brak komentarzy

Zwierzę Mocy Świnia – uczy, jak kochać, doceniać każdy dzień i zwiastuje bogactwo.

 

Świnie postrzegamy jako zwierzęta nieczyste, niechlujne, do tego niemądre i gorsze od innych.

Gdy chcemy kogoś obrazić mówimy do niego “Ty świnio!”. Nawet na płaszczyźnie językowej są utożsamiane z gatunkiem niższym, niewartym uwagi.

Tymczasem to niezwykle mądre, wrażliwe istoty, które wcale nie chcą żyć w brudzie, ale człowiek je do tego zmusza. Chociaż te zwierzęta mają wiele zalet, my traktujemy je głównie jako
dostarczycieli mięsa i skóry.

 

 

Wiecej znajdziesz na moim blogu www.zwierzetamocy.org

Świnia Symbol szczęścia i bogactwa

W tradycjach wielu kultur na całym świecie świnia była i nadal jest symbolem siły, ducha walki, w niektórych krajach te zwierzęta chowano razem ze swoimi właścicielami. Starożytni Grecy i Rzymianie oddawali świnie w ofierze swoim najważniejszym bogom. Do dziś w południowej Europie spotkanie na drodze świni oznacza szczęście, nie inaczej jest w Rosji, gdzie funkcjonuje powiedzenie mówiące o tym, że “spotkanie świni oznacza powodzenie”. 

Słowianie wierzyli, że odchody świńskie chronią przed urokami i chorobami. Na Hawajach jest powiązana z bogiem wojny i miłości, podobnie germańska bogini Freya ma konotacje właśnie z tym
zwierzęciem.

Zwierzę Mocy Świnia

W tradycji chińskiej świnia jest jedenastym, ostatnim znakiem zodiaku. To przede wszystkim symbol bogactwa, przepychu i szczęścia, ale też bywa, że mogą przynieść klęskę i niedostatek. Głównie kojarzona jest jednak z miłością, ufnością i wszystkimi najbardziej szlachetnymi cechami. Jeśli więc chcemy kogoś obrazić, nie nazywajmy go świnią!

Wbrew powszechnemu mniemaniu, świnie nie są wcale głupie. Ich inteligencja jest na poziomie trzyletniego, a więc całkiem już rozumnego dziecka!

Nie tapla się w błocie z upodobania do brudu, lecz by utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Została udomowiona prawdopodobnie już ok 11.tysięcy lat temu, więc tak jak i psy. Jednak jedne zwierzęta uznane zostały za naszych przyjaciół, drugie traktujemy przede wszystkim jak pożywienie i większość z ludzi chce je postrzegać jako głupie i brudne.

Zwierzę mocy świnia wg. Marii Bucardi

Tymczasem jako zwierzę mocy świnia przynosi szczęście i bogactwo. Pokazuje także miłość matczyną, łączy się z Matką ziemią. Przypomina, że należy cieszyć się każdym dniem, jak potrafi cieszyć się nim radosne, niewinne dziecko – tak, jak wrażliwa, inteligentna świnia. Z drugiej strony bywa jednak naiwna i łatwa do zranienia.

Świnia to zwierzę miłości. Szczerej, ufnej, oddanej.

Gdy staje na Twojej drodze, każe Ci pomyśleć, czy potrafisz tak kochać? Docenić każdy dzień?
Pamiętaj, że jest jednocześnie zwierzęciem walki, odwagi, zmiany. Być może właśnie teraz nastał czas zmian. Odważnych decyzji.

Świnia jest też wspaniałą matką, dlatego jest dobrym znakiem dla wszystkich kobiet pragnących zajść w ciążę, już w niej będących oraz matek. Gdy pojawi się na Twojej drodze może też znaczyć, że należy
zastanowić się nad kontaktem z własną rodzicielką.

Zwierzę Mocy świnia

Jeśli coś dzieje się w Twoim życiu nie tak, świnia może być przewodniczką, która mówi – czy na pewno otaczasz się dobrymi ludźmi?
Czy jesteś otoczona/otoczona miłością i przyjaźnią? Może warto poszukać wokół siebie tych, którzy naprawdę życzą Ci dobrze i chcą dla Ciebie jak najlepiej? Porzuć myśli, które Cię ograniczają!

Zwróć się do Matki Ziemi, która kocha Cię właśnie taką/takim, jakim jesteś i zrozum, że jesteś idealną istotą. Pokochaj siebie, otwórz swój umysł i pozwól sobie na radość i pozytywne myślenie.

Symbol świni to miłość do świata i do siebie. To pozwolenie sobie na zaprzestanie myślenia o tym, co myślą o nas inni. To skupienie się na własnych celach, dobrych, pozytywnych ambicjach dla siebie i swoich najbliższych.

To całkowita afirmacja życia. Każdego dnia, tygodnia, miesiąca, krok po kroku ciesz się sobą, najbliższymi, tym, co udało Ci się osiągnąć i zobaczysz, jak wiele jeszcze dokonasz!

Świnia jak zwierze mocy

Widziałeś świnię we śnie?

Gdy świnia przyjdzie do Ciebie w snach, ciesz się. Oznacza, że wkrótce będziesz się cieszyć dobrobytem, stanie się coś, co sprawi Ci radość, być może zdobędziesz dodatkowe środki materialne. Może tez oznaczać płodność i to, że Twoja rodzina wkrótce powiększy się.

Natomiast jeśli świnia atakuje Cię – uważaj! Znaczy to, że nadmiernie skupiasz się na sprawach materialnych, zapominasz o uczuciach. Być może też otaczasz się złymi ludźmi, którzy odciągają Cię od tego, co ważne, przez nich możesz wpaść kłopoty. Zły omen to także ciemna świnia!

Totem Świni

Może oznaczyć nadejście szczęścia, bogactwa. Stąd też “świnka skarbonka”!

Jeśli więc w Twoim życiu pojawi się Zwierzę Mocy – Świnia, oczekuj dobrego. Zastanów się nad miłością, czekaj na dobry obrót spraw i ciesz się każdą dobrą chwilą!

Interesuje Cię własne Zwierzę Mocy? Zajrzyj tutaj:

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się ze mną!

 

 

 


Z mocą pozytywnych wibracji
Twoja Maria Bucardi
Potrzebujesz porady natychmiast? Twoja sprawa jest bardzo pilna?
☞ Książki, filmy, publikacje i Ceremonie link: https://bucardimaria.com
☞ świece intencyjne, porady, podcasty link: https://mariabucardi.pl

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: