2

Widzisz wciąż te same numery? Poznaj znaczenie anielskiej liczby 1.

Liczby są wszędzie wokół nas. Widzimy je, patrząc na zegar, oglądając telewizję, czytając gazetę, używając telefonu i niezliczoną ilość innych rzeczy. Ale czasami widzimy tę samą liczbę lub wzór liczb częściej niż inne. Wydaje się, że ten numer jest wszędzie, gdzie spojrzymy. Na początku możemy pomyśleć, że to tylko zbieg okoliczności, ale ta liczba wciąż się pojawia. Dziwne, prawda?

Jeśli ciągle widzisz tę samą liczbę lub serię liczb, może to być coś więcej niż zbieg okoliczności. Może to być wzór dwóch, trzech lub więcej. Może Ci się to wydawać znakiem i najprawdopodobniej masz rację, tak myśląc. W numerologii są to liczby anielskie, które zawierają dla ciebie boskie przesłanie od Wyższych Istot. Potraktuj to jako Wszechświat próbujący się z Tobą porozumieć.

 

 

Liczba 1 jest uważana za symbol jedności z Bogiem, co może oznaczać, że aniołowie przypominają Ci, że teraz należy  potrzeby skupić  się na realizacji marzeń. Może to również oznaczać, że wspierają Cię w późniejszym etapie w życiu lub nowym projekcie. Gdy widzisz liczbę 1 może oznaczać, że ​​Wszechświat oferuje ci szansę nowy początek.

Liczba 11 to mistrzowska liczba, która reprezentuje intuicję, wrażliwość i świadomość. Dlatego często ta liczba pojawia się, gdy musisz podjąć ważną decyzję lub zdawać sobie sprawę z pewnych tendencji, jakie ludzie wokół Ciebie mają w odniesieniu do Twojego życia .

Liczba 111 jest uważana za potężną manifestację, co oznacza, że ​​aniołowie otrzymali Twoje życzenia i Twoje pragnienia są na drodze do realizacji. 

 

 

Najważniejszym przesłaniem liczby 1,11, 111 jest “ Proś, a będzie Ci dane”! 

Anioły przypominają Ci, że musisz prosić, by otrzymać. Nie mogą ingerować w Twoja życie bez wyrażenia wolnej woli, jeśli otwarcie nie poprosimy o pomoc, anioły nie mogą ingerować w nasze życie. 

Zwykle te liczby   pojawiają się w twoim życiu, kiedy zmagasz się z jakimiś problemami.

Anioły uwielbiają nam pomagać, więc możesz poprosić o pomoc w każdej sprawie . Może zgubiłeś klucze lub potrzebujesz pomocy w sytuacji, w której się obecnie znajdujesz, lub po prostu potrzebujesz wskazówek. Kiedy poprosisz, Anioły znajdą sposób, aby ci pomóc.

 Pamiętaj:Nigdy nie jesteś sam” 

Anioły tylko czekają, aby Ci pomóc!

 A także pojawiająca się godzina anielska 11:11 jest często interpretowana jako sygnał od aniołów, że są one obecne przy Tobie i czekają na Twoje prośby.

Zawsze pamietaj, by podziękować Twoim przewodnikom za wysłanie tych znaków.

W numerologii Tarota – liczba 1 symbolizuje początek, lidera, przewodnictwo, inicjatywę i indywidualizm. Może oznaczać również odpowiedzialność, samodzielność i sukces w działaniu. 

 

Więcej o znaczniu kart znajdziesz książce “Tarota Thoth” Marii Bucardi.

Znaczenie 78 kart  autorstwa A. Crowleya i Lady F. Harris.w 

Książka “Tarota Thoth”

 

Wroć także do Ceremonii nr 1, 11 , 111 

 

Ceremonia nr 1 SPEŁNIANIE OCZEKIWAŃ INNYCH? PODĄŻANIE DROGĄ WŁASNEGO SERCA! KAŻDY MA INDYWIDUALNE POWOŁANIE I JEST ZA NIE ODPOWIEDZIALNY https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-1/

Ceremonia nr 11 WYZNACZANIE GRANIC, WYPEŁNIANIE ICH TWOJĄ ENERGIĄ, OCHRONY I OBRONY. DLACZEGO JEST TO POTRZEBNE, KONIECZNE I SZCZEGÓLNIE WAŻNE DLA DUSZ WRAŻLIWYCH. PORUSZĘ TAKŻE TEMAT MACHANIZMU „STOP” – https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-11/

Ceremonia  nr 111 GDY TO NOWE NADCHODZI. NOWY OBRAZ SIEBIE, NOWA OSOBOWOŚĆ, NOWA PRACA CZY NOWA MIŁOŚĆ, NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA, NOWE OTOCZENIE, NOWI ZNAJOMI, NOWE I PIĘKNE CIAŁO…

https://bucardimaria.com/2020/05/28/ceremonia-nr-111-z-maria-bucardi/

2 komentarze

  1. Odpowiedz
    Katarzyna says:

    Dziękuję🥰 Super!

  2. Odpowiedz
    Monika says:

    W samą porę! Dzisiejsze zakupy na kwotę 14:41. Tekst który dołączam do postu z 30 grudnia o 14:41. Sprawdzam grafikę do postu dokładnie o godzinie 14:41.Czyli trzy razy 14:41. Aż w końcu zerknelam na internet co też tam mogę o tym poczytać. I przychodzi Maria ze swoją wiedzą na ten temat. Wszystko tego samego dnia. Idealne 😚

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: