brak komentarzy

Już dziś 124 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi, Medytacja dla Ziemi. Burzowa pełnia, Księżyc w znaku Koziorożca.

Dołącz do niezwykłej medytacji dla Matki Ziemi! 🌍
Czy masz chwilę? Czy jesteś w pracy, na spotkaniu, w publicznym miejscu? Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, możesz wziąć udział w tej wyjątkowej medytacji. Wystarczy, że poświęcisz kilka chwil swojego czasu i skupisz się na pozytywnych myślach.
Wyobraź sobie odrodzoną Ziemię, zieloną i pełną życia. Wyobraź sobie piękne krajobrazy, gdzie przyroda kwitnie, ptaki śpiewają, a woda płynie czysta i przejrzysta. Twoje myśli mają moc tworzenia i mogą wpływać na świat wokół ciebie.
To niezwykle proste. Poprzez pozytywne myśli i wizje, możemy przyczynić się do zmiany na lepsze. Wszystko zaczyna się od naszych umysłów. Kiedy łączymy się telepatycznie poprzez myśli, tworzymy potężną energię, która może poruszyć góry!
Dlatego właśnie zapraszam cię do wzięcia udziału w medytacji dla Matki Ziemi. Znajdź chwilę dla siebie, usiądź wygodnie i skoncentruj się na pozytywnych obrazach i słowach. Wyobraź sobie, jak świat wokół nas staje się piękniejszy, zrównoważony i pełen harmonii.
Zachęć swoich znajomych, rodziców, rodzeństwo i kolegów do wzięcia udziału w tej medytacji. Powiedz im, że dzięki naszym myślom i energii możemy naprawdę zmienić świat. Każdy ma moc wpływu na otaczającą go rzeczywistość. Twoje pozytywne myśli rozprzestrzenią się jak światło w eterze, tworząc więcej dobra.
Pamiętaj, że małe działania wielu ludzi mogą stworzyć coś wielkiego.
Dzięki medytacji dla Matki Ziemi możemy razem stworzyć pozytywną zmianę. Razem możemy wpływać na otaczający nas świat.
Dołącz do nas i pomóż zmienić świat poprzez medytację dla Matki Ziemi!

Pełnia Księżyca w Koziorożcu – czas, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem!

 

 

 

 

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia.

W intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał.

 

 1 świeca = to 1 intencja.

 

RYTUAŁ 03.07.2023 BURZOWA PEŁNIA KSIĘŻYCA W ZNAKU KOZIOROŻCA

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: