2

Co teraz dalej w sprawie mojej pracy dla Was i Ziemi?

Pożar na Maderze jest aktualnie pod kontrolą, Magiczna Oaza jest już bezpieczna.

Powiedziałam w podcaście na YouTube, że wszystko zawsze zaczyna się od Atlantydy i wiem, że Ty także to czujesz, patrząc globalnie na Ziemię, że już nic nie będzie tak, jak było wcześniej.

W tym liście odpowiem na wiele Waszych pytań, na które nie dałam rady w ostatnich dniach odpowiedzieć mailem. Zaczynajmy:

Po pierwsze z całego serca dziękuję za wszelkie słowa wsparcia i telepatyczne łączenie się w  medytacji wody, wczoraj spadły kolejne krople deszczu.

Dziękuję za wszelkie datki na jedzenie dla zwierzaków i odbudowę Oazy (teraz od listopada zaczynamy sadzić drzewa w miejsce tych spalonych). Link:

https://magicznaoaza.org/mozesz-pomoc/

Wczoraj kupiłam jedzenie także dla ptaków i rozstawiłam razem z wodą po Oazie, także wodę z cukrem dla insektów.

Kroki w Oazie:

Wczoraj (od rana do 23:00 w nocy) ugasiliśmy resztę palących się jeszcze szczątków i podlaliśmy dużą część Oazy, która ocalała. Kolejne nasze kroki w Oazie to:

 • spalone rurociągi wodne wymienić na nowe
 • ukończyć dwa zaczęte zborniki wodne
 • kupić mocniejsze pompy przeciwpożarowe
 • zainstalować system przeciwpożarowy w całej Oazie!!! (nie pytaj mnie o koszt, będzie ogromny), ale nie ma innego wyjścia, jeśli nie możemy liczyć na straż pożarną, musimy liczyć na siebie.
 • nowe nasadzenia od listopada na spalonych obszarach
 • dokupienie terenu od wschodu, by także ten teren zabezpieczyć (ogień wdarł się najbardziej z tamtej strony).

Kolejne kroki w ramach stowarzyszenia onoSemina.org link:

https://onosemina.org/

 • pozyskanie członków do Stowarzyszenia wspierających finansowo, ale także fizycznie, poprzez udostępnianie treści.
 • nowe projekty sadzenia lasów na całym świecie, głównie w Europie na zniszczonych obszarach!!!
 • tworzenie oaz natury na całym świecie, bo tylko prywatne oazy pod opieką prywatnych ludzi mogą ocalić naszą Ziemię!!!

Moja praca magiczna dla Was:

 • zamówione rytuały świec intencyjnych można zamienić na rytuały żywiołów bez dopłaty !!! Proszę o nr Twojego zamówienia i na jaki rytuał pragniesz zamienić link:

  https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytualy-w-naglej-potrzebie/245

 • nowe świece intencyjne najszybciej pod koniec tygodnia, czyli ok. 20.10, wcześniej nie jestem w stanie pracować z ogniem w Magicznej Oazie. Pamiętaj rytuały 7 h mają min. takie same a nawet silniejsze działanie!!!
 • wkrótce wyślę wszelkie zaległe podsumowania rytuałów, które zostały ukończone.
 • talizmany tutaj wszystko funkcjonuje normalnie.
 • malutkie opóźnienie w analizach i przepowiedniach, nadrobię w tym tygodniu.

Podsumowując:

od dzisiaj moja praca dla Was idzie normalnie z wyjątkiem świec!!!

Dlatego radzę zamiast świecy zamówić jeden z tych silniejszych rytuałów, bo różnica w cenie (wymianie jest minimalna), a dodatkowo otrzymujesz podsumowanie w formie mojego audio, gdzie daję Ci dokładny obraz sytuacji:

https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytualy-w-naglej-potrzebie/245 

Inne tematy z listów:

 • dlaczego robię takie wielkie halloo względem pożaru na Maderze, a nie robię medytacji np. względem dzieci w Palestynie czy wyników wyborów w Polsce?

Ponieważ moją misją jest ochrona Natury, a nie angażowanie się w sprawy międzyludzkie.

Ilość istot żyjących, które zginęły w tym pożarze (zwierzaki palące się żywcem z ssaków, gadów, płazów, insektów), rośliny – drzewa – jest nie porównywalna z tym ilu ludzi ginie w wojnach! A już tym bardziej nie można tej sytuacji porównać z jakimiś wyborami politycznymi.

 • inny list: sama sobie Pani winna, jeśli używa Pani muzyki o nazwie: “Two Steps From Hell” – użyłam tej muzyki, by pokazać, że jeszcze NIE jesteśmy w piekle, że jeszcze coś możemy zrobić! Dzielą nas 2 kroki od piekła, 2 to symbol Arcykapłanki, to symbol także połączenia np. dwóch ludzi, którzy mogą uratować Ziemię przed piekłem!
 • Przesłanie dla tych, którzy wspierali ten ogień, z nadzieją, że cała Oaza się spali i tak pokażą światu słabość Marii Bucardi: co wysyłają to do nich wraca, szybciej niż myślą. I nawet, gdyby cała Oaza się spaliła to mnie nikt nie zatrzyma! I tak stworzę wiele kolejnych! A dodatkowo inspirując cudownych i dobrych ludzi stworzymy takich Oaz miliony na Ziemi. Gdy tacy wredni ludzie będę się smażyć w piekle, nas Siły Wyższa ochroni, bo nasze Oazy są Arkami Noego! Magiczna Oaza była dla milionów stworzeń małych i dużych Arką Noego i nadal nią jest.

To wszystko co dzisiaj mam do powiedzenia.

Jeszcze raz dziękuję za wszelkie wsparcie!

Dziękuję, że jesteś w mojej Społeczności.

Bo jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

Nigdy nie rezygnuj!!!

źli, podli ludzie służący diabłu (sile mroku, konsumpcji i zniszczenia) dostaną za swoje szybciej, niż myślą … bo Wszechświat zawsze jest sprawiedliwy.

A co nas nie zabije, to nas wzmocni i będziemy jeszcze aktywniej działać dla Natury!!!

Nie pozwól się zatrzymać w tym, co Ty masz zrobić tutaj dla Ziemi i świata!!!

Działaj! Nawet jak Ci mrok rzuca kłody pod nogi, zbuduj z nich schody do Nieba. Dla siebie i dla świata.

Z Miłością Twoja Maria

ps. wszystkie zwierzaki z Magicznej Oazy i te które schroniły się do niej na czas pożaru i te, które są pod moja magiczną ochroną – żyją! Teraz tylko trzeba im pomóc przetrwać i dokarmiać. Dzisiaj rozłożyłam także banany w Oazie dla insektów i jaszczurek naturalnie.

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  Monika says:

  Zniszczenie jest w naturze zawsze Nowym Początkiem. O jeszcze mocniejszym fundamencie i sile wzrostu i kreacji. Silne jednostki są zatem zawsze aktywne w kreacji, a słabe jednostki porywa pierwsza silniejsza fala, gubią trop przy każdym wietrze. Niechże tańczą z iluzją w parze, bo co innego im pozostaje?!

 2. Odpowiedz
  bogumila says:

  Moja Najdroższa Mario, bardzo się cieszę, że Magiczna Oaza jest już bezpieczna ,i wszystkie zwierzątka które się w niej ukryly 🙏❤ Az trudno w to uwierzyć jak piękny dzień mógł zamienić się w piekło!!! Niesamowicie jak ten ogień z dwojona siłą szedł i niszczył wszystko.
  Mario kochana jesteś bardzo cudowną dzielną istotą, odbudujemy Magiczna Oaza będzie piekna i jeszcze silniejsza, moc miłości ❤

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: