brak komentarzy

Prosby o opinie

 

 

Namaste Kochani w kolejnych dniach będę Wam wysyłać prośby o opinie do każdego zamówienia osobno (moze byc kilka maili).  Wybaczcie, że tak na raz, ale wlasnie zainstalowalam nowy program do weryfikacji opinii i chciałabym nadrobić z Wami zaległości. Prośby przyjdą na skrzynke pocztowa.

Przy pisaniu opinii wybierz prosze, czy podać imię, pełne dane czy anonimowo. 

Zawsze mozesz to zmienic, zachowaj więc maila z prosba o opinie, bo tam, można nacisnąć i zmienić dane.

Opinie sa do kazdego zamowienia i sa potem widoczne tutaj:

https://www.cusrev.com/pl/reviews/bucardimaria.com

 

Buziaki i dziękuję za poświęcony czas!

Rozszerzamy nasza Spelecznosc na Ceremoniach i te opnie sa bardzo bardzo ważne, by zmienic ten swiat na lepszy, szybciej! Z Miloscia i Wdziecznoscia Wasza Maria

ps. konkurs z Lubimy Czytac wkrotce podam zwyciezcow (losowanie film)!!!

Dajcie mi jeszcze moment na porzadki w starych sprawach!

 

5,0
Na podstawie 498 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Bogumila O.

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałOdnośnik zewnętrzny

  (0) (0)
 2. Anonimowo

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałOdnośnik zewnętrzny

  (0) (0)
 3. Jonasz

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałOdnośnik zewnętrzny

  (0) (0)
 4. Jonasz (zweryfikowany)

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałOdnośnik zewnętrzny

  Miedziany 6 dniMiedziany 6 dni

  (0) (0)
 5. Ad Astrum

  Najpierw oglądasz różne jego wydania, fascynujące, pełne ukrytej mocy rysunki. Czytasz. Próbujesz zgłębić znaczenie kart czytając różne ich interpretacje. Dopiero później przychodzi zrozumienie, że język Tarota jest specyficzny – do każdego karty przemawiają trochę inaczej. Wiele zależy od tradycji, w ramach której go poznajesz. Jeśli zaczynałeś od Tarota marsylskiego, a później chcesz wróżyć Talią Thota, to czeka cię niespodzianka –te karty mówią zupełnie co innego. .. W czasach współczesnych powstało mnóstwo talii i ich interpretacji, których autorzy mieli –delikatnie mówiąc – bardzo mgliste pojęcie o sprawach duchowych. Lektura książki Marii otworzy cię na nowe doświadczenie . Zagubione w życiowym huraganie dusze otrzymają stosowne metody nawigacji. Szczerze polecam!

  Książka „Tarot Thoth”. Autor: Maria Bucardi, ilość str. 199 A4. ISBN: 978-83-927401-8-6

  (0) (0)

 

Jonasz
Jonasz
Zweryfikowany właścicielZweryfikowany właściciel
5/5

Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginał

1 tydzień temu
Ad Astrum
Ad Astrum
5/5

Najpierw oglądasz różne jego wydania, fascynujące, pełne ukrytej mocy rysunki. Czytasz. Próbujesz zgłębić znaczenie kart czytając różne ich interpretacje. Dopiero później przychodzi zrozumienie, że język Tarota jest specyficzny – do każdego karty przemawiają trochę inaczej. Wiele zależy od tradycji, w ramach której go poznajesz. Jeśli zaczynałeś od Tarota marsylskiego, a później chcesz wróżyć Talią Thota, to czeka cię niespodzianka –te karty mówią zupełnie co innego. .. W czasach współczesnych powstało mnóstwo talii i ich interpretacji, których autorzy mieli –delikatnie mówiąc - bardzo mgliste pojęcie o sprawach duchowych. Lektura książki Marii otworzy cię na nowe doświadczenie . Zagubione w życiowym huraganie dusze otrzymają stosowne metody nawigacji. Szczerze polecam!

2 tygodnie temu
Alicja T.
Alicja T.
5/5

„Tarot Thoth ...” Marii Bucardi to wyjątkowa pozycja! Bardzo rozbudowana! Polecam ze szczerego serca. Książka warta jest swojej ceny!

2 tygodnie temu
Jagoda A.
Jagoda A.
5/5

Pani Bucardi przygotowała tą książkę niezwykle sumiennie. To najlepszy przewodnik dla każdej osoby, która rozpoczyna swoją przygodę z kartami Tarota.

2 tygodnie temu
Artur W
Artur W
5/5

Książka „Tarot Thoth ...” Marii Bucardi to prawdziwe dzieło mistrzyni magii. Musisz ją mieć!

2 tygodnie temu
Janek S
Janek S
5/5

Wyjątkowa pozycja na polskim rynku!

2 tygodnie temu
Iza K
Iza K
5/5

„Tarot Thoth...” Marii Bucardi to dokładne omówienie tych najpiękniejszych na świecie kart Tarota. W tej książce widać dokładnie jak wielką wiedzę posiada jej autorka. Polecam.

2 tygodnie temu
Magdalena
Magdalena
5/5

Niepowtarzalny, jedyny w spoim rodzaju przewodnik po kartach Tarota w magicznej interpretacji Marii Bucardii w sposób usystematyzowany, klarowny i wyraźny, pokieruje każdego nowicjusza i rozszerzy spojrzenie doświadczonego tarocisty. Każda karta emanuje swoiście niepowtarzalną energią wprowadzając w przesłanie. Każdą kartę Maria Bucardi opisuje w sposób dokładny. Za każdym słowem umieszczając tyle kosmicznej energii, że odbiór jej starczy na całą nową książkę.

2 tygodnie temu
Anna
Anna
5/5

Książka pt. ,,Tarot Thoth - znaczenie 78 kart A. Crowleya w języku polskim - Maria Bucardi" jest dla mnie nie tylko wspaniałym poradnikiem (bardzo obszernym, bogatym w wyraźne i pięknie skomponowane zdjęcia) z zakresu odczytywania znaczenia kart Tarota Clowleya, ale również inspiracją, z którego spisuję ważne dla mnie zdania do mojego osobistego prywatnego dzienniczka afirmacji i mini notesika. Pomaga mi to. To dla mnie złote cenne myśli. Znaczenia są bardzo dokładnie opisane, podzielone na róże sfery życia. Za każdym razem, kiedy chcę pogłębić moją wiedzę z zakresu Tarota(a wiedzę chce pogłębiać do końca życia) dowiaduję się czegoś nowego. Szczerze polecam! Bardzo pozytywna i mądra książka.

2 tygodnie temu

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
339 opinii
%d bloggers like this: