brak komentarzy

Odkryj moc i magię kamienia Cintamani: spełniaj swoje marzenia i ciesz się szczęściem każdego dnia!

 

Przychodzi taki czas w życiu, kiedy wszystko wydaje się utknąć w ślepym zaułku i nic nie wychodzi. W tak przygnębiających czasach potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci wrócić na właściwe tory i sprawi, że życie będzie przyjemne i satysfakcjonujące. 

 

Jednym z takich kamieni, który jest często uważany za święty i tak rzadki, że niewielu ludzi go widziało. Odniesienia do Cintamani można znaleźć zarówno w literaturze hinduskiej, jak i buddyjskiej, wskazuje na to, że jest to kamień szlachetny, który był bardzo ceniony i szanowany. 

Najczęstszą wzmianką o Cintamani jest to, że jest to dar dla Ziemi z nieba.

W rzeczywistości są dowody, że kamień Cintamani pochodził z układu gwiezdnego Syriusza kilka milionów lat temu.

 Stało się to podczas galaktycznej superfali, kiedy planeta krążąca wokół Syriusza A eksplodowała i poleciała we wszystkich kierunkach. Niektóre z tych fragmentów dotarły na Ziemię po przebyciu przestrzeni międzygwiezdnej. Kamień jest tak rzadki, że w historii i mitologii tylko garstka ludzi go posiadała. Wielcy ludzie, bogowie i boginie ozdabiali się Cintamani, podkreślając mityczną naturę kamienia. 

 

Kamień Światła, miłości, kreatywności, który jest jak wir energii. Ochrania tworząc tarczę. Pomaga w manifestacji wizji Twojego życia, świata i Wszechświata. 

Cintamani jest tłumaczone jako „klejnot myśli” lub „kamień życzeń”. Kamień o wysokiej energii wibracyjnej. Promieniowanie kochającej energii uziemiającej. Bardzo pomaga w rozwoju osobistym i duchowym. 

 

Przekształca wibracje, którymi jest otoczony, w nowe wibracje miłości, światła i łaski. Tworzy wir energii, który jest granicą przeciwko negatywnym lub niepożądanym siłom. Posiadanie tego kamienia pomaga tworzyć pozytywność w świecie i zmniejszać bombardowanie negatywności, która nas otacza.

 

Działa z Twoją intencją! Kiedy go karmisz miłością, potęguje tę miłość. Powiększa i może pomóc w zapewnieniu obfitości i dobrobytu Tobie i innym.

Nie czekaj i spraw sobie lub bliskiej Ci osobie prezent. Pozwól sobie na marzenia i cieszenie się szczęściem każdego dnia.

Ponownie dostępne w sklepie 

CINTAMANI

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d