Kochana Mario Bucardi,

Dowiedziałem się o Twoim istnieniu od bardzo ważnej osoby w moim życiu, bliskiej mojemu Sercu. Na samym początku wspomniała mi ona tylko o Tobie pewne informacje, znikome. Jednakże z biegiem czasu, zacząłem odczuwać jak bardzo jesteś Kochaną Osobą, stądteż zapragnąłem poznać Cię bliżej. Śledzę Twoje wpisy na blogu, posiadam kilka Twoich książek, a także przeglądam pięknę zdjęcia z Magicznej Oazy.

Przepraszam, że dopiero teraz przesyłam Ci ten list, pragnąłem zrobić to znacznie wcześniej, jednakże czekałem na chwilę natchnienia, a dzisiaj otrzymałem znak od Swojego Anioła Stróża, że mogę Ci owy list wysłać. Pragnę także ze szczerego i pełnego uznania dla Ciebie, swojego Serca, złożyć spóźnione, jednakże szczerze i pełne Światła życzenia urodzinowe:

“Wszystko Najlepszego Kochana Mario, Szczęścia, Miłości, Radości, Wielu Pięknych Doznań, a także, aby Twoja Magiczna Oaza i praca, jaką rozpoczęłaś i kontynuujesz w związku z nią kwitła i była pełna Anielskiej Energii.”

Napisałaś, że każdy jest Gwiazdą. Zgadzam się z tym stwierdzeniem, tak samo jak Aleister Crowley powiedział: “Każdy mężczyzna i każda kobieta to Gwiazda” AL I:3. Właśnie te słowa, które napisałaś o niepowtarzalnej Gwieździe, iż każdy nią jest, zachwyciły mnie i przypomniały słowa Crowleya. Otóż ta maksyma przemawia niesłychanie do mnie, gdyż jestem zdania, że w każdym człowieku jest boskość, siła, kreacja i anielska energia.

Droga Mario, gdy czytam Twoje artykuły, oglądam filmy bądź przeglądam książki, które napisałaś, towarzyszą mi odczucia szczerości, prawdziwości, miłości i anielskości. W każdym Twym geście, Twoich słowach wyczuwam potężną, silną energię, która jest niczym Światło, ale także Miłość przejawiająca się do każdego Istnienia na tym Świecie.
Bardzo spodobał mi się ostatni Rytuał Matki Ziemi. W ogóle cała inicjatywa związana z przesyłaniem energii do Ziemi, a także pracą z innymi Istotami Światła w trakcie trwania tego rytuału, jest dla mnie wspaniałym przeżyciem i jestem dozgodnie Ci wdzięczny za ten pomysł. Poprzez te rytuały mogę połączyć się z innymi ludźmi podobnie myślącymi do mnie, a także nawiązać kontakt z Tobą i przesłać Ci energię, a także Magicznej Oazie, aby kwitła i abyś dalej nauczała nas tak pięknie jak dotychczas o magii, a także bytach Innych Wymiarów.

Gdy myślę o Tobie, czytam Twoje książki, wykonuję rytuału zawarte w nich (które tak na marginesie są bardzo skuteczne i bardzo pomocne), na myśl przychodzą mi kolory jak różowy, niebieski, zielony i biały. Różowy, gdyż emanujesz czystym Światłem Miłości, Niebieski, gdyż otacza Cię aura magiczności, tajemniczości, mocy, a także spokoju i wiary. Zielony, gdyż przejawia się poprzez Twą pracę sama Matka Natura, która w wielu kulturach była Najwyższą Boginią, Boginią Matką, którą tak też traktuję. Biały, ponieważ jest to kolor czystości, przejrzystości i Silnej Woli. A to wszystko przemawia do mnie poprzez Twoje wpisy, rytuały dla Matki Ziemi, zdjęcia, książki i filmiki.

Motywację do działań, a także ispirację, dodały mi Twoje książki. Osoba, o której wspomniałem wcześniej, nakłoniła mnie do wykonania kilku z nich, po czym odczuwałem tak silne emocje i tak wielką energię, iż postanowiłem wykonać także inne. Dzięki temu nawiązałem kontakt ze Swoim Aniołem Stróżem. Gdyby nie Twoja pomoc, wsparcie i przekazanie innym, jak powinni rozmawiać z Aniołami, nawiązywać z nimi kontakt, nigdy do tego nie doszłoby. Dziękuję Ci bardzo za to.

Wszechświat niestety nie skrzyżował naszych dróg w ten sposób, aby się spotkać. Choć żywię prawdziwą nadzieję, że niegdyś będę mógł poznać Cię osobiście, spotkać tak wspaniałą i życzliwą osobę. Piszę to szczerze, gdyż odczuwam od Twojej osoby aurę pogodnego ducha, pozytywnych emocji, motywacji i inspiracji. Nasze drogi jednakże skrzyżowały się z chwilą, gdy owa Ukochana Osoba, o której wspominam po raz trzeci, wykonała rytuał z Twojej książki, aby przybyła do niej Druga Połówka. Kilka miesięcy po tym zaczęliśmy się częściej spotykać, nawiązywać większy kontakt, aż w końcu pokochaliśmy się i staliśmy parą. Ta więź powstała pośrednio poprzez Twoją pomoc. A wiadomo, że wszystko się łączy ze sobą niczym pajęcza sieć, stąd też z jednej więzi wyrastają inne. W ten oto sposób, między nami także zawiązała się Więź, którą chciałbym pielęgnować i utrzymać w pełnej energii.

Każdy z nas jest Gwiazdą. Każdy jest indywidualny, niepowtarzalny i pełen osobistych przeżyć. Nasze spotkanie, poprzez filmy, książki, rytuały jest dla mnie szczególnym darem. Z tego otóż powodu, gdyż Twoja praca i Twoja Własna Osoba mnie inspiruje do dalszego działania, troszczenia się o Matkę Ziemię, a także do większego wzięcia odpowiedzialności za Swoje Własne Życie i czyny.

Jeszcze nic nie zezłościło mnie z Twojej strony. Wręcz przeciwnie, jak na razie odczuwam same pozytywne i pełne anielskiej energii przesłania, płynące prosto od Ciebie droga Mario.

Czytając Twoje artykuły, oglądając filmy, odczuwam przede wszystkim spokój. Do tego bardzo często czuję energię pochodzącą ze Świata Anielskiego. Dzięki nie do końca formalnej, ale jednakże intuicyjnej współpracy z Tobą, rozwinąłem swoje zdolności postrzegania energii, innych światów, a także samą ową intuicję, o której wspominam.

Kochana Mario, dziękuję Ci za to, że jesteś z nami wszystkimi, inspirujesz mnie swoją osobą, przemawiasz poprzez swoje czyny, pracę i troskę o Magiczną Oazę, a także dziękuję Ci za Twoją Wiedzę i Doświadczenie, które w moim mniemaniu jest bardzo duże, pouczające i inspirujące do tego, aby rozwijać się dalej.

Nie pragnę wygrać Kryształu Lemuriańskiego dla siebie, jednakże dla Swojego Ukochanegoj, z któryma złączył mnie Dar od Ciebie w postaci pięknego rytuału z jednej z Twoich książek na znalezienie Prawdziwej Miłości.

Pozdrawiam i ściskam z wielką wdzięcznością,
Leonardo