brak komentarzy

Cytryn — kamień sukcesu i optymizmu! Dowiedz się, jak możesz go wykorzystać dla siebie…

Jego bladożółty kolor nadaje temu kryształowi nazwę Cytryn , pochodzącą od francuskiego słowa citron, oznaczającego cytrynę. Ale poza dosłownym znaczeniem ma ono również głębokie znaczenie duchowe.

Duchowe znaczenie cytrynu to jego żółte odcienie symbolizujące duchowe cechy radości, obfitości i przemiany.

Podobnie jak orzeźwiająca szklanka lemoniady,  może przynieść szybki, energetyczny pobudzenie tym, którzy używają go z należytą starannością i szacunkiem.

W czasach niskiego do umiarkowanego stresu ten kryształ jest idealnym sprzymierzeńcem w przywracaniu równowagi energii. 

 

Cytryn przynosi nie tylko dobrobyt i sukces w biznesie lub osobiste siły w karierze, ale ma także inne cechy, które pomagają ludziom głęboko poznać siebie, jeśli chodzi o samorozwój. 

Tworzy głębsze połączenia w Twoim rdzeniu, aby poprawić samoocenę, pewność siebie, zaufanie do siebie i wydostać się z negatywności w Tobie i wytwarza osobistą moc.

Cytryn wytwarza pozytywną energię, która pomaga rozjaśnić nastrój. Jak wypicie zimnej lemoniady w słoneczny dzień, wnosi orzeźwienie do organizmu. Więc jeśli czujesz, że masz mało energii w dzień, ten kryształ jest dla Ciebie idealny. 

Ma również moc przekształcania negatywności w pozytywną energię, dając spokój uczucia i równoważąc emocje. 

Cytryn jest również nazywany „Kamieniem Umysłu”. To nie tylko zapewnia dobry sposób myślenia, ale także dobrą uzdrawiającą mądrość. Dostarcza nowych myśli i ulgi w koszmarach, dając czas na relaks i spokojny sen. 

Mówi się, że cytryn pomaga w leczeniu chorób związanych z układem moczowym, nerkami i układem pokarmowym. Może również pomóc w regulacji zaburzeń równowagi w tarczycy i problemach z pęcherzykiem żółciowym.

Może poprawić funkcję układu hormonalnego i pomóc złagodzić zaparcia. Działa również oczyszczająco i pomaga przeciwdziałać szkodliwemu działaniu leków farmaceutycznych.

Mogą być korzystne dla osób cierpiących na odwrotne choroby zwyrodnieniowe. I mogą poprawić krążenie krwi, a nawet usunąć cellulit!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie przemyślenia : 

Cytryn  to miód, miłość, cytryny i wszystko, co dobre. To wspaniały kamień obfitości i nie stroni od pomagania nam osiągnąć dokładnie to, na co zasługujemy i czego pragniemy. Wiele osób sięga po  Cytryny, aby pomóc im zamanifestować większe bogactwo. Można to zrobić zarówno w sensie finansowym, jak i jeśli chodzi o lepsze zdrowie lub obfitość pozytywnych wibracji, dzięki czemu jest mniej prawdopodobne, że zostaniemy przygwożdżeni przez trudne ścieżki, którymi czasem kieruje nas świat. 

 Co sądzisz o Cytrynie? 

Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami w miejscu na  komentarze.


Kamień Mocy Cytryn – znajdziesz tutaj

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: