Moja kochana Mario,

Wiem, że wczoraj miałaś swoje urodzinki i ja wiele razy wczoraj myślałam o Tobie. Niestety cały dzień wczoraj minął mi w podróży i po prostu nie zdążyłam.

Mimo, że w ostatnim czasie za często się do Ciebie nie odzywałam to pamiętam o Tobie kochana Mario. Zawsze będę Ci wdzięczna, że dzięki Twoim radom w książkach, filmach o wspaniałej mocy białej magii, jak ją wcielić w życie aby sobie pomóc no i oczywiści tych kilku rytuałach, moje życie wróciło na prawidłowe tory. Jednak już z inną Agata, bardziej świadomą wielu ważnych spraw życiowych i konsekwencji pewnych zachowań. To dzięki Tobie już kilka lat utrzymuję stałe, prawie codzienne kontakty z Aniołami,( co jest cudownym przeżyciem !) Ty mnie tego nauczyłaś za co jestem Ci ogromnie wdzięczna. Codziennie rano dzięki Tobie powtarzam sobie afirmacje “dziękuje za nowy piękny dzień, dziś spotkam tylko miłych ludzi itd…….” i wtedy wszystko wygląda inaczej !

Kochana Mario, życzę Ci spełnienia Twoich najskrytszych marzeń, planów i osiągnięcia wszelkich celów. Życzę Ci aby Twoje słowo, które wysyłasz do ludzi różnymi formami, docierało do jeszcze większego i tak już ogromu ludzi, a zwłaszcza do tych, którzy tego na prawdę potrzebują i do tych którzy pomogą sobie, ale także będą szerzyli to dobro dla świata, wśród innych ludzi, zwierząt i roślin. Bądź szczęśliwa tak jak Ty uszczęśliwiasz inne istoty na tym świecie i zawsze otoczona ogromną miłością na jaką zasłużyłaś jak nikt inny!

Ściskam Cię gorąco i wysyłam całusy, kochana, zawsze jesteś w moim sercu … :))))))

Twoja Agata