brak komentarzy

Ostatnia szansa na Mabon 2023 z Maria Bucardi | Tarcza ochronna na miesiące zimowe

Mabon to czas równonocy jesiennej, kiedy dzień i noc są w zasadzie równe, a natura przygotowuje się na nadchodzącą zimę. Jest to również doskonała okazja do celebrowania obfitości i dziękowania za plony, jakie przynosi jesień.

Oto kilka inspiracji, jak możesz świętować Mabon:

  1. Dekoracje jesienne: Przygotuj dekoracje jesienne do swojego mieszkania. Możesz użyć liści, dyni, zniczy, świeczników i suszonych kwiatów, aby stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę.
  2. Spacer w naturze: Wybierz się na spacer do pobliskiego parku, lasu lub na pola. Jesień to czas, gdy przyroda prezentuje piękne kolorowe liście i owoce. Możesz zbierać kolorowe liście, kasztany lub żołędzie.
  3. Sprzątanie i porządkowanie: Mabon to również czas na porządki w domu. Posprzątaj swoje mieszkanie, usuń zbędne rzeczy i zorganizuj przestrzeń. To symboliczne oczyszczenie może pomóc ci pozbyć się negatywnych energii.
  4. Upiecz ciasto z jabłkami i cynamonem: Wypróbuj przepis na pyszne ciasto z jabłkami i cynamonem. To doskonały sposób na wykorzystanie sezonowych owoców i stworzenie smacznego deseru.
  5. Lista życzeń na rok 2023: Znajdź chwilę spokoju i stwórz listę życzeń i celów, które chciałbyś zrealizować do końca 2023 roku. To dobry moment na refleksję nad swoimi marzeniami i planami.
  6. Darowizna lub pomoc innym: Mabon to czas obfitości, dlatego możesz również rozważyć przekazanie darowizny lub pomocy potrzebującym. Możesz także wesprzeć Stowarzyszenie OnoSemina https://onosemina.wordpress.com/przekaz-darowizne/
  7. Rytuał dziękczynienia: Zorganizuj krótki rytuał dziękczynienia za plony i błogosławieństwo, jakie masz w swoim życiu. Możesz zapalić świecę, modlić się lub po prostu skupić się na swoich myślach i uczuciach wdzięczności.
  8. Czytanie i medytacja: Przeczytaj coś związanego z Mabonem, jesienią lub tematem obfitości. Możesz również wykonać medytację, aby wyciszyć się i skoncentrować na swoich intencjach.
  9. Podziwianie zachodu słońca: Na zakończenie dnia, wyjdź na zewnątrz i podziwiaj zachód słońca. To piękny sposób na zakończenie świętowania Mabon i podziękowanie za wszystkie dobra, które przyniosła jesień.

Pamiętaj, że Mabon to czas refleksji, wdzięczności i równowagi, więc celebrowanie go w sposób, który najlepiej odzwierciedla twoje osobiste przekonania i potrzeby, jest najważniejsze.

 

 

Rytuał Mabon 22.09.2023

 

Ostatnia szansa – zostały 2 wolne miejsca!!

TYLKO 1 raz w roku! Tarcza ochronna na miesiące zimowe. Rytuał Nocy Mabon z Marią Bucardi 22.09.2023 w czwartek. Równonoc jesienna godz. 22.00 czasu polskiego, energia rytuału silnie odczuwalna do 8 rano 23 września. To moment, by naładować akumulatory przed czasem jesienno zimowym, by otoczyć się energią światła, która będzie Cię chronić przed negatywną energią demoniczną, pechem, depresją, siłami ciemności w czasie pochmurnych dni późnej jesieni i długiej zimy. Antidotum na nieszcześcia, pecha, choroby, które wywołują Siły Mroku w czasie późnej jesieni i zimy. Po zamówieniu rytuału możesz wysłać mi listę Twoich życzeń, cele i marzenia, które pragniesz zrealizować do końca roku 2023 i potrzebujesz w tej sprawie pomocy Siły Wyższej. Ten rytuał możesz zamówić dla siebie, dziecka lub innej bliskiej Ci osoby.

 

Z okazji Mabon życzę Ci obfitości w sercu i w życiu. Niech ta jesień przyniesie Ci wiele powodów do radości, wdzięczności i wewnętrznego spełnienia. Niechaj Twoje plony z tegorocznych wysiłków będą bogate i smaczne. Świętuj ten czas w harmonii z naturą i z najbliższymi. Wszystkiego najlepszego na Mabon!

Twoja Maria Bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: