1

Anielskie liczby: wskazówka dla duszy. Poznaj znaczenie anielskiej liczby 2.

Anioły wysyłają nam ważne wiadomości, ale zwykle robią to w bardzo cichy sposób. W większości przypadków anioły reprezentują się za pomocą różnych liczb. Znajomość symbolicznego znaczenia tych liczb jest ważna, aby zrozumieć przesłanie aniołów.

Czy zauważyłeś kiedyś, że bardzo często pojawia się przed Tobą jedna konkretna liczba? Być może widziałeś ten numer wszędzie, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co on oznacza? Być może nie zwracasz uwagi na liczby, które pojawiają się w Twoim życiu.

Jednak w tym artykule będziesz miał okazję dowiedzieć się, jak ważne mogą być te liczby. Kiedy aniołowie chcą ci coś powiedzieć, wyślą ci numer. Oznacza to, że nie należy go ignorować, ale należy spróbować zinterpretować jego znaczenie.

 

Liczba 2 jest symbolem Twojej misji duszy i Boskiego celu życiowego, który masz w życiu. Może również symbolizować zaufanie, wiarę i miłość. Twoi aniołowie chcą,  upewnić Cię, jak bardzo jesteś cierpliwy. Przygotowali dla Ciebie coś bardzo dobrego, ale musisz trochę poczekać.

Możesz czuć, że jesteś przeznaczony do czegoś lepszego w swoim życiu i taka jest prawda. Istoty światła są z Tobą i dadzą Ci wszystko, czego potrzebujesz. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i w nie uwierzyć.

Mistrzowska liczba 22, jest związana ze sprawami materialnymi, planowaniem i wykonywaniem na wielką skalę oraz osiąganiem wielu dzięki dyplomatycznemu i inteligentnemu wykorzystaniu zbiorowych wysiłków innych wokół wspólnej praktycznej wizji. Aniołowie pomagają Ci zbliżyć się do Twoich celów i pracować nad swoimi marzeniami.

Liczba 222 jest uważana za właściwą, która symbolizuje pocieszenie i wsparcie, Anioły zachęcają Cię do przyjęcia zrównoważonej, harmonijnej i spokojnej postawy we wszystkich dziedzinach życia. Przesłaniem jest zachowanie wiary  i mocne trzymanie się swoich osobistych prawd. Nie musisz się martwić,  w dłuższej perspektywie wszystko ułoży się jak najlepiej. 

Kiedy widzisz na przykład 22:22, wiadomość dla ciebie, abyś wierzył w swój potencjał, w swoje pomysły lub projekty, ponieważ są innowacyjne. Światło, które masz w sobie, popycha Cię w kierunku realizacji Twojej misji. Pamietaj, że jesteś na właściwej ścieżce. 

Symboliczne znaczenie liczby 2 w tarocie jest związane z równowagą, partnerstwem i emocjami. Jest ona uważana za porównanie dualizmu i kontrastów, co oznacza, że ​​może przypominać o konieczności skupienia się na podstawie i zbadania aspektów sytuacji, które nas otaczają.

Więcej o znaczniu kart znajdziesz książce “Tarota Thoth” Marii Bucardi.


Książka “Tarot Thoth” Marii Bucardi.

 

Wroć także do Ceremonii nr 2, 22, 222

Ceremonia 2 – MYŚLI I SŁOWA. JAK WPŁYWAJĄ NA CIEBIE I TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ? ROZŚWIETLAJĄ JĄ CZY ZATRUWAJĄ?

https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-2/

Ceremonia 22 –  USUŃ KARMĘ RODZINY, RODU I NARODU, NEGATYWNE WZORCE I PRZEKONANIA TWOICH PRZODKÓW, CHOROBY GENETYCZNE ORAZ ZMIEŃ ZAPISY GENETYCZNE. CO WYSYŁASZ, TO WRACA.

https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-22/

Ceremonia 202  – Czy Twoje serce jest lżejsze niż piórko? Co jeszcze leży Ci na sercu? Co należy oczyścić, od czego się uwolnić, co wyjaśnić, by poczuć lekkość i radość w sercu?

https://bucardimaria.com/2022/08/18/ceremonia-nr-202-z-maria-bucardi/

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Katarzyna says:

    💫🍀 Dziękuję. To duża pomoc do notatek i nauki, którą od dłuższego czasu próbuje zrozumieć. Wszystko jest tak idealnie opisane i nauka oparta tylko na Twojej! Nie mogę doczekać się kolejnych liczb!!!

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: