Właściciel strony i podmiot odpowiedzialny

Dane adresowe:

Omen Sententia S.A.
1 ½ Miles Northern Highway
Belize City
BelizeBiuro w Europie
kontakt w j.angielskim i j.niemieckim
Tel.: +357 240 20 596
Fax: +357 240 23 040

Adres pocztowy:
Omen Sententia S.A.
61-63 Lordou Vyronos (Lord Byron Street)
Lumiele BLDG, Floor5
6023 Larnaka Cyprus (Cypr)

Prezentowane treści

Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw autorskich i licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą.

Zastrzeżenie:

Wyraźnie oświadczamy, że w momencie łączenia strony z linkami zewnętrznymi innych stron, strony te były one wolne od treści niezgodnych z prawem. Ponadto nie udziela się gwarancji co do kompletności, dokładności i aktualności informacji prezentowanych na tej stronie. Dotyczy to również wszystkich linków, które odnoszą się do tej witryny bezpośrednio lub pośrednio. Omen Sententia S.A. nie ma wpływu na ich obecny i przyszły wygląd, a także na zawartość powiązanych stron i nie jest wyraźnie odpowiedzialna za ich treść. Ponadto obowiązują Ogólne postanowienia, które można przeglądać w dowolnym czasie w „Regulaminie” na tej stronie.

Informacje dotyczące praw autorskich:

Zawsze staramy się przestrzegać praw autorskich do grafiki i tekstów używanych we wszystkich publikacjach, aby używać samodzielnie stworzonych grafik i tekstu lub używać nielicencjonowanych grafik i tekstów. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe wymienione w ofercie internetowej i ewentualnie chronione przez osoby trzecie podlegają bez ograniczeń postanowieniom obowiązującego prawa o znakach towarowych i prawom własności zarejestrowanych właścicieli. Prawa autorskie do opublikowanych, stworzonych przez siebie obiektów należą wyłącznie do operatora. Powielanie lub wykorzystywanie grafik i tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych jest niedozwolone bez wyraźnej zgody. Odpowiedzialny za treść tej witryny jest Omen Sententia S.A.
1 ½ Miles Northern Highway, Belize City, Belize