brak komentarzy

Otwiera się magiczny portal 11.11 | Nie możesz tego przegapić! Rytuał Świec Intencyjnych

Jedenastego listopada, gdy dwie jedynki układają się w potężną kombinację, otwiera się przed nami magiczny portal pełen anielskiej wibracji. To niezwykłe zjawisko, jakie zachodzi tego dnia, niesie ze sobą potężną energię, która może być kluczem do transformacji i uwolnienia się od różnorodnych problemów życiowych.

Często mówi się, że jedenastka symbolizuje duchowe przebudzenie, wskazując, że jesteśmy gotowi na wyższy poziom świadomości. Gdy nadchodzi 11 listopada, ta energia staje się jeszcze potężniejsza, stwarzając wyjątkową okazję do oczyszczenia się ze wszelkich negatywnych wpływów. To idealny czas, aby spojrzeć w głąb siebie i zastanowić się, co naprawdę nie służy naszemu życiu.

Oczyszczanie z Toksycznych Myśli

Czy ostatnio zauważyłeś, że toksyczne myśli negatywnie wpływają na twoje samopoczucie i decyzje? Być może czas, aby odpuścić sobie i uwolnić się od obciążających cię myśli. 11.11 daje ci szansę na rozprawienie się z tymi negatywnymi energiami i zaczęcie nowego rozdziału pełnego pozytywności.

Uwolnienie od Złych Życzeń

Jeśli ktoś rzucił na ciebie złe życzenia lub czujesz, że energia wokół ciebie jest ciężka, to teraz jest doskonały moment, aby się od tego uwolnić. 

Rozwiązanie Problemów Finansowych

Problemy finansowe są często źródłem stresu i niepokoju. Pozbąć się blokad, które utrudniają ci osiągnięcie finansowego sukcesu.

Uwolnienie od Problemów Miłosnych

Znajdujesz się w toksycznym związku? Czujesz, że potrzebujesz uwolnienia od niespełnionych miłosnych oczekiwań? 11.11 daje ci szansę na odnowienie swojego życia uczuciowego i uwolnienie się od toksycznych więzi.

Transformacja Sfer Zawodowych i Rodzinnych

Czy to w sferze zawodowej, czy rodzinnej, jeśli masz problematyczne relacje, 11.11 to czas, aby dokonać przemiany. Skorzystaj z tej magicznej daty, aby oczyścić atmosferę wokół ciebie i stworzyć zdrowsze, bardziej pozytywne relacje.

 

RYTUAŁ 11.11.2023 PORTAL 1111 | ŚWIECA INTENCYJNA TRANSFORMACJI, OCZYSZCZENIA, UWOLNIENIA OD PROBLEMÓW. 1 ŚWIECA = 1 INTENCJA

 

RYTUAŁ 11.11.2023 PORTAL 1111 -KLIK

 

Przykładowe intencje zwiazne z róznymi sferami życia :

 1. Proszę o oczyszczenie mojego umysłu z negatywnych myśli i wątpliwości. Pragnę spokoju i klarowności myśli.
 2. Chcę uwolnić się od ciężaru przeszłości, proszę o oczyszczenie mojego serca z wszelkich zaległych emocji i ran.
 3. Pragnę oczyszczenia mojej energii z wszelkich toksycznych powiązań i relacji. Niech moja aura błyszczy pozytywną energią.
 4. Proszę o uwolnienie mnie od nałogów i uzależnień. Niech moja wola stanie się silna i wolna.
 5. Chcę oczyszczenia mojej przestrzeni życiowej z negatywnej energii. Niech mój dom stanie się miejscem spokoju i harmonii.
 6. Proszę o uwolnienie mnie od blokad finansowych. Niech obfitość i dobrobyt swobodnie płyną do mojego życia.
 7. Pragnę oczyszczenia mojego ciała z wszelkich toksyn. Niech moje ciało promieniuje zdrowiem i vitalnością.
 8. Chcę uwolnić się od obciążeń w pracy. Proszę o oczyszczenie mojego środowiska zawodowego z negatywnej energii i stresu.
 9. Proszę o oczyszczenie mojej duszy z wszelkich lęków i niepewności. Chcę odważnie podążać za swoimi marzeniami.
 10. Chcę uwolnić się od zaległych konfliktów i urazów. Proszę o uzdrowienie moich relacji i serca.
 11. Pragnę oczyszczenia mojej intuicji. Niech moje wewnętrzne przewodnictwo stanie się jasne i pewne.
 12. Proszę o uwolnienie mnie od uczucia stagnacji. Chcę otworzyć się na nowe możliwości i świeże pomysły.
 13. Chcę oczyszczenia mojego otoczenia z wszelkich form negatywnej energii. Niech każdy dzień przynosi pozytywne doświadczenia.
 14. Proszę o oczyszczenie mojego umysłu z wszelkich wzorców myślowych, które mnie blokują. Niech moje myśli są kreatywne i budujące.
 15. Chcę uwolnić się od ciężaru, który noszę na swoich barkach. Proszę o lekkość bycia i radość w moim sercu.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: