6

“Noe: Wybrany przez Boga” film, który porusza do głębi …

 

“Noe: Wybrany przez Boga”

film, który porusza do głębi …

Namaste, jeśli chcesz zobaczyć czy zrozumieć więcej, jeśli chcesz z inną świadomością popatrzeć na ten świat dookoła i co dzieje się tutaj dokładnie teraz, to wróć do tego filmu… Jeśli było Ci dane już widzieć tą ekranizację w 2014 roku, to mimo tego, zobacz go jeszcze raz, teraz z Twoją nową świadomością. Nie przez przypadek wróciłam do tego filmu w czasie naszej 190 serii Ceremonii…

Russell Crowe w jednej z najlepszych ról, jakie widziałam wraz z “Gladiatorem”

Nie czytaj recenzji tego filmu, bo te negatywne na pewno pisały osoby, które nic nie rozumieją !

Gdy zobaczysz film, napisz co czujesz poniżej w komentarzu …

Tutaj jesteśmy razem ci, który widzą więcej, wspieramy się także poprzez te właśnie komentarze do wpisów, bo one dają nam siłę i wskazują, że jesteśmy na właściwej drodze, nawet jeśli cały świat oszalał!

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Noe:_Wybrany_przez_Boga

 

 

Recenzja

 


 

 

 

Rubinowy kwietniowy księżyc w nowiu Barana to optymalny czas na rozpoczęcie nowego projektu — Baran uwielbia inicjować plany. Użyj dynamiki i mocy znaku, aby napędzić swoje wysiłki. To również doskonały czas, by wzmocnić wiarę w siebie i Siłę Wyższą, poczucie własnej wartości, wewnętrzny ogień. To siła przebicia gotowa góry przenieść! Archanioł Uriel może pomóc Ci przemienić wady w zalety (więcej o tym w książce – ebook bestseller “Jak rozmawiać z Aniołami” Marii Bucardi). To czas szczególnie skoncentrowany na tworzeniu rzeczy materialnych, działaniu, realizowaniu.

Pobierz ze Wszechświata energię potrzebną na Twoje cele!


 

 

Od razu pomyślałam o rozdziale w mojej powieści:

Rubiny na śniegu 🙂

pamiętasz?

link: https://drive.google.com/file/d/12c6BZbVGAAY3c5YrT16xOrYLOw9kAPbE/view?usp=sharing

 

 

 

6 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Vaanadiss says:

  Wiara Noego w prowadzenie boskie jest piękna. I tak oto dzieją się cuda np w postaci wyrastajacych drzew  na pustkowiu potrzebnych na Arke. Gdy widzę co się teraz dzieje z ludźmi walczę w sobie bo z jednej strony rozumiem boską sprawiedliwość a z drugiej wciąż stoję na posterunku by szerzyć świadomość. Pierwsza to postawa Noego druga jego syna. Dzięki tej walce widzę też swoje cienie. Widzę prawdę o sobie choć przy pewnych talentach jeszcze wciąż się uczę co jest moje a co cudze we mnie.
  Noe po wizji gdy odwiedza w ukryciu miasto człowieka rozumie że cień jest w każdym i może najlepiej będzie pozostawić Ziemię by się odrodzila bez człowieka. Żona Noego wierzy w dobro każdego z członków ich rodziny.
  W wizjach Noego pojawia się wciąż ten sam motyw w ktotym brat zabija brata. I Noe jest wystawiony na taką próbę gdy musi zadecydować nad losem nowonarodzonych dzieci. Jest to próba podobna biblijnemu Abrahamowi. Jego drugi syn też stawia czoła decyzji czy zbuntowac się przeciwko ojcu i usunąć go z drogi czy pozostać posłusznym jego woli. Obaj wybierają głos serca.
  Za każdym razem gdy Noe jest wobec decyzji postawiony widzimy jak ten proces w nim zachodzi jak zastanawia się przez chwilę co zrobić. To jest właśnie najważniejsze. Odpowiedzialność za wszystko i wszystkich odważne podejście do dezycji i wiara że jest ona słuszna. Do ostatniej chwili zbierać impulsy które złożą się na trafność decyzji toż to jest jedna z trudniejszych umiejętności bo wielu ludzi woli podjąć decyzję na tyle szybko by jej ciężar zszedł z barków. I to że gdy podejmujemy decyzję która przecież często dotyczy też ludzi nam bliskich którzy żyją z nami jesteśmy ciągle wystawieni na czyjeś rozczarowanie wobec nas.
  Być ciągle obecnym mimo ciężaru odpowiedzialności mimo tego że wszyscy się mogą od nas odwrócić.
  Myślę że wielu z nas czuje teraz dokładnie to co Noe. Ja to czuje i gdyby znowu nie Maria myslalabym że ta moja walka wewnętrzna i trudność z podejmowaniem decyzji i ciągłe rozczarowywanie innych – właściwie nikt już nie ostał się – że to moja wina i słabość. A tak wiem ze jest zgoła odwrotnie. To Moc i Siła bo tylko najlepsi uczniowie dostają najtrudniejsze zadania.

 2. Odpowiedz
  Gosia says:

  💖

 3. Odpowiedz
  Małgosia says:

  Obejrzałam zwiastun i łzy mi poleciały więc co będzie jak obejrzę cały 🙂 najpóźniej zasiądę sobie do niego jutro i dam znać 💞

  • Odpowiedz
   Agnieszka K says:

   Ten film o Noe to dla nas przykład tego co wtedy się działo i co teraz się dzieję

 4. Odpowiedz
  MariaBucardi says:

  Dla mnie jeden z najpiękniejszych filmów ostatnich lat… Porusza do głębi…

  • Odpowiedz
   Agnieszka says:

   Film poruszający do głębi, pełen symboli i wskazówek…Niemniej jednak to co najbardziej mi utkwiło w pamięci, to “te same słowa”, które ja słyszałam będąc dzieckiem przez całe dzieciństwo i wiek dorastania: ” Jak dalej nie będziesz jeść mięsa nie będziesz mieć siły!” A tu pieknie Noe tłumaczy to synowi, że ludzie jedzą te Istoty, bo myślą, że to daje im siłę! Piękny film…Dziękuję za inspiracje Kochana Mario ❤

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d