brak komentarzy

Odkryj Magię Turkusowego Nowiu Księżyca z Marią Bucardi: Energia Transformacji i Ochrony

 

 

Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie pytania o tajemnicy wszechświata i jak możesz wykorzystać magię otaczających nas energii do poprawy swojego życia? Czy pragniesz głębszego zrozumienia siebie, ochrony przed negatywnymi wpływami, czy może rozwoju swojego potencjału? Jeśli tak, to właśnie teraz, w tym magicznym momencie, jesteś na właściwej ścieżce. 

Czy czujesz czasem, że słowa uwięzione w Twoim gardle blokują Twoją zdolność do wyrażania siebie? Dzięki energii Turkusowego Nowiu Księżyca, będziesz mógł przełamać te bariery i wyrażać swoje myśli i uczucia z pewnością siebie i precyzją. To jakby otworzyć furtkę do głębszych relacji z innymi, poprzez klarowną komunikację.

Czy towarzyszy Ci lęk przed negatywnymi wpływami i toksycznymi relacjami? Energia ta działa jako magiczna tarcza ochronna, chroniąc Cię przed negatywnymi energiami, które mogą prowadzić do chaosu. Dzięki niej poczujesz się pewniej i spokojniej wobec życiowych wyzwań.

Czy marzysz o transformacji, rozwinięciu swojego potencjału i odkryciu swojej wewnętrznej mocy? Pomoże Ci odkryć własne piękno i wartość, rozwijać talenty i umiejętności, oraz prowadzić Cię na drodze osobistego rozwoju.

A może potrzebujesz przyciągnąć więcej szczęścia, wyostrzyć intuicję i czerpać z sił duchowych? Ta energia posiada moc przyciągania pozytywnych doświadczeń i pomaga w rozwijaniu wewnętrznej mądrości.

 

 

Komunikacja Precyzyjna i Koncentracja

Jednym z głównych aspektów energii Turkusowego Nowiu Księżyca jest poprawa komunikacji. Dzięki tej energii będziesz w stanie jasno i precyzyjnie wyrażać swoje myśli, uczucia i potrzeby. To idealne narzędzie dla tych, którzy często czują się niezrozumiani lub mają trudności w wyrażaniu swoich emocji. Dzięki tej energii z łatwością pokonasz bariery w komunikacji i będziesz w stanie wyrazić siebie w sposób zrozumiały dla innych.

Magia Obronna i Ochrona

Energia Turkusowego Nowiu Księżyca działa również jako tarcza ochronna przed negatywną energią i niepomyślnymi sytuacjami. To doskonałe narzędzie do ochrony przed wpływami, które mogą wprowadzać chaos do Twojego życia. Jeśli czujesz się narażony na negatywne energie lub chcesz chronić siebie i swoich bliskich, ta energia może być dla Ciebie zbawieniem.

Magia Urody i Rozwoju Osobistego

Ta energia pomoże Ci odkryć swoje wewnętrzne piękno i wartość. To narzędzie do transformacji, które pozwoli Ci rozwijać swoje talenty i umiejętności. Jeśli marzysz o wewnętrznej i zewnętrznej przemianie, ta energia może Ci w tym pomóc.

Energia Szczęścia i Wzmacnianie Intuicji

Ta energia ma w sobie moc przyciągania szczęścia i pomaga w wyostrzeniu intuicji. Działa również jako wsparcie od Sił Niebiańskich, dostarczając nadziei i siły w trudnych chwilach.

 

Przesłanie energii Światła

Energia Turkusowego Nowiu Księżyca z Marią Bucardi ma moc wypełnienia Twojej aury, ciała i otoczenia pozytywną energią, która utrzymuje się przez kolejny miesiąc. To oczyszczanie Twojego otoczenia ze wszelkich negatywnych energii, ciemnych połączeń, wampiryzmu i emocjonalnych ran. Dodatkowo, regeneruje ciało i aurę oraz dostarcza energii, siły i mocy do realizacji marzeń. Ta energia działa również jako aktywator magnetyzmu, przyciągając dobro, szczęście, dobrobyt i spełnienie.

 

 

Przykładowe intencje do rytuału świec intencyjnych

Oto przykładowe intencje, które możesz użyć podczas rytuału świec intencyjnych związanych z Nowiu Turkusowego Księżyca:

 1. “Chcę, aby moja komunikacja była jasna, skuteczna i pełna empatii, dzięki czemu będę w stanie wyrażać swoje myśli i uczucia w sposób, który będzie zrozumiały i wspierający dla innych. Proszę o rozwijanie tej umiejętności, aby nasze relacje były pełne zrozumienia i harmonii.”
 2. “Pragnę ochrony przed wszelkimi negatywnymi wpływami, niechcianymi energiami i toksycznymi relacjami. Proszę, aby ta energia Turkusowego Księżyca otoczyła mnie ochroną i pomogła mi zachować spokój w obliczu trudności, zapewniając bezpieczeństwo i harmonię.”
 3. “Moją intencją jest rozwijanie i kultywowanie mojego twórczego talentu. Chcę, aby ta energia wspierała mój proces twórczy, pomagając mi odkrywać nowe źródła inspiracji i rozwijać moje artystyczne umiejętności.”
 4. “Proszę o pomoc w znalezieniu miłości, która będzie oparta na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i akceptacji. Chcę, aby moje relacje były pełne miłości i wsparcia, a miłość przynosiła radość i wzajemne spełnienie.”
 5. “W tym okresie chciałbym osiągnąć sukces w mojej pracy lub nauce. Proszę o wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności, a także o przyciąganie pozytywnych okoliczności sprzyjających mojemu rozwojowi zawodowemu.”
 6. “Moją główną intencją jest osiągnięcie harmonii wewnętrznej. Chcę, aby ta energia pomogła mi w odnalezieniu równowagi między ciałem, umysłem i duchem, dzięki czemu będę żyć pełnią życia i czerpać radość z każdego dnia.”
 7. “Proszę o wsparcie w utrzymaniu zdrowia ciała i umysłu. Chciałbym, aby moje ciało było pełne energii i witalności, a mój umysł był jasny i spokojny, dzięki czemu będę w stanie radzić sobie z wyzwaniami życia.”
 8. “Moją intencją jest zwiększenie pewności siebie i poczucia własnej wartości. Chcę, aby ta energia pomogła mi uwierzyć w siebie i w moje możliwości, co pozwoli mi osiągnąć sukces i spełnienie w życiu.”
 9. “Pragnę odnaleźć właściwą ścieżkę życiową i poczuć, że jestem na właściwym kursie. Proszę o wsparcie w podjęciu właściwych decyzji i znalezienie mojej drogi do osobistego spełnienia.”
 10. “Chciałbym rozwijać swoją duchową świadomość i intuicję. Proszę o pomoc w odkrywaniu głębszego sensu życia i zrozumienia duchowych aspektów mojej egzystencji.”
 11. “Moją główną intencją jest pozbycie się toksycznych wzorców myślowych, które hamują mój rozwój. Chcę uwolnić się od negatywnego bagażu przeszłości i otworzyć się na nowe możliwości.”
 12. “Proszę o zwiększenie mojej energii i witalności, aby czerpać radość z życia i realizować moje cele. Chcę, aby ta energia napawała mnie pozytywną energią i entuzjazmem.”
 13. “Chcę przyciągnąć do swojego życia więcej dobrobytu i bogactwa, aby móc dzielić się tym z innymi i żyć w komfortowych warunkach.”
 14. “Pragnę zrealizować moje marzenia i cele, aby poczuć spełnienie w życiu. Proszę o wsparcie w osiągnięciu tych celów i odbieranie pozytywnych sygnałów od Wszechświata.”
 15. “Prosze o ochronę mojej rodziny i bliskich przed wszelkimi zagrożeniami oraz o zachowanie naszego zdrowia i szczęścia.”
 16. “Chcę odkrywać nowe możliwości i doświadczenia, aby poszerzać swoje horyzonty i rozwijać się jako osoba.”
 17. “Pragnę ochrony przed nieszczęśliwymi przypadkami i niebezpieczeństwami, aby moje życie było bezpieczne i spokojne.”
 18. “Proszę o wsparcie w utrzymaniu zdrowego stylu życia, dbanie o ciało i umysł oraz podejmowanie odpowiednich wyborów.”
 19. “Chciałbym rozwijać swoją osobowość i ducha poszukiwacza, aby stale rozwijać się jako osoba i wnosić pozytywne zmiany w moje życie i otoczenie.”
 20. “Proszę o wsparcie w rozwijaniu mojej intuicji i wewnętrznej mądrości, aby lepiej rozumieć siebie i świat wokół mnie.”

 

 

Do tego rytuału wyślij mi proszę swoją listę życzeń! 1 świeca – wiele intencji

15.09.2023 TURKUSOWY NÓW KSIĘŻYCA

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: