Czym było lub jest spotkanie z Tobą Mario dla mnie.

Droga Mario moje serce wita twoje serce radośnie. Spotkanie z Tobą to jak dar dla mnie z nieba. Dzięki Tobie uzyskałam wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, które tak naprawdę nie miałam komu zadać. Przeczytałam wszystkie twoje książki z wielką pasją i radością, aż uskrzydliło to moje serce i duszę. Uczę się od Ciebie pomalutku. Odkąd pamiętam zawsze byłam inna, interesowało mnie to co niewidocznie i nienamacalne. Szukałam Boga i znalazłam go w sobie i w Tobie i we wszystkich co mnie otacza. Dzięki Tobie zrobiłam się wrażliwsza i bardziej zauważam rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Widziałam jako obrazki, a teraz widzę jako żywe istoty. Drzewa, niebo, przyroda, wszystko co z nią związane. Odkąd znam Ciebie nie skrzywdzę nawet najmniejszej istotki, czy to mucha czy pająk. Zaczęłam zdrowo się odżywiać i stałam się wegetarianką, gdzie głównie jem warzywa i owoce. Dziękując im za swoje dary. Jestem czarownicą i jestem z tego dumna…

Za każdym razem, gdy otrzymuję od Ciebie korespondencję moje uczucia szaleją. Serce skacze a w sobie czuję ogromną energię i eufouczucie w sercu. Bije od Ciebie miłość, spokój. Czuję Ciebie jako bratnią duszę. Bo w końcu wszyscy jesteśmy tacy sami. Mogłabym pisać i pisać.
Zamówiłam u Ciebie Modlitwy i Analizę i za każdym razem przemówiło to do mnie. Na początku gdy czytałam analzę, nie rozumiałam jej, ale czytając ją wielokrotnie  olśniło mnie, jakbyś była obok i ze spokojem wytłumaczyła mi o co chodzi.

 

Twój blog, artykuły, filmy są częścią mojego życia, Ty Mario jesteś częścią mnie. Podnosi mnei to zawsze na duchu. Nauczyłam się dzięki filmom o pielęgnacji ciała i włosów jak dbać o siebie należycie i doceniać to ile moje ciało dla mnie robi. Pokochałam siebie i to kim jestem. Często je oglądam. Bardzo lubię Twoje filmy o zwierzętach mocy – są fantastyczne, kot, pszczoła i wiele innych cudownych zwierząt. Poznaję je na nowo.

 

Gdy myślę o Tobie widzę zieleń i róż, zamykam oczy i te dwa kolory wibrują mi w głowie. Widzę ogorm Twojego serca jak rośnie i wibruje dając Miłość. Twoje słowa filmy tak owszem inspirują mnie każdego dnia do szukania dalszych wskazówek do rozwoju duchowego. Gdy pomyślę Krąg Magiczny już we mnie wszystko drży, ale z radości a nie ze strachu. Mario dzięki Tobie i Rytuałom w których biorę czynny udział pozbyłam się strachu i stałam się pewna siebie.  Codziennie wyciągam Kartę Anielską zadając  pytanie : Co dalej?  I zawsze uzyskuję odpowiedź. Inspirujesz mnie zawsze i wszędzie. Lubię na Ciebie patrzeć na twój piekny uśmiech i słuchać Twojego ciepłego głosu. Moje serce wtedy się wycisza i nie istnieje w okół nic tylko Ty i Ja. Słucham wszystkiego z zapartym tchem. Odkąd Ciebie poznałam moja energia wzrosła a wiara umocniła się. Zapisałam się na warsztaty aby poznać takich ludzi jak Ja wrażliwych które czegoś w życiu szukają. I to dzięki Tobie, bo jestem odważna i śmiało ruszam w świat. Kiedyś to bałam się nawet odebrać telefon hihi.

Jeśli chodzi o yo co lubię najbardziej z Twoich wpisów, filmów i artykułów to jest tego zbyt wiele by wymieniać. Mario, bo to jest tak, że w danym momencie otrzymuję od Ciebie to co potrzebuję najbardziej i to jest w tym momencie piękne i wyjątkowe. Otrzymałam Modlitwy do Archanioła Fortunaty i Haniela i Metatrona, które na tamten czas bardzo mi pomogły i to one były cudowne. Potem czytałam o Magicznej Oazie, o tym co robisz dla Matki Ziemie i to też złapało mnie za serce, stałam się jeszcze bardziej ekologiczna dla Ziemi, nie dla ludzi czy mody. Teraz ujęło mnie czytanie o Gnomach. Są fantastyczne i wyjątkowe. Ponadto lubię Twoje talerze pełne warzyw są takie kolorowe i zdrowe, że aż chce się to jeść.
Zapamiętałam też oczyszczanie w deszczu i Twój spacer po lesie. Też często wychodzę na deszcz i delektuję się każdą kroplą, która na mnie spada. Dużo pieknych rzeczy o których mówisz czy piszesz przykuło moją uwagę. Nie jestem w stanie ich wymienić. Nauczyłaś mnie wiele, dzięki Tobie doświadczyłam miłości radości nadziei po prostu innego świata. Tak uważam, że Wszechświat uznał, że skrzyżowanie mojej drogi z Twoją wpłynie na mnie i Ciebie, nauczymy się czegoś od siebie nawzajem. Nie ma przypadków wiem, ze tak miało być i jestem za to ogromnie wdzięczna. Ostatnio czytałam książkę, która nie ma bezpośredniego związku z Magią i znalazłam tam wzmiankę o Białej Wilczycy, która chroniła osobę przed złym wpływem negatywnej energii jako Wyjątkowe Zwierzę Mocy  – cudowne.

Kochana Mario nic a nic mnie nie uraziło czy zraziło w Twoich słowach. Na początku jak czegoś nie rozumiałam, to moje ego próbowało coś tam do mnie szeptać, ale szybko pozbyłam się tego odczucia. Dogłębnie poruszył mnie fakt, że jesteś tak bardzo zjednoczona z przyrodą zwierzętami wróżkami gnomami ludźmi itd. ze wszystkim, jesteś jak elektron, który jest wszędzie.

Uwielbiam z Toba pisać, Ciebie oglądać i czytać. Lubie bo sprawia mi to przyjemność i sprawia to że rozkwitam. Nauczyłam się wiele dzięki Tobie, oczyszczać kamienie i mam ich wiele, aurę czy czakramy. A co najfajniejsze dalej się uczę :)))

Cóż mogę napisać na koniec, dziękuję że Ciebie poznałam jesteś jak gwiazda na niebie a my inne gwiazdy wszystkie obok Ciebie. Bądź zawsze bądź. Dziękuję

Z mocą Anielskiej miłości Twoja Luna