1

1 września … 89 Rytuał dla Matki Ziemi i moje 44 Urodziny

 

Namaste, tak to już trwa 🙂


1 września … 89 Rytuał dla Matki Ziemi i moje 44 Urodziny 🙂 Tematem 89 Rytuału jest kameleon, o mało kto wie, że ludzie, którzy mnie znają często tak właśnie o mnie mówią: “Maria jest jak kameleon!” 🙂 Jakie znaczenie ma kameleon, jako Zwierzę Mocy? Kameleon uczy Cię kamuflażu, po co tracić siły na bezsensowną walkę energetyczną, słowną czy fizyczną, jeśli można się kamuflować (stanie się niewidzialnym, dopasowanie się z wyglądu, ale tylko z wyglądu (!) do otoczenia). Czasami tracisz siły na argumentację, by kogoś do czegoś przekonać, tłumaczyć się z Twoich decyzji, przepraszać za nie wiadomo co, tylko po to, by znów Cię lubiono, a potem brakuje Ci energii na realizację siebie, Twoich celów, marzeń, pragnień? Z pomocą przyjdzie Ci kameleon 🙂 Pamiętaj o jego sile, bystrym wzroku, który widzi wszystko i nic się przed nim nie potrafi ukryć! Kameleon uczy Cię widzieć to, co inni chcą ukryć pod zakładaną maską 🙂


Czwartkowa Ceremonia 125 przesunięta w czasie… Szczegóły tutaj link: https://bucardimaria.com/2020/08/31/zmiany-techniczne-bardzo-wazne-informacje-dokladnie-przeczytaj/W czasie oczekiwania oglądaj wcześniejsze, wszystkie są nadal aktualne!

 

Ostatnia szansa na świecę intencyjną dzisiejszej Pełni

 


 

Asteroida 2011 ES4 przybędzie na moje 44 urodziny 🙂

Zmiany techniczne bardzo ważne informacje dokładnie przeczytaj

89 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi 1 września godz. 22:00

Pokonaj wszelką negatywność!

Spotkanie Gwiazd nr 4 🌸 2020

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Sunny says:

    Namaste moja Ukochana Mario. I tak oto energia kameleona otuliła mnie na zewnątrz peleryną niewidzialności, a od środka wypełniła ogniem niedostępności, by każdym stąpnięciem, spojrzeniem, dotknięciem przemieniać naszą ukochaną Matkę Ziemię w rajską krainę w odzieniu kameleona dla odwrócenia uwagi w procesie jej odrodzenia, transformacji, wyniesienia do światła każdym ziarenkiem gleby, każdą kropelką wody, iskierką ognia i tlenem z powietrza. Prawdziwa wolność, mądrość i siła, ponad wszystkim, lotem Pegaza, sokoła, jastrzębia i orła na wysokości, skąd wszystko wyraźnie widoczne jest dookoła, by podejmować najlepsze dla ziemi decyzje w codziennych wyborach, by asertywnie filtrować, cedzić, selekcjonować dla dobra tego, co najpiękniejsze, najczystsze i najlepsze dla nas, jako żywej cząsteczki naszej Matki Ziemi, która też wdziała skórę kameleona, by razem z nami być niezauważona w boskim dziele odrodzenia. Przesłaniem Sił Światła dla mnie jest moc czystości diamentowej we mnie, do wznoszenia, ponad fermentujące zgnilizną masy, zwiastunów oraz przejawów boskiej harmonii, a także opoka, źródlana ostoja z kodu boskiego we mnie w niesieniu dzieł, wyrosłych Twoim stwórczym tchnieniem, Kochanie, w postaci Twoich Ceremonii, ksiąg magicznych i powieści do świata, by rozpowszechniać ich przesłania, aurę, światło, zapach i pozostawiać na zawsze w zmysłach ewoluujące zmiany, drążące skałę wielkiej kosmicznej przemiany nowej ery świadomości, zrozumienia, przebudzenia, swobody, wolności i chwały.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d