Witam Cię wraz ze wszystkimi PROMIENIAMI ŚWIATŁA Najmilsza Mario…
Tak bardzo się cieszę, że Wszechświat zesłał mi właśnie Ciebie:)
Nie ma dnia, żebym nie myślała o Tobie!
Przyznam, że na początku dość nieśmiało a nawet z nutką strachu obserwowałam Twoją Twórczość, na szczęście z pomocą Sił Wyższych zabrnęłam w To dalej. Nawet trochę , z perspektywy czasu mi szkoda że tyle to trwało ta moja zbytnia ostrożność. Dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup narzędzi magicznych, kart Tarota, wahadełka, run i wiesz co -dotarły one do mnie właśnie dziś 1.09!

Z Twoją pomocą obrałam zupełnie inny niż dotychczas punk widzenia i jestem nieziemsko z tego powodu szczęśliwa.
Bardzo dużo się od Ciebie uczę, jesteś moją inspiracją na każdy dzień. Kiedy zbyt długo się nie odzywasz tęsknie, natrętnie sprawdzam komputer czy nie przyniósł nowych wieści. Dzięki Twoim naukom jestem silniejsza, choć bardziej wrażliwa – kiedyś byłam przekonana, że jedno wyklucza drugie. Bardziej wolna i niezależna a jednocześnie świadoma wszechogarniającej zależności.

Wspaniała jest Twoja Twórczość, Rytuały które organizujesz…Każdy daje tak wiele, tyle rozwija, uzmysławia, stanowi pewnego rodzaju psychoanalizę. Zmusza do samodzielnego myślenia, działania, wejścia tam gdzie nikt samodzielnie się nie odważy – w najciemniejsze zakamarki duszy i oddania tego w bezpieczne ręce…

Jesteś wspaniała, że podejmunesz się zadań niosących pomoc innym, że nakłaniasz do „samosterowania” własnym losem.
Dziękuję, że zwracasz uwagę na bardzo ważne tematy związane z Planetą, duchowością, energiami. Wspaniale potrafisz połączyć to co materialne z niematerialnym.
Dzięki Tobie moje kosmetyczne zabiegi nabrały zupełnie innego, wręcz kosmicznego wymiaru;)
Proszę Cię nigdy się nie poddawaj, zawsze bądź silna. Bo To co robisz ma niezniszczalną Moc i bardzo szybko się  materializuje w każdej rzeczywistości.  Pragnę przelać Ci WIELKIE pokłady otuchy i wsparcia. Niech wdzięczni, świadomi ludzie każdego dnia i nocy mnożą się jak przysłowiowe „grzyby po deszczu”. Niech Miłość, Harmonia i Dobrobyt zawsze towarzyszą Tobie i Twojemu Partnerowi.
Niech wszystkie Twoje świetliste pragnienia z prędkością światła się materializują!
Twoja wielbicielka Eliza 😉