać jak słabeusz w bezdusznym świecie. Nie możesz zrozumieć, dlaczego bycie emocjonalnym jest postrzegane jako coś złego i chciałbyś, żeby ludzie byli bardziej otwarci. 

 

Możesz cierpieć z powodu lęku, zagubienia i niskiej wartości. Gwiezdne nasiona Andromedan mają tendencję do zagubienia się w tym świecie z powodu niedopasowania częstotliwości między ich domem a nowym miejscem zamieszkania. Prowadzi to nie tylko do poczucia zagubienia, wewnętrznego chaosu, ale również do niepokoju, poczucia niskiej samooceny, zaniżania własnej wartości. Jest to po prostu wynik braku kontaktu z Twoją rodziną gwiazd, z czym boryka się 99% Andromedan, kiedy po raz pierwszy wkraczają na Ziemię. 

Masz silny związek z wodą i naturą. Ze względu na Twoją białą, jasną i dziecięcą aurę, lgną do Ciebie zwierzęta wszelkich kształtów i rozmiarów. Masz również głębokie wrodzone połączenie z naturą, wodą i wszystkim, co matka Gaja ma do zaoferowania. Marzysz  o życiu w otoczeniu natury. Miasta i ruchliwe, przepełnione obszary wydają się obce   i przytłaczające dla Twojej delikatnej energii.

 

Pociągają Cię opowieści o zaginionych ziemiach, starożytnych cywilizacjach i kulturach świata. Fascynuje Cię powstanie starożytnego Egiptu i tajemniczy wpływ obcej technologii na jego budowle. Możesz odczuwać wołanie Twojej duszy, która wzywa Cię do odwiedzania duchowych miejsc o wysokiej energii wibracyjnej. 

 

Prowadzisz styl życia. Preferujesz prosty, nieegoistyczny, dyskretny styl życia. Nie przemawia do Ciebie myśl o sławie. Nie oznacza to, że nie możesz zarobić dużo pieniędzy, po prostu decydujesz się o tym milczeć. Nie jesteś typem osoby, która jest żądna władzy lub stara się manipulować ludźmi.

 

Jesteś naturalnym nauczycielem i przewodnikiem. Jesteś urodzonym przywódcą, ale w przeciwieństwie do arkturiańskich gwiezdnych nasion, nie jesteś tym zdeterminowany. Wyglądasz na mądrego, utalentowanego nauczyciela, który może prowadzić innych w ich misji lub celu na Ziemi. Pochodząc z galaktyki Andromedy, która jest domem dla 3 innych rodzajów gwiezdnych nasion, prawdopodobnie zawierasz cudowną i wnikliwą mieszankę wiedzy ze wszystkich trzech systemów łącznie. Masz dużo niewykorzystanej wiedzy, która tylko czeka na podzielenie się z innymi. 

 

Masz dobrą równowagę pomiędzy energią męską i żeńską. Dusze istniejące w 12. wymiarze mają naturalnie dobrze zrównoważoną energię męską i żeńską. Gwiezdne  nasiona Andromedy są bardziej powściągliwe i znane jako cisi wojownicy. Nie boją się zabierać głosu, gdy trzeba coś powiedzieć, ale na ogół wolą wtopić się w tło i obserwować. Nie oznacza to jednak, że nie odgrywają one ważnych ról. 

 

Nic nie nudzi Cię bardziej niż przyziemna rutyna. Kochasz przygody oraz spontaniczne zajęcia i wycieczki. Wiąże się to z pragnieniem prawdziwej wolności.

 

Jaka jest misja gwiezdnych nasion Andromedy? 

Misją gwiezdnych nasion Andromedy jest niesienie pokoju, harmonii i światła do najciemniejszych zakątków Ziemi. Ich jedynym celem jest usunięcie wszelkiej wrogiej pozaziemskiej obecności (np. Reptilian) wśród ludzi. Dzięki swoim wrodzonym zdolnościom, darom i talentom są tutaj, aby podnieść wibrację ludzkości, gotową na złotą erę kreatywności z początkiem 2032 roku. 

 

Na osobistym poziomie duszy ich indywidualna misja różni się w zależności od osoby, ale zwykle obejmuje prowadzenie, nauczanie lub uzdrawianie w jakiejkolwiek formie. 

 

Wiele gwiazd Andromedan uosabia energię artysty lub freelancera z dala od przyziemnej rutyny. 

 

Zwykle skaczą z pracy do pracy, dopóki nie odnajdą swojego prawdziwego, wewnętrznego powołania, które wiąże się z pracą dla siebie. 

Historia gwiezdnych nasion Andromedan posiada niezwykły związek z Lyranami. Andromeda ma fascynującą historię. Mówi się, że gwiezdne nasiona Andromedy lub humanoidy są bezpośrednimi potomkami Liran, którzy uciekli do Andromedy z konstelacji Liry podczas wojen Lyran-Draco,  w których pogoń za chciwością, władzą i kontrolą zmusiła rasę Lyran do ucieczki do innych pobliskich systemów.

 

V. Syriusz

To gwiazda podwójna, składająca się z gwiazdy ciągu głównego, określanej jako Syriusz A oraz towarzysza słabego białego karła, określanego jako Syriusz B. Jego nazwa wywodzi się od greckiego słowa Seirios, czyli „świecący” lub „palący”.

Syriusz jest najjaśniejszą gwiazdą w nocy. Syrianie są niezwykle cierpliwymi i bardzo zrównoważonymi osobami. Ale są dość nieporadne, jeśli chodzi o wyrażanie swoich najskrytszych emocji i uczuć. To głównie dlatego w ich związkach brakuje jasnej komunikacji. Z drugiej strony przejawiają zdolności artystyczne, stając się świetnymi pisarzami. Zawsze stają w obronie praw zwierząt i mogą tworzyć z nimi głębokie więzi.

 

Syrianie mają w sobie ducha wojownika. Cenią czystość i prostotę, są inteligentni i kompetentni, miłośnicy zwierząt i przyrody, harmonijnie wyważeni, czują jedność ze światem, uczciwi i godni zaufania, czasem trudno im wyrazić swoje uczucia, mają dobrze rozwiniętą czakrę gardła. 

 

To mistrzowie manifestacji, wiedzą, że w życiu jest coś więcej, zorientowani na zadania  i pracowici, mają powiązanie ze starożytnym Egiptem i piramidami. Kochają nieskomplikowane życie  z jego prostymi przyjemnościami. Kolor niebieski kojarzy się z Archaniołem Michałem i każdą istotą syryjską. Mają tę wewnętrzną siłę, znają swoją prawdę i są gotowi o nią walczyć! Zwykle są to ludzie zrównoważeni, opanowani i spokojni, ale jeśli ktoś naprawdę przekroczy ich granicę, to będzie zszokowany, gdy odkryje silną wolę, moc i zdolność do walki o to, co uważa za słuszne, w tak spokojnej i cichej osobie. Nie znają strachu, mimo że ich dusze są delikatne, miłe i wrażliwe.

 

Czym jest Misja Sirian Starseed? 

 

Gwiezdne nasiona syryjskie są prawdziwymi latarniami nadziei i światła na Ziemi. Są  wojownikami i strażnikami pokoju. Ich jedynym celem jest prowadzenie Ziemi poprzez pracę z jej żywiołami, ludźmi lub zwierzętami. W czasie turbulencji, kiedy nadchodzi katastrofa, są uzdrowicielami chaosu, gotowymi do pomocy w chwilach pilnej potrzeby. To  obserwatorzy Ziemi, ponieważ są szkoleni, by czuwać nad ewolucją podczas transformacji. 

 

Ich drugorzędna misja polega na niesieniu boskiego pokoju, harmonii i światła ciemniejszym stronom społeczeństwa. Ta życzliwa grupa dusz, uzbrojona w tysiące lat wiedzy i starożytnej mądrości, uczy praw Wszechświata i jego długiej historii. Syrianie posiedli dar, którego inne gwiezdne nasiona niekoniecznie posiadają, kiedy po raz pierwszy wkraczają w trójwymiarową naturę Ziemi. Zachowują większość swoich duchowych zdolności i dostrojenia. Sirianom Starseed przychodzi łatwo równoważenie ich karmy i czakr, a także dostrojenie się do ich wyższego „ja” aby w pełni zrealizować swoją misję na Ziemi. 

 

Lista znaków, które potwierdzają, że jesteś Syrianem, wyszczególnia najczęstsze cechy gwiezdnych nasion Sirian, ale każda dusza syryjska jest inna, więc możesz mieć ich więcej:

 

Przyciągają Cię planety Syriusza i konstelacja Wielkiego Psa. Gwiezdne nasiona są zazwyczaj przyciągane na swoją planetę, z której pochodzą lub do ostatniego miejsca inkarnacji. Jeśli kiedykolwiek spojrzałeś w nocne niebo i poczułeś przyciąganie do konstelacji Syriusza A, B lub Wielkiego Psa, jest bardzo prawdopodobne, że inkarnowałeś tam w pewnym momencie podróży Twojej duszy.

 

Jesteś oddany swojej ścieżce lub karierze. Syrianie to zdeterminowane istoty. Wykonują zadania i nie boją się wyzwań. Rzadko zbaczają ze swojej prawdziwej ścieżki i czują powołanie, by poświęcić swoje życie czemuś szczególnemu. Dla Sirian Starseeds często wiąże się to z pracą ze zwierzętami, środowiskiem lub pracą twórczą.

 

Widzisz magię w pozornie przyziemnych, prostych, codziennych rzeczach, za którymi tęskni większość ludzi. Mały kwiatek, wyrastający ze ściany, słońce prześwitujące przez chmury, zapach pieczonego chleba wywołują Twój uśmiech.

 

Ziemia może Ci się wydawać nudna. Czujesz, że brakuje Ci czegoś w codziennym życiu. Czy to wszystko, co tam jest? Zdajesz sobie sprawę, jak piękna jest Ziemia, ale czasami czujesz się trochę apatycznie. Pragniesz przygód i nowych doznań. Możesz czytać książki jako sposób na zaspokojenie swojej potrzeby odkrywania nowych światów i wymiarów. Nie lubisz klasyfikacji społecznej i stereotypów. Syriusz składa się z wielu różnych rodzajów energii i istot. Nie możesz zrozumieć, dlaczego ludzie nakładają na siebie etykiety i tworzą segregacje w społeczeństwie. Nie lubisz sztywności i niesprawiedliwości. Wierzysz  w wolność, harmonię i pokój. Masz silne systemy przekonań, choć swobodnie akceptujesz sposób myślenia innych. Sirianie mają silne myśli i przekonania o tym, jak należy coś robić, ale nie są w tym uparci. Chociaż będą trzymać się swoich opinii i przekonań, swobodnie akceptują, że inni mogą nie myśleć w ten sam sposób, co oni. Są bardzo otwarci.

 

Prowadzisz proste, ale duchowe życie. W przeciwieństwie do arkturiańskich gwiezdnych nasion, Syrianie nie skupiają się na dobrach materialnych. Mają tendencję do prowadzenia duchowego życia w prostocie. Czują dezaprobatę wobec wszystkiego, co ich obciąża. Prawdopodobnie drażni Cię bałagan lub cokolwiek, co powstrzymuje Cię przed wolnym, koczowniczym stylem życia, w którym możesz w każdej chwili rozpocząć spontaniczne przygody. Koncentrujesz się na przyszłości i wolisz nie patrzeć w przeszłość. Podmuchy    z przeszłości to coś, czego zdecydowanie nie lubisz. Syrianie chcą patrzeć w przyszłość. Zdają sobie sprawę, że przeszłość jest przeszłością, nie można jej zmienić ani przepisać. Przyszłość kryje w sobie świat możliwości, podczas gdy przeszłość to stare wiadomości. Możesz być typem osoby, która ma plany na 1, 5 i 10 lat (nawet jeśli tak nie jest, uwielbiasz je tworzyć!).

 

Z zewnątrz wydajesz się powściągliwy, ale w głębi duszy jesteś żywy i energiczny. Ludzie często źle rozumieją Twoją osobowość. Możesz wydawać się nieśmiały i powściągliwy, ale w środku jesteś dość aktywną i rozmowną osobą o łagodnej naturze. Wielu ludziom wydajesz się tajemniczy. Nie jesteś otwartą księgą, jak niektórzy by powiedzieli. Masz zgrany krąg przyjaciół i związków. W relacjach osobistych przedkładasz jakość nad ilość. Wyczerpują Cię przytłaczające osobowości. Cenisz zaufanie, uczciwość i szacunek. Prawdopodobnie masz tylko kilku przyjaciół, których nazwałbyś „prawdziwymi sojusznikami”. Nie chcesz wpuszczać nowych osób do swojego kręgu, zanim ich w pełni nie „sprawdzisz”. Zmagasz się ze swobodnym wyrażaniem emocji.

 

Syrianie walczą o swobodne wyrażanie swojego wewnętrznego ja i emocji innych. Wolisz trzymać wszystko w zamknięciu albo dlatego, że nie rozumiesz w pełni swoich emocji, albo dlatego, że nie czujesz potrzeby dzielenia się swoimi uczuciami z otoczeniem. To życiowa lekcja dla Sirians, by przyjąć swoje emocje i chcieć dzielić się tym, jak się czują, z innymi.

 

Uwielbiasz marzyć i uważasz się za kreatywnego. Jesteś marzycielem i uwielbiasz tworzyć scenariusze w swoim umyśle. Możesz być w stanie wymyślać światy, które wydają się tak realne, że w nich naprawdę jesteś.

 

Trudno, by ktoś lub coś Cię zdenerwowało. Rzadko dramatyzujesz lub jesteś napięty. Nie lubisz agresji wymierzonej w Ciebie, możesz szybko ostudzić napiętą atmosferę. Rozumiesz, że gniew innych nie jest osobistym atakiem, ale raczej odzwierciedleniem tego, jak się oni czują w środku. Zachowujesz spokój i przyjazność nawet w trudnych chwilach.

 

Masz głęboką miłość do zwierząt i przyrody. Syrianie, zwłaszcza ci, którzy mają energię Syriusza B w swoim DNA, są naturalnymi miłośnikami zwierząt i przyrody. Mówi się, że Syriusz B jest domem dla „świata zwierząt”, a dokładniej zwierząt morskich, ryb, delfinów, wielorybów, kochasz podwodny świat i jego piękno. Cenisz naturę i chcesz, aby kwitła przez długie lata. Widok zniszczenia Ziemi łamie Ci serce, ponieważ jej elementy przypominają Ci Twoją ojczystą planetę.

 

Myślisz o możliwościach, a nie problemach. W obliczu problemów możesz łatwo wymyślić nieszablonowe, kreatywne rozwiązania. Jesteś fantastycznie kreatywny i często ludzie zastanawiają się „dlaczego nie wymyśliłem tego?”. Nienawidzisz, gdy ludzie narzekają na swoje problemy, zwłaszcza gdy istnieje proste rozwiązanie.

Gwiezdne nasiona Syrii pod warstwami swojej powagi, mądrości i stoickiego spokoju  kryją ochoczość do zabawy, co ujawniają tylko tym, których uważają za godnych zaufania.

 

Fascynuje Cię magia, mity, filmy dokumentalne, teorie spiskowe o starożytnych cywilizacjach, zaginionych kulturach i światach. Niczego nie odrzucasz, nawet jeśli społeczeństwo uważa to za „niemożliwe”. Wierzysz w rzeczy, których inni ludzie nawet nie rozumieją. Masz nienasycone pragnienie wiedzy o nieznanym. Syrianie to wysoce kompetentne i inteligentne istoty z niesłabnącym pragnieniem wiedzy. Codziennie poszukujesz nowych informacji i uwielbiasz uczyć się wszystkiego, co Cię interesuje. Możesz spędzać godziny na wertowaniu informacji w Internecie.

Syrianie mają wrodzoną chęć dbania o Ziemię poprzez głębokie połączenie z energiami Ziemi w swoim DNA. Pociągają Cię role, które współgrają z Ziemią: rolnicy, ogrodnicy, pszczelarze, kwiaciarki, zielarze, zbieracze herbaty, strażnicy parków, oceanografowie, ratownicy, geolodzy, winiarze, artyści krajobrazu, gemmolodzy, kucharze, stolarze, piekarze.

 

 

 

VI. Lyria

Większość cech behawioralnych Lyrianów jest podobna do kotów. Potrafią podejmować niezależne decyzje bez względu na intensywność sytuacji. Są pracowici, doceniają dobre jedzenie           i zawsze akceptują swoją seksualność. Ogólnie rzecz biorąc, mają ducha sportowego i są zawsze pełne energii, gotowi do działania i zabawy. Można ich uznać za osoby podejmujące ryzyko.

 

Te istoty z konstelacji Liry można znaleźć na obrazach starożytnych cywilizacji Ziemi,  w szczególności Egiptu z bogami i boginiami o kocich głowach. Te istoty są telepatyczne i mają tendencję do rozwijania umiejętności duchowych. Żyją głównie w wyższych wymiarach, szukając światła, przejrzystości i obfitości poprzez połączenia z wieczną świadomością. Koty przynoszą ludzkości łaskę i mają nadzieję zainspirować kreatywnością wszystkie żywe istoty na Ziemi.

 

Lyria graniczy z Liskiem na południu, Herkulesem na wschodzie, Draco na północy i Łabędziem na zachodzie. Na mapach gwiezdnych jest reprezentowany przez sępa lub orła, niosącego lirę jako jeden z symboli aktywacji gwiezdnych nasion lirii. Najbardziej znaną gwiazdą tej konstelacji jest  Vega, która jest również jedną z najjaśniejszych gwiazd widocznych z Ziemi. Lyria jest znana astrologom jako „Spadający orzeł” lub „Spadający sęp”. 

 

Główne znaki, które potwierdzają, że jesteś gwiezdnym nasionem Lyran:

Jesteś starą duszą. Gwiezdne nasiona Lyran niosą niezaprzeczalną starszą energię powagi, szacunku i mądrości. W przeciwieństwie do młodszych dusz, wiesz, że są rzeczy, które możesz zmienić, a niektóre najlepiej zostawić w spokoju. Wierzysz, że cokolwiek ma być, będzie. Ufasz przepływowi życia. Masz głęboką wewnętrzną świadomość, że wszystko      w życiu się ułoży, pomimo wzlotów i upadków, które możesz napotkać po drodze. Wierzysz, że masz wewnętrzną siłę i wiedzę, aby poradzić sobie z każdą rzuconą w Ciebie przeszkodą. Chociaż czasami odczuwasz potrzebę kontrolowania swojego życia, zawsze wracasz do stanu płynności. Poradzisz sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Kochasz wszystko, co ma związek z historią. Gwiezdne nasiona Lyran mają nienasycenie łakną wiedzy historycznej, zwłaszcza historii starożytnej. To przypomina im o ich pochodzeniu i dziedzictwie. Odczuwasz połączenie lub poczucie przynależności, gdy uczysz się o dawnych czasach. 

 

Wewnętrznie jesteś bardzo namiętną osobą. Nosisz w sobie bardzo zrównoważoną energię męską i żeńską, chociaż możesz szybko dostosować swoją energię do wykonywanego zadania. Działasz zgodnie ze swoimi natchnionymi pomysłami, ale  w przeciwieństwie do Plejadańskich gwiezdnych nasion lub gwiezdnych nasion Andromedy, nie odczuwasz potrzeby natychmiastowego działania. Wiesz, że pasja, jak każde uczucie, przychodzi i odchodzi. Wolisz działać w odpowiednim dla siebie czasie.

 

Twoje czakry sakralne i korzeniowe są najsilniejsze w Twoim systemie czakr, chociaż reszta Twoich czakr jest również dość zrównoważona. Może Cię przyciągać kolor czerwony oraz pomarańczowy. 

 

Uwielbiasz się dobrze bawić. Jesteś prawdziwym poszukiwaczem przyjemności, ciesząc się wszystkim, co Ziemia ma do zaoferowania. Należy jednak zauważyć, że gwiezdne nasiona Lyran nie są lekkomyślne w swoim zachowaniu.

 

Pociągają Cię zagubione ziemie i starożytne cywilizacje. Kochasz wszystko, co ma związek z mitami, legendami i lubisz teorie spiskowe. Wierzysz w rzeczy, które wiele dusz na Ziemi uznałoby za „zwariowane”.

 

Pociąga Cię sztuka magii i wróżbiarstwa. Posiadasz naturalne zdolności parapsychiczne. Fascynuje Cię tarot, magia żywiołów, wróżenie, jasnowidzenie. Bardziej prawdopodobne jest, że pociągają cię starsze metody magii, np. magia świec, w przeciwieństwie do nowszych, nowoczesnych form, np. magii kryształów. Jesteś manifestantem bez wysiłku. Manifestowanie przychodzi Ci niezmiernie łatwo. Musisz uważać na to, co mówisz na głos lub myślisz, ponieważ wiesz, że Wszechświat jest zbyt chętny, aby spełniać Twoje życzenia. Każda komórka w Twoim ciele naturalnie wibruje z wyższą częstotliwością. Najprawdopodobniej rezonujesz z częstotliwością 777 Hz lub 888 Hz. Jesteś nazywany „naturalnym szczęściarzem”.

 

Jesteś niezależną osobą, stronisz od polegania na innych ludziach w jakiejkolwiek sprawie. Jesteś typem osoby, która wierzy, że lepiej zrobić coś samemu i zrobić to dobrze.

 

Doceniasz granice w swoich związkach i pragniesz czasu na regenerację sił w samotności.

 

Gwiezdne nasiona Lyran cechuje cicha energia pewności siebie. Jesteś kimś, kogo inni nazwaliby „pokornym”, a może nawet „zbyt skromnym”. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś   w zgodzie ze swoim prawdziwym ja, możesz mieć brak pewności siebie i uosabiasz niską samoocenę.

 

Bywasz trochę niecierpliwy, jeśli chodzi o wyniki. Bycie manifestantem bez wysiłku ma swoją cenę. Czasami spodziewasz się, że wyniki przyjdą szybciej niż powinny   i zapominasz, że żyjesz w trójwymiarowym wymiarze, w którym energia jest gęsta i mniej płynna. Stajesz się niecierpliwy, gdy rzeczy nie dzieją się tak szybko, jak tego oczekujesz.

 

Cenisz sobie wolność i kochasz spontaniczne przygody, niespodzianki i wycieczki. Zdajesz sobie sprawę, że to wszystko jest częścią doświadczenia na Ziemi, że Twoja dusza może cieszyć się fizycznym, trójwymiarowym światem. Postrzegasz świat jako plac zabaw dla swojej duszy.

 

Możesz czuć pociąg do odwiedzania najbardziej duchowych miejsc na Ziemi. Jesteś nieustraszony w pogoni za swoimi marzeniami. 

Nie jesteś typem osoby, która pozwoliłaby przesłonić Twoje pozytywne, optymistyczne podejście do życia negatywnym i sabotującym myślom. 

Jesteś inteligentny emocjonalnie oraz intuicyjnie.

Misja i cel Lyran Starseed na Ziemi:

Gwiezdne nasiona Lyran są naprawdę kontrastowo osobliwe w najlepszym tego słowa znaczeniu. Współczujące, ale autorytatywne, mądre, ale opiekuńcze, gwiezdne nasiona Lyran zawierają wszystko najlepsze, co ludzkość ma do zaoferowania. Mając to na uwadze, niektórzy twierdzą, że Liranie wykonali już swoją wyjątkową misję i cel. Od dawna uważa się, że gwiezdne nasiona Liran i kotów odegrały wyjątkową rolę w stworzeniu ludzkości, oferując żywioł ognia                 i zasiewając pierwsze dusze. Lyranie są tutaj, aby zaznać obfitości i wolności na każdym możliwym poziomie. Muszą nauczyć się wykorzystywać swoją silną intuicję i zaufanie do miejsc, w których są prowadzeni, nawet jeśli to pozornie zdaje się nie mieć sensu.

 

VII. Maldek

Maldek był planetą w Układzie Słonecznym o atrybutach podobnych do Ziemi. Jej mieszkańcy polegali na technologiach opartych na robotyce, podobnie jak narastające teraz trendy na Ziemi, aż     w końcu stali się leniwi i chorzy. W swojej żądzy władzy zniszczyli swoją planetę, przez co niektórzy    z nich szukali nowego domu na Ziemi. Ucząc się na swoich błędach, mają nadzieję zainspirować ludzi do dokonywania lepszych wyborów w polityce, technologii, zdrowiu i komunikacji.

 

 

VIII. Gwiazdozbiór Draco (smoka)

Znani również jako Reptalianie, Jaszczuroludzie, Saurianie i Draconianie, zmiennokształtni starają się kontrolować Ziemię w dążeniu do samolubnych korzyści. David Icke pisał o Reptilianach, uważając, że szukają władzy politycznej na Ziemi, aby manipulować społeczeństwami, kulturami oraz rozwojem ludzkości. Wielu wierzy, że niektórzy Reptilianie żyją wśród nas ze zmienionym wyglądem fizycznym. Inni mówią, że gadzie duchy wnikają w ciała najbardziej cenionych polityków i odciągają ich od wartości i decyzji, które przyniosłyby korzyści ludziom na Ziemi. Istoty żyjące w świetle, których misją jest rozpraszanie wszelkiej ciemności, przeciwdziałają wpływom Reptilian. Należy jednak pamiętać, że oni jako pierwsi padli ofiarą Archontów, zostali przez nich wybrani jako pierwsza ofiara. Teraz służą Archontom jako narzędzie do działań na Ziemi.

 

 

 

[give_form id=”107062″]

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

4 komentarze

 1. Odpowiedz
  Dana says:

  Bardzo ciekawe sluchowisko,dziekuje.Mario mam pytanie odnosnie tematu czy jeżeli czujemy ze cos niedobrego dzieje sie z częścią kosmosu z ktorej pochodzimy czy nadal warto sie z z nią łaczyc a co jezeli juz nie ma naszego domu? Np mam sny o konstelacji Liria że wokół niej jest cmentarz 🙁 czy takie cos jest mozliwe?

  • Odpowiedz
   MariaBucardi says:

   Wtedy należy się łączyć z braćmi i siostrami z tej konstelacji rozrzuconymi w innych miejscach w Komosie i razem się wspierać. Może uda się wówczas dom odbudować, czy stworzyć nowy.

 2. Odpowiedz
  Vaanadiss says:

  Wszystko mam w sobie. I co ja mogę powiedzieć? Wspaniałe dusze i różnorodność nazwijmy to zjawisk na każdej planecie. To jest zdecydowanie cudowne!
  Teraz rozumiem dlaczego tak długo się rozwijam. Wykorzystywać odpowiednio wszystkie skarby danej planety w sobie i jednocześnie przemieniac słabe strony w siłę. Toż jest to moje wyzwanie przy jednoczesnym fokusie na misji własnej która wspomaga planeta pochodzenia.
  Tak to czuję w tej chwili.
  Przepiękna prawda Najkochansza Mario gdy masz ową ostrożność w kontaktach międzyludzkich z Oriona to Reptylianie są trudni w odbiorze. I gdy jesteśmy jak dziecko z otwartym na oścież sercem mamy trudność zaprosić Reptylian do zabawy.
  I najważniejsze dla mnie przesłanie. .ktoś kto był ofiarą staje się sprawcą. I to co my wnosimy do świata i wszechswiara zrozumienie wybaczenie wiarę miłość bezwarunkową. ..ŚWIATŁO.
  Mario dziękuję za potęgę Twojej wiedzy!!!
  🏵💮🌸🌼🐬🌟🌈

 3. Odpowiedz
  Lavender says:

  🎆🌌🎇

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: