1

Zwierzę Mocy Rak – nauczyć się dostosowywać i zmieniać w miarę dorastania, porzucając stare „ja” i obejmując nowe.

 Raki to wyjątkowe stworzenia, które mają wiele do zaoferowania tym, którzy łączą się z nimi duchowo. Raki są czasami uważane za zwierzęta totemiczne, posiadające unikalne spostrzeżenia, które mogą zaoferować tym, którzy się z nimi łączą. 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

 

W kulturze rdzennych Amerykanów rak jest symbolem mądrości.  Jest strażnikiem starożytnej wiedzy i że może udzielić wskazówek i wglądu tym, którzy są otwarci na jej przyjęcie. Raki są również kojarzone z energią wody, która ma działanie oczyszczające

Rak jest także symbolem zdolności adaptacyjnych i zaradności. Rdzenni Amerykanie wierzą, że raki uczą nas, jak być elastycznym i zaradnym w życiu.

 Rak jest również zwierzęciem totemicznym dla uzdrowicieli, ponieważ uważa się, że jest w stanie oczyścić i oczyścić organizm.

 

Symbolizuje nowe początki, ponieważ regularnie linieje i wypuszcza nowe muszle. 

Jeśli utknąłeś w rutynie, rak może oznaczać, że nadszedł czas, aby wprowadzić pewne zmiany w swoim życiu.

Raki uczą nas, jak iść naprzód w życiu, pokonywać lęki, zrzucając starą „skórę”. To zrzucanie skóry jest częścią naturalnego cyklu wzrostu i dojrzałości raków. Podobnie, rozwój duchowy jest procesem postępowym i polega na porzuceniu starych, ograniczających przekonań, problemów i nawyków. Raki przypominają nam, abyśmy nie bali się odpuścić rzeczy, które nas powstrzymują. 

Stanowi jednak również odpowiednie odwrócenie, zwłaszcza w przypadku zagrożenia, ale przypomina nam, aby nie nadużywać tego mechanizmu ochronnego.

 

ZOBACZ CAŁY WPIS NA BLOGU

Zwierzę Mocy Rak

 

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    🤍a i r a M🤍 says:

    💟

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: