brak komentarzy

Przygotuj się na grudniową Pełnię Zimnego Księżyca!

W wielu kulturach grudniowa pełnia z oczywistych powodów nazywana jest Zimnym Księżycem. Zarówno sam księżyc, jak i pora roku, w której się pojawia, mają wiele duchowych znaczeń. Jako kulminacja ośmiu faz księżyca, pełnia reprezentuje zakończenie projektów, zadań lub marzeń.

 

Już 8 grudnia ostatnia pełnia w 2022

to pełnia zimnego księżyca w znaku Bliźniąt.

Pełnia to czas wyzwolenia. Puść wszystko, co już ci nie służy i zrób miejsce na nowe doświadczenia. Ta pełnia przyniesie Ci obfitość zmian.

Jeśli aktywnie dostosowałeś się do wszechświata, przekonasz się, że uwolnienie czegoś, co musi odejść, przyjdzie bez wysiłku.

Może to obejmować uwolnienie starych wzorców, przekonań lub nawyków. Kiedy uwolnisz to, co już Ci nie służy, ułatwisz manifestację swoich pragnień.

Pełnia to czas nowości. Wykorzystaj tę pozytywną energię, aby ustalić intencję na nadchodzące miesiące.

Co chcesz zamanifestować w swoim życiu? Jak chcesz się czuć?

Ustalając intencję, będziesz w stanie lepiej skoncentrować swoją energię na manifestowaniu swoich pragnień za pomocą pełnia księżyca

To czas obfitości i dobrobytu. Pracując z pełnią księżyca, możesz przyciągnąć do swojego życia więcej obfitości i dobrobytu .

 Wykorzystaj tę energię, aby rozpocząć nowe życie. Może to obejmować rozpoczęcie nowych projektów, związków lub przedsięwzięć biznesowych.

Świat należy do nas — o ile zakasamy rękawy i zrobimy krok w kierunku realizacji naszych aspiracji i celów.

https://mariabucardi.pl/pl/p/Rytual-08.12.2022-Pelnia-Zimnego-Ksiezyca-w-znaku-Blizniat-Swieca-Intencyjna%2C-by-spelnic-Twoje-marzenia-i-usunac-problemy-1-swieca-1-intencja-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Bucardi-/1564

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia.

W intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: