brak komentarzy

Zwierzę Mocy Szop Pracz – Chcesz, aby ludzie zobaczyli, kim naprawdę jesteś?

Szop pracz to gatunek ssaka z rodziny lisów. Jest to zwierzę nocne i półdzienne, które żyje w lasach, parkach i zaroślach. Szop pracz jest bardzo zwinny i silny.

Wiele osób może identyfikować się z tą sceną: stukot w nocy, przewrócone kosze na śmieci i świecące oczy spoglądające na ciebie ze środka bałaganu. Ociężała postać szopa pracza jest dość często widywana na miejscu takich przestępstw. Szop pracz jest najbardziej znany ze złodziejstwa.

Najbardziej rozpoznawalną cechą fizyczną szopa pracza jest jego maska. Klasyfikacja duchowego zwierzęcia jako zmiennokształtnego wywodzi się z tego symbolu transformacji.

Ważne jest, aby pamiętać, że nikt nie jest dokładnie taki, jak się wydaje. Ta maska ​​zwierzęcia mocy symbolizuje zdolność ludzi do adaptacji lub zmiany kształtu w różnych sytuacjach.

Maski były używane od wieków przez każde społeczeństwo do osiągania odmiennych stanów. Sztuka tworzenia masek istniała na całym świecie i była używana podczas uroczystości, ceremonii i magicznych rytuałów. Po założeniu maski człowiek może stać się kimś lub czymś innym. 

Maska pomaga nam zmienić to, kim i czym jesteśmy, na to, kim i czym chcemy być.

 

Ciąg dalszy przeczytasz na zwierzętamocy.org – kliknij przycisk poniżej

Zwierzę Mocy Szop Pracz

Twoja Maria Bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: