1

Mistrzowska 66 i Mistrzowska 33 = Mistrzowska 99 doskonalenia siebie i pomoc w doskonaleniu się innym.

Nasz nowy projekt z  @foundbyomen Mistrzowska 66 i @MariaBucardi Mistrzowska 33 💫 zmiany tego świata na lepsze, pokonania mroku i wewnętrznego cienia. 66+33=99 Mistrzowska 99 to misja doskonalenia siebie i pomoc w doskonaleniu się innym. Połączenie wiedzy i miłości kosmicznej.

Większość z grafik, które widzisz na co dzień się powtarza i jest mało odkrywcza. Można jednak znaleźć też perełki, które prostotą przekazu i odpowiednim obrazem mogą stanowić bodziec otwierający niejedną klapkę w naszej głowie.

Dzisiaj przygotowałam galerię, a w niej grafiki z sentencjami, sukcesywnie zamieszczanymi na profilu  na instagramie @foundbyomen.

Obrazy w tle grafiki zachwycą Cię kolorystyką, ponieważ są wykonane przez współczesnego artystę.

Zatrzymaj się na każdym z nich przez kilka minut. Pomyśl jak możesz odnieść do swojego życia przekaz zawarty na danym obrazie.

Pomyśl, co by się stało, gdybyś tu i teraz zdecydował się żyć w zgodzie z tą myślą.

Który najbardziej daje Ci do myślenia? 

Zapraszamy do obejrzenia i pobrania grafik z cytatami.

 Ps. W grafikach jest zawarty ukryty sens… Tak, możesz skojarzyć to z Trylogia 🙂

Wszystkiego dobrego Bracie, światło Oriona rozświetla nam wspólną drogę transformacji globalnej, przemiany podświadomości w świadomość.

Twoja Maria Bucardi

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Maria 🔥❤️💕 says:

    ❤️❤️❤️🔥🔥🔥Cudowny Projekt Energia Która bije z Tych Przekazów Budzi Moje Serce Daje Mi Siłę Moc do Działania – ale słowami nie da się tego opisac 😍💕😘 Kto zna ten Wie 💕 💕💕Przemiana Transformacja … im happy 😁😊😁😊😊😊👏🏻👏🏻👏🏻🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Dziękuje Wam Bardzooo Kochani 🥰🥰🥰 cuda w Enrgi Cuda w Materiii

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d