5

prośba z okazji moich urodzin 01.09

Najdrożsi Przyjaciele,

Ta wiadomość jest skierowana do osób, które chciałyby obdarować mnie prezentem
z okazji moich urodzin 1 września. Jest to dla mnie szczególna prośba, która wynika
z troski o Ziemię oraz chęci wspierania potrzebujących istot. 

Czasem zastanawiam się, jak to możliwe, że już kolejny rok mija, i znowu zbliża się 1 września, moje urodziny. Chciałbym Wam serdecznie podziękować za Waszą niesamowitą obecność w moim życiu, za każdy uśmiech, wsparcie i cudowne chwile, które ze mną dzielicie. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że mam Was w swoim życiu i za wszystkie piękne prezenty, które otrzymałam od Was w poprzednich latach.

Wiem, że wielu z Was ma wspaniałe zamiary i chce mnie obdarować także w tym roku z okazji moich urodzin. Jednakże, z pełnym szacunkiem i wdzięcznością, chciałbym złożyć pewną, delikatną prośbę i propozycję. Moje mieszkanie już teraz wypełnione jest cennymi skarbami, które od Was dostałam w poprzednich latach. Dlatego, zamiast przysyłać mi kolejne paczki, chciałbym zaproponować Wam coś, co sprawi mi ogromną radość i jednocześnie będzie miało piękny symboliczny gest dla Ziemi.

Jestem świadoma, że darowanie prezentu to gest wyjątkowy. Niemniej jednak, proszę o zrozumienie, że transport i materiały używane do produkcji i wysyłki prezentów mogą negatywnie wpływać na Ziemię. Dlatego, jako alternatywę, chciałbym zaprosić Was do rozważenia darowizny na rzecz Magicznej Oazy, dla moich zwierząt lub symbolicznego drzewka, które zasadzę w intencji. Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się na przekazanie darowizny pieniężnej typowo dla mnie, z ogromną wdzięcznością kupię coś szczególnego co będzie mi się kojarzyć z tym szczególnym dniem.

Jeśli Wasza dobroć i życzliwość skłania Was do podzielenia się, proszę, wysyłajcie darowizny na mój PayPal. To wygodny sposób, który pozwoli nam razem uczynić coś dobrego dla tych, którzy tego naprawdę potrzebują, jednocześnie dbając o naszą Ziemię.

Dane TYLKO do darowizn / podarunków urodzinowych
 
PayPal 

konto – proszę,  wpisz w tytule: prezent
mbank
47 1140 2004 0000 3902 4073 4840
Maria Bucardi
ul. Złoty Potok 41
43-300 Bielsko-Biała

konto w euro: 
IBAN: LT31 3250 0848 5363 6037
BIC: REVOLT21
Maria Bucardi

Dziękuję Wam z głębi serca za zrozumienie, życzliwość oraz gotowość do podjęcia tak pięknej inicjatywy. Niech ten rok będzie pełen niezapomnianych chwil, spełnienia marzeń dla nas wszystkich oraz ochrony naszej pięknej Ziemi!

Z serdecznymi podziękowaniem

Maria Bucardi
Rozwój osobisty i duchowy   https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry  https://linktr.ee/trylogia

5 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Malgosia says:

  ❤️ Kochana Mario ❤️Z okazji Twoich Urodzin, zycze Ci wszystkiego co piekne , duzo zdrowia, spelnienia mazen i Samych cudownych dni🌞
  Diekuje , ze Jestes🥰😘

  Kochajaca Malgosia ❤️

 2. Odpowiedz
  Bogumila says:

  Bardzo fascynujące powiedzenie, że jak każdy zrobi coś małego to poruszy się coś wielkiego, nieprawdaż ❤
  Życzę samych pięknych dni 🌞⚘

 3. Odpowiedz
  Magda says:

  💞

 4. Odpowiedz
  Katarzyna says:

  💖

 5. Odpowiedz
  P.Elisabet says:

  Kochana Mario tak właśnie od razu pomyślałam ze znając Ciebie poprosisz o coś dla Matki Ziemi Ja tez tak pomyślałam ze w tym roku tradycyjne coś dla Oazy Dziękuje Mario za to ze jesteś z nami i dajesz dobre słowo Miłego dnia Elisabet

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: