brak komentarzy

Zwierzę Mocy Sroka – Chcesz powiedzieć coś elokwentnie?

Sroka należy do rodziny ptaków krukowatych. Srokę można spotkać wszędzie tam gdzie żyją ludzie jest to dość popularny gatunek wśród ptaków.

Jednym z najpopularniejszych skojarzeń związanych ze sroką jest złodziejstwo i materializm. Według podań sroki lubią wszystko, to co świecące i błyszczące lecz, ta reputacja jest w większości fałszywa, ponieważ sroki w eksperymentach wykazują niewielką preferencję dla błyszczących przedmiotów. Zamiast tego ich skłonność do zbierania drobiazgów świadczy o ich niesamowitej inteligencji i ciekawości.

Wierzenia ludowe mówią o tym, że sroki to przemienione czarownice a według mitów celtyckich oraz germańskich były one poslanniczkami bogini śmierci. Natomiast dla Chińczyków jest, to symbol szczęścia i dobrych wiadomości. 

Sroka jako Zwierzę Mocy

Sroka mówi nam o tym, żebyśmy byli wdzięczni za wszystko co mamy i przypomina nam o tym żebyśmy nie byli wybredni. Zwierzę to uczy nas tego żeby doceniać wszystko, to co się ma. Jeśli sroka jest Twoim zwierzęciem mocy, to jest to dość mocny znak żeby zwrócić na to uwagę i warto zacząć praktykować wdzięczność.

Ponadto te ptaki są oznaką radości w prawdziwym życiu. Ich spotkanie pokazuje, że nadchodzą szczęśliwe czasy. Powinieneś przygotować się na przyjęcie dobrej nowiny i zmian w życiu.

Kolorystyka sroki uczy nas tego, że świat fizyczny i duchowy są ze sobą połączone. Pomaga nam ona odnaleźć właściwą drogę wtedy, gdy jesteśmy zagubieni i odnaleźć równowagę pomiędzy światem duchowym a fizycznym.

Sroka wg. Marii Bucardi

zobacz cały wpis na temat Sroki na blogu

zwierzetamocy.org

CZY ZNASZ SWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY, KTÓRE POMOŻE CI NA TWOJEJ DRODZE, REALIZACJI TWOICH MARZEŃ I CELÓW ?


SKORZYSTAJ Z POMOCY KART

 

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: