:))

Marysiu spotkałam Ciebie przez filmik na youtubie i choć teraz nie pamiętam który dokładnie to wiem że był on tylko wstępem do przestrzeni jaką dla mnie odkryłaś!

Wiele osób w moim obecnym otoczeniu nie wierzy w magię, dobre i złe energie, siłę myśli, zwierzęta mocy.. Dla mnie to są zjawiska, które pojawiły się w moim życiu kilka lat temu w okresie kiedy wiedziałam, że wszystko jest możliwe i zależy w dużej mierze od nas samych.
Obecnie dalej w to wierze. Czuję jednak, że coś mi umyka w osobistej pracy nad swoim rozwojem, dotarciem do wewnętrznego potencjału, wyrażeniem siebie, poddaniu się intuicji.
Dawno temu uczestniczyłam w rytuale odkrycia zwierzęcia mocy. Nie udało mi się go zobaczyć, pewnie nie byłam na to gotowa. A ty przypomniałaś mi, że każdy je ma, pomogłaś zrozumieć dlaczego zrywamy to połączenie. Jestem Ci wdzięczna za ten temat!

Jesteś dla mnie dowodem, kwintesencją, prawdziwą definicją wróżki, osoby zajmującej się magią i czarami 🙂 Twoje przekazy w filmikach są niezwykle inspirujące, pomagają zrozumieć siły działające w życiu, te płynące z myśli, zawarte w kryształach, roślinach i zwierzętach mocy!

Wiele inspiracji czerpię z nauk Osho, Antoniego de Mello ..Ty jesteś dla mnie niezwykłym nauczycielem. Masz tyle mądrości i dobroci a co najpiękniejsze dzielisz się nią ze wszechświatem, wysyłasz tylko to co dobre nie stawiasz muru niedostępnej, “lepiej wiedzącej, bardziej odczuwającej” istoty. Pokazujesz magię jako część naszego istnienia, obecnego tu tak jak powietrze. Uświadamiasz, że istnieją inne poziomy życia tak jak rzeczywiste przyczyny chorób czy niepowodzeń. A urzekające jest też Twoje oddanie naturze. Wydaje się, że oazą tworzysz prawdziwy raj na Ziemi 🙂

Dziękuję Ci że jesteś, że Ty sama wysyłasz urodzinowe życzenia swoim widzom (to bardzo miłe 🙂 Życzę Ci dużo sił, zdrowia, radości, uśmiechu, słońca, wolności tego czego pragniesz dla siebie i innych, zdrowej planety, czystej kwitnącej Ziemi, wolnych bezpiecznych zwierząt!

Pozdrawiam Cię!
Alenula <3