Droga Mario, moja magiczna Gwiazdo !!! Serce  

Chciałabym złożyć Ci spóźnione, ale najserdeczniejsze i najbardziej szczere życzenia urodzinowe.  Kwiatek

Nie muszę się wcale zastanawiać czym było dla mnie spotkanie z Tobą –

RATUNKIEM DLA MOJEJ ZBOLAŁEJ DUSZY! …Niewinność

Przechodziłam traumatyczny okres w moim życiu. Ktoś bardzo skrzywdził moją córkę, a ja nic nie zauważyłam. Przeszłam załamanie nerwowe. I wtedy przez przypadek trafiłam do Magicznej Oazy. Mam swój mały ozdobny ogródek, staram się go prowadzić ekologicznie i często zaglądam na forum ogrodnicze OAZA. Tego dnia nie wiem kompletnie w jaki sposób, zamiast na forum trafiłam do  Magicznej Oazy. Zobaczyłam śliczne rośliny i postanowiłam obejrzeć Twoje filmiki. Twój spokojny,  pełen miłości i ciepły głos podziałał na mnie jak anielski balsam. Teraz wiem, że było w tym coś magicznego. Gdy przekazałaś nam pozdrowienia anielskie –  poczułam jasne, fioletowe światło, które przepełniło moje ciało, jakbym otrzymała od kogoś niesamowity,  czysty promień energii. Pierwszy raz poczułam się bezpiecznie, uwierzyłam, że wszystko będzie dobrze… wiedziałam, że muszę żyć… i uświadomiłam sobie, że dam radę przez to wszystko przejść… Wybaczyłam temu człowiekowi, który nas skrzywdził… ale nie zapomniałam. Zaczęłam inaczej funkcjonować, stałam się spokojniejsza i silniejsza.

Teraz codziennie słucham Twojego niebiańskiego głosu i spokojnie zasypiam, z anielskim przesłaniem. Wychodzę powoli z depresji, nie czuję już tego okropnego lęku.

Dawno temu, gdy byłam dzieckiem ciągnęło mnie do magii, widziałam kolory wokół ludzi, umiałam przewidzieć to co się stanie, czułam moc kamieni. Często zbierałam zwykłe kamienie z plaży nad morzem, czy ze szczytu gór, które potem przypominały mi cudowne widoki. Gdy byłam smutna  brałam je do ręki mocno ściskałam i uciekałam do lasu z dala od ludzi. Moja ciocia wróżyła z kart, a wujek zajmował się wahadełkiem. Uwielbiałam do nich jeździć na wakacje i słuchać ich opowieści. Jednak moi rodzice byli bardzo religijni, wybili mi z głowy magię, straszyli diabłem i nieszczęściem, które ściągnę na siebie i całą rodzinę. Wpoili mi, że moje zainteresowania są sprzeczne z Biblią i zakazane przez kościół. Potem te same poglądy podzielał mój mąż. Dlatego, chociaż miałam czasami  „przeczucia” – unikałam magii. Dopiero ostatnie wydarzenia, sprawiły, że  na cały świat spojrzałam inaczej.

Wiedziałam doskonale co się stanie, czułam to co się stanie… i na to pozwoliłam. Najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że skrzywdziła nas osoba duchowna.

To Ty Mario, zainspirowałaś mnie do zajrzenia w głąb mojej duszy. Dzięki Tobie otworzyłam szerzej oczy… i już wiem dlaczego wszyscy kiedyś uważali mnie za dziwne dziecko. Mrugnięcie

Od czerwca intensywnie uczę się na nowo, czytam Twój blog, oglądam Twoje magiczne filmy, otrzymałam od Ciebie książki, które są przepełnione miłością i wsparciem, a przede wszystkim niezwykłym kluczem do magii. Kupiłam kryształy i odnalazłam swoje stare korale. Wiesz, kiedyś instynktownie kupowałam koraliki i robiłam z nich biżuterię w której czułam się po prostu dobrze. Jakie było moje zdziwienie, gdy dowiedziałam się od Ciebie o właściwościach tych kamieni. W swoich zbiorach znalazłam naszyjniki i bransoletki z kryształu górskiego, ametystu, jaspisu, turkusu, obsydianu, agatu i innych.

Kupiłam karty tarota i na razie zgłębiam ich tajemnice z Kursu Magii II, a może tylko przypominam sobie ich znaczenie. Mam też runy i wahadełko. Uczę się oczyszczania i rytuałów. Wiem, że jestem na początku drogi i przede mną kilka lat pracy, ale jestem pewna, że dzięki Tobie  sobie poradzę. Z całego serca jestem Ci wdzięczna za to, że nie muszę już brać tabletek, żeby zasnąć. Normalnie funkcjonuje, spędzam dużo czasu w moim ogródku wśród cudownych roślin i rozmawiam z nimi. Wcale już nie myślę, że ktoś pomyśli, że jestem „psycholem”. Chodzę do lasu na grzyby i czuje się tam cudownie, odnajduję siłę żeby żyć. Ponownie jestem uśmiechniętą mamą.

Mój mały synek, pewnego dnia, gdy oglądałam film z Rytuału dla Matki Ziemi spytał: – kto to?. Odpowiedziałam, że Jesteś wróżką.

– Wróżką- zdziwił się-  wygląda jak ANIOŁ.Uśmiech

Dziękuję Ci Mario, że JESTEŚ. J I tak wiele dobrego robisz dla naszej Matki Ziemi.

Synek miał rację…

I dla mnie JESTEŚ prawdziwym aniołem zesłanym nam przez Boga.

Ciepło pozdrawiamSerce

Emilia