2

Moje sprawozdanie osobiste z 88 Rytuału dla Matki Ziemi

Namaste

z całego serca zapraszam Cię na Moje sprawozdanie osobiste

z naszego 88 Rytuału dla Matki Ziemi

 

 

Forma do słuchania mp3 link:

 

https://drive.google.com/file/d/1Wu_z5ZCi56K8UZcERMq3T1cGpEzaGR5i/view?usp=sharing

 

Forma filmu:

 

 

Wasze sprawozdania z Rytuału są tutaj w komentarzach pod wpisem

Zobacz Mój Instagram

 

W czwartek nasze 121 Spotkanie

 

[hurrytimer id=”90855″]

 

 

 

Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć 119 Spotkanie/Ceremonię?

Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA

 

To spotkanie i wszystkie wcześniejsze znajdziesz tutaj na stronie:

Wszystkie spotkania dostępne online

24 godziny na dobę

 

.

 

 

 

AKTYWACJA BOGACTWA I OBFITOŚCI I ŚWIECA INTENCYJNA I 1 ŚWIECA = 1 INTENCJA I RYTUAŁ WYKONUJE OSOBIŚCIE MARIA BUCARDI I REALIZACJA DO 24 H

BOGACTWO I OBFITOŚĆ | świeca intencyjna aktywująca mądrość wyższą | 1 świeca = 1 intencja | Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi –  Jeśli pragniesz aktywować bogactwo i obfitość świata materialnego i niematerialnego, poprawa sytuacji finansowej, oczyszczenie z pecha w sferze finansów, przyciąganie pieniędzy i innych dóbr.

Termin – realizacja zamówienia: do 24 godzin od momentu zamówienia i opłacenia zamówienia. Otrzymasz informację o godzinie rozpoczęcia przez email. Po zakończeniu rytuału otrzymasz podsumowanie przez email.

Co może być intencją (Twoje życzenie): to świeca aktywująca bogactwo i obfitość, dobre energie w sferze finansów.

Czas działania: natychmiastowo!

 

AKTYWACJA MĄDROŚCI WYŻSZEJ I ŚWIECA INTENCYJNA I 1 ŚWIECA = 1 INTENCJA I RYTUAŁ WYKONUJE OSOBIŚCIE MARIA BUCARDI I REALIZACJA DO 24 H

MĄDROŚĆ WYŻSZA, NAUKA | świeca intencyjna aktywująca mądrość wyższą | 1 świeca = 1 intencja | Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi –  Jeśli pragniesz aktywować mądrość wyższą, intelekt, nauki, świadomości, koncentracji.

Pomoc w zakresie poszerzenia świadomości, jasności myśli, koncentracji, ustalaniu priorytetów i celów, podejmowania dobrych decyzji, widzenia sytuacji z góry (nawet poprzez różne powiązania i zagmatwania), harmonii życia prywatnego i zawodowego, uzyskaniu szczerej pewności siebie, medytacji i wyciszeniu, uspokojeniu gonitwy myśli i poczucia chaosu, gdy musimy się czegoś szybko nauczyć i pojąć w szkole, na studiach lub pracy, gdy uczymy się języków obcych. Dla osób, które mają barierę w posługiwaniu się językiem obcym lub ogólnie komunikacją. Jeśli musimy zdać egzamin, zwłaszcza ten trudny, gdy sytuacja lub osoby Ci nie sprzyjają. Może pomóc Ci również dostrzegać to, co dobre i cieszyć się tym, co już masz.

 Termin – realizacja zamówienia: do 24 godzin od momentu zamówienia i opłacenia zamówienia. Otrzymasz informację o godzinie rozpoczęcia przez email. Po zakończeniu rytuału otrzymasz podsumowanie przez email.

Co może być intencją (Twoje życzenie): to świeca aktywująca mądrość, świadomość, jasność myśli, proces szybkiej nauki. Pomoc w nauce, zdawaniu egzaminów, komunikacji, kroczenia drogą mądrości.

Czas działania: natychmiastowo!

 

AKTYWACJA MIŁOŚCI I Świeca intencyjna I 1 świeca = 1 intencja I Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi I realizacja do 24 h

 

MIŁOŚĆ | świeca intencyjna oczyszczająca | 1 świeca = 1 intencja | Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi –  Jeśli pragniesz 

Termin – realizacja zamówienia: do 24 godzin od momentu zamówienia i opłacenia zamówienia. Otrzymasz informację o godzinie rozpoczęcia przez email. Po zakończeniu rytualu otrzymasz podsumowanie przez email.

Co może być intencją (Twoje życzenie): to świeca miłości, np. odnowienie miłości w związku, aktywacja miłości do siebie, przyciągnięcie drugiej połowy. Możesz stworzyć swoje własne, indywidualne życzenie.

Czas działania: natychmiastowo!

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi

 

 

AKTYWACJA ZDOLNOŚCI WYŻSZYCH I Świeca intencyjna I 1 świeca = 1 intencja I Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi I realizacja do 24 h

 

ZDOLNOŚCI WYŻSZE | świeca intencyjna aktywująca zdolności wyższe | 1 świeca = 1 intencja | Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi –  Jeśli pragniesz aktywować zdolności wyższe, talenty, intuicję, zdolności często tak zwane “nadprzyrodzone”, np. jasnowidzenie, wspomaga rozwój duchowy oraz połączenie ze swoim “Wyższym Ja”, głosem wewnętrznym, Aniołem Stróżem. Ma wpływ na czakrę korony i trzeciego oka. Pomaga zrozumieć siebie oraz znaki od Wszechświata.

Termin – realizacja zamówienia: do 24 godzin od momentu zamówienia i opłacenia zamówienia. Otrzymasz informację o godzinie rozpoczęcia przez email. Po zakończeniu rytuału otrzymasz podsumowanie przez email.

Co może być intencją (Twoje życzenie): to świeca aktywująca zdolności wyższe, świadomość wyższą. Umiejętność czytania przeszłości i przyszłości. Wyraźne kontakt ze swoim głosem wewnętrznym. Zrozumienie swoich snów.

Czas działania: natychmiastowo!

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi

 

 

 AKTYWACJA ZDROWIA I WITALNOŚCI I Świeca intencyjna I 1 świeca = 1 intencja I Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi I realizacja do 24 h

 

ZDROWIE I WITALNOŚĆ | świeca intencyjna oczyszczająca | 1 świeca = 1 intencja | Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi –  Jeśli potrzebujesz pomocy w intencji zdrowia dla siebie, bliskiej osoby lub ukochanego zwierzątka. To dodatkowa pomoc w uzdrowieniu dla osób, które pragną prosić Siły Wyższe o wsparcie w procesie uzdrowienia ciała lub ducha. Można stosować wspomagająco do terapii lekarskich.

Termin – realizacja zamówienia: do 24 godzin od momentu zamówienia i opłacenia zamówienia. Otrzymasz informację o godzinie rozpoczęcia przez email. Po zakończeniu rytualu otrzymasz podsumowanie przez email.

Co może być intencją (Twoje życzenie): to świeca zdrowia i witalności. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, pozytywnego doładowania i regeneracji ciała oraz ducha.  Dodaniu siły witalnej. Gojeniu ran fizycznych i emocjonalnych. Uleczenia zwierzątka. By czuć się lekko, zdrowo i mieć siłę rano wstać.

Czas działania: natychmiastowo!

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi

 

 

Czasy ze mną ze spisem treści wkrótce w komplecie tutaj:

 

 

 

 

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  Marzena says:

  Kochana Mario. Uczestniczę w rytuałach, czytam Twoje książki, korzystam z Twojej niesamowitej mocy i świec intencyjnych. Twój anielski głos, sposób ekspresji, miłość do ludzi, zwierząt, roślin i w ogóle do naszej planety to coś pięknego.Świat jest piękniejszy dzięki takim istotom jak Ty! Szczególnie w tych czasach, kiedy mamy tyle niskich wibracji wokół, potrzeba nam światła, uświadomienia sobie o własnej mocy, o przestrzeni serca, o tym, że jesteśmy kreatorami własnego życia w każdym aspekcie. “To czego nie ma w Tobie nie może Cię spotkać…” Niech ta piękna myśl towarzyszy nam każdego dnia, a Ty Droga Mario bądź zawsze z nami, motywuj, twórz dalej to piękne dzieło!!! ❤️❤️❤️

 2. Odpowiedz
  swiat_oczami_ines says:

  Wiadomość prywatna.
  Najdrozsza Pani Mario❤️ uwielbiam Panią słuchać! Wczuwam się w te historie:) i żałuję że świadomie nie mogę Pani wspierać bo ja nie mam aktywnych takich talentów. I po naszym rytuale dla Matki Ziemi u mnie tylko pojawiło się nagle pobudzenie i nie mogłam spać. Na 1 sierpnia w nocy obudził mnie jakieś odczucie spływających energii, ale to jest super przyjemne i zdecydowanie lepsze niż to duszenie 😉 a w noc z wtorku na środę obudziłam się o 3:30 trzymałam się za serce i to też były miłe odczucia, a przed ocknieciem śniła mi się jakaś złota spirala w środku mojego ciała. A wracając do ziemskich odczuc, głębi siebie nie mogę pojąć, że ktoś potrafi z intencja tak głęboko ranić. Jak już mi jest bardzo ciężko, to przypominam sobie o Pani historii z molestowaniem i chylę głowę. To jest dla mnie coś, co przekracza wszelkie granice. I niech mi Pani wierzy, gdybym mogła to z chęcią cofnęłabym czas i zatrzymała to okrucieństwo. Nie mogę patrzeć na tą krzywdę, która się dzieje niewinnym ludziom. Ile w nas smutku, blokad, cierpienia i odrzucenia. Widzę po sobie, jak ciężko walczę na arenie mojego umysłu, o to by stanąć po własnej stronie i być sobie przyjacielem a nie tyranem. A w mojej głowie Pani słowa, że miała Pani kiedyś niskie poczucie własnej wartości… A ja na to… Niemożliwe! Ja dokładnie wiem co to znaczy bardzo niskie poczucie własnej wartości, a patrząc na Panią aż ciężko w to uwierzyć!

  Sprawdziłam też wikipedie i nie znalazłam Pani. I szczerze sama mnie to mocno oburzyło! Niby w takich wolnych czasach! Nie mieści się to w głowie! Ale wniosek jest pozytywny, boją się Pani i słusznie! 😉 Niech się boją, bo mają kogo😉 .
  A jeśli kiedyś będzie Pani miała czas to może wspomni Pani jak to możliwe, że jedna Dusza przez wszystkie inkarnację skupia się na blokowaniu Pani i rozumiem że to nie relacja karmiczna… . I czy ta osoba, ten mroczny śpiewak jest świadomy tego co robi i czy zna Panią osobiście. Czy może on tak w nieświadomości np z szalonej miłości do naszej pięknej Marii😉
  Nie mogę też uwierzyć że na Pani poziomie dalej pojawiają się ciężkie życiowe lekcje. Czyli to już takie must have do końca ziemskiego życia..😅 tylko żeby sił starczyło i więcej tych miłych energii pospływało z nieba🙏😉

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: