brak komentarzy

117 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi, Medytacja dla Ziemi. Data 8 Grudnia 2022r. Pełnia w znaku Bliźniąt, Zimny Księżyc.

Świat tworzą ludzie. Wszyscy mamy duże możliwości wywierania pozytywnego wpływu na świat.
“Kiedy pomagamy ziemi, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas 7 razy wzmocnione”
Poprzez własne myśli i wysokie wibrację możemy wpłynąć na zmianę sytuacji na ziemi w której znajdujemy się dokładnie teraz. Jest to niezmierzona siła ludzkich myśli, żyjemy, tworzymy i sami kreujemy świat.
Jak chcesz by wyglądała ziemia?
Jak chcesz by wyglądał otaczający Cię świat?
Każdego dnia jesteśmy zalewani opowieściami o tym, jak to świat zmierza do nieuchronnego końca. Wojny, ubóstwo, degradacja środowiska, teorie spiskowe, kryzysy gospodarcze etc.Informacje o wszelkiego rodzaju okrucieństwach osaczają nas ze wszystkich stron. A to wystarczy, aby nawet najbardziej radosna osoba wpadła w otchłań rozpaczy.                         Na szczęście istnieją świetne sposoby na przeciwdziałanie wszystkiemu, co straszne i okropne.

   Każdy z nas może samodzielnie zmienić świat na lepsze, takim jaki chce go widzieć.
8 grudnia  o 22:00 wyślij światełko do Ziemi , połącz się ze wszystkimi uczestnikami w wizualizuj to czego pragniesz dla siebie, dla innych ludzi, dla świata i Wszechświata.

https://mariabucardi.pl/pl/p/117-Rytual-dla-Matki-Ziemi-z-Maria-Bucardi%2C-Medytacja-dla-Ziemi.-Pelnia-w-znaku-Blizniat%2C-Zimny-Ksiezyc-08.12.2022-/1565

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d