2

Nadchodzące dni, w które warto wysłać swe marzenie do Wszechświata

Namaste, nadchodzące dni, w które warto wysłać swe marzenie do Wszechświata i zapalić świecę w jego intencji… Tutaj również opisane energie tego czasu, inspiracje, na co najlepiej je wykorzystać…

 

15.11.2020 Niedziela Nów Księżyca

.

 

 

 

link: https://mariabucardi.pl/pl/p/Rytual-15.11.2020-swieca-intencyjna%2C-by-spelnic-Twoje-marzenia-i-usunac-problemy-1-swieca-1-intencja-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Bucardi/677

Najbliższy nów księżyca odbędzie się 15 listopada w Niedzielę, dokładnie o 06:09 w znaku Skorpiona. Co to wszystko oznacza, czym się zająć, na co zwrócić uwagę, znajdziesz poniżej…

Każdego dnia możesz zamówić świece w intencji ochrony, oczyszczenia, zdrowia, miłości, pracy, bogactwa, błogosławieństwa duszy zmarłej osoby lub zwierzątka, aktywacji mądrości i zdolności wyższych. Jeśli masz jakieś szczególne marzenie, możesz je zachować na najbliższy nów księżyca.

Ten rytuał jest dla Ciebie korzystny jeśli:

 • Czujesz, że chaos wydarzeń zewnętrznych rozprasza Cię i utrudnia kroczenie własną drogą.
 • Nie masz siły, chce Ci się spać, jesteś przytłoczona / przytłoczony.
 • Odczuwasz silne ataki.
 • Masz problem z koncentracją.
 • Pragniesz zmiany.
 • Nie możesz odczuć spokoju.
 • Jesteś rozdrażniona / rozdrażniony.
 • Chcesz rozpocząć coś nowego w środku tego mrocznego czasu i potrzebujesz opieki Anielskiej.
 • Pragniesz oczyścić się w jakieś części życia.
 • Czujesz się jakbyś miał / miała pecha i nic nie szło w dobrym kierunku.
 • Jeśli nie ma tu opisu sytuacji podobnej do Twojej, zawsze możesz napisać własną intencję.

Układ na niebie (kosmogram) działa na każdą osobę inaczej, indywidualnie, a to jest właśnie jedno z kluczy tego nowiu – INDYWIDUALNOŚĆ. To można rozwinąć w sobie idąc tylko drogą serca, co stale robimy i rozwijamy na naszych Ceremoniach https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Mimo tego, że każdy z nas jest inny, to jednak często czujemy, że musimy się “wpasować”, podporządkować tradycjom, trendom, modzie, otoczeniu. Czasem nawet gdy nie chcemy, porywa nas chaos, różne sytuacje, wydarzenia światowe. Z siłą znaku zodiaku Skorpiona możemy z większą łatwością uwolnić się od tych ograniczeń i wydobyć na powierzchnię swoje prawdziwe cele.

Jeśli masz jakieś skryte marzenia, wołanie duszy, to teraz mogą się one jeszcze silniej prosić o uwagę. Posłuchaj głosu swojego serca.

Znak Skorpiona jest związany z planetą Mars i Pluton, 8 dom w horoskopie,  żywioł woda, myśl przewodnia “Ja kreuję”, hasło TRANSFORMACJA.

W połączeniu z księżycem w nowiu tworzą wyjątkową mieszankę energii, którą warto wykorzystać, by skupić się na sobie, zrozumieć swoje serce, co jest w tym momencie ułatwione, zerwać stare więzy z pasją i zaangażowaniem, by rozpocząć nowy, lepszy etap.

W dalszym ciągu jesteśmy w momencie panowania mroku na Ziemi, aż do 21 grudnia, a naszym Zwierzęciem Mocy jest Sowa, która widzi wszystko w ciemności https://zwierzetamocy.org

Jeśli masz moment zwątpienia, negatywne energie atakują Cię z każdej strony, kąsają jak skorpion – uodpornij się na nie stosując pozytywną stronę tego znaku zodiaku. Łączy się z nim roślinę chryzantemę, która ma idealną energię, by wzmocnić swoje światło wewnętrzne, siłę i moc.

Możesz aktywować w sobie wielką i głęboką zdolność postrzegania, bacznie więc obserwuj, by widzieć, słyszeć i czuć więcej, a będziesz zawsze we właściwym miejscu i czasie.

To moment zagłębienia w siebie, jak wskazują nam wszystkie znaki na niebie i ziemi. Możesz swobodnie połączyć się z energią wyższą, dzięki której poczujesz spokój wewnętrzny i zadowolenie, mimo dystansu do ludzi i sytuacji wydarzeń zewnętrznych.

Dobra strona Skorpiona znana jest także z inteligencji, intuicji, pasji, charyzmy i wielkiej zdolności KONCENTRACJI. Nie daj się rozpraszać, nie podąża za innymi, Ty masz swoją drogę i swoją prawdę. Pozostań lojalna / lojalny swoim celom, usuwaj wszelkie negatywne i obce wpływy, a osiągniesz swe cele. Obudź w sobie moc, głębię, zrozumienie i magnetyczność, która zbliży Twoje cele do Ciebie. Mimo trudnego czasu, siła transformacji jest w Twoich rękach!

Ten czas sprzyja:

Odkryciu w sobie mistrza! Usłyszeniu własnego głosu wewnętrznego, zrozumieniu siebie i świata dookoła.

Kroczeniu swoją drogą w dystansie do tego, co Ci nie służy.

W rozwoju wewnętrznym.

Koncentracji i motywacji na celu, lecz pamiętaj, że negatywne energie będą  próbowały Cię od tego odwieść, nie daj się! Jeśli pozytywnie wykorzystasz energię skorpiona to zrealizujesz swój cel.

Masz siłę i moc, by skonfrontować swoje strachy i uwolnić się od nich.

To czas snu zimowego, którego wcale nie trzeba zmarnować, a wykorzystać na swoje potrzeby, zrozumienie sobie, regeneracji i wstać z jeszcze większą siłą, mądrością, gdy nadejdzie przebudzenie.

Nie poddawaj się! To może być bardzo trudny czas dla większości, ale Ty już masz wskazówki, narzędzia i wiesz jak iść.

Pamiętaj, że to wibracje są najważniejsze w tym momencie, gdy oczyszczamy się, koncentrujemy na rzeczach dobrych, podniosłych – to automatycznie podnosimy swe wibracje. Możesz zaglądać tutaj i na blog, by być na bieżąco, a także aktywować swoje Własne Miejsce Mocy, gdzie czeka na Ciebie prezent książka “Jak rozmawiać z Aniołami” oraz aktualne Zwierzęcia Mocy i inne przesłania.

 

 

Pełnia w Bliźniętach i półcieniowe zaćmienie księżyca 30.11.2020

 

 

 

O godzinie 22:00 odbędzie się Rytuał Dla Matki Ziemi, a po nim RYTUAŁ ŚWIEC INTENCYJNYCH, by spełniło się Twoje życzenie!

 

Naszym mottem od wielu lat jest:

Myśli, słowa czyste i świetliste

Teraz jednak nabiera to wzmocnionego znaczenia!

 

Nadchodząca pełnia wypada w znaku Bliźniąt, na osi ze Strzelcem, obydwa znaki dotyczące myśli, słów (Bliźnięta związane bardziej z komunikacją,  Strzelec z wyższym spojrzeniem na świat) – mamy dostępną wielką moc wizualizacji!

 

Wszechświat inspiruje nas, by zadbać o harmonię myśli i serca, czyli komunikacji między tymi dwoma aspektami.

 

Pełnia księżyca to czas kumulacji energii i realizacji, zebrania plonów z rozpoczętych w czasie nowiu prac energetycznych. Zależnie od indywidualnej sytuacji i drogi życia, wygląda to oczywiście inaczej.

 

Pełnia rozpoczyna się, gdy słońce w znaku Strzelca, będzie na przeciwko księżyca w Bliźniętach.

 

Czas zaćmienia księżyca dodatkowo POTĘGUJE wszystkie energie, sprzyja zwrotom akcji, zmianom i olśnieniom 🙂

 

Co ciekawe, to również drugie takie zaćmienie w tym roku na osi Bliźnięta – Strzelec. Ich “historia” zaczęła się w czerwcu (pełnia w znaku Strzelca) i jej punkt kulminacyjny odbędzie się właśnie pod koniec listopada. Ostatni rozdział tej historii nastąpi w grudniu 2021.

 

Przypomnij sobie, może coś afirmowałaś / afirmowałeś, pracowałaś / pracowałeś nad czymś ważnym od czerwca? Zwróć uwagę jak to się rozwija u Ciebie i oczywiście możesz podzielić się w komentarzu swoim spostrzeżeniem.

 

Nasz emocje będą jeszcze bardziej spotęgowane! Jeśli masz bezsenność, nerwowość, lęki podczas regularnej pełni księżyca, w tym momencie mogą być jeszcze silniejsze, więc otocz się opieką i pamiętaj, że nie każdy jest tego świadomy, więc lepiej unikać pewnych sytuacji i osób, zwłaszcza tych, które mogą mieć zaćmienie umysłu i serca 😉

 

Lepiej unikać wizyt u dentysty, fryzjera i ogólnie załatwiać ważne sprawy, a poświęcić naszą uwagę zwierzętom, roślinom, minerałom, najbliższym i sobie.

 

Ten układ planet działa jakby Wszechświat wypychał nas w  kierunku zmiany, której większość osób się boi, ale nie Ty 🙂 Nauczyliśmy się na naszych Ceremoniach jak kształtować swoją rzeczywistość i otrzymywaliśmy wiele przesłań przygotowujących nas do zmian, wyjaśniających, że lepiej puścić to “źdźbełko trawy”, którego tak kurczowo się trzymamy ze strachu przed nieznanym, a co więcej że to, co gotowe jest do ścięcia – musi odejść i zrobić miejsce na nowe.

 

Jeśli dalej masz jakieś obawy, możesz popatrzeć na to z tej strony, to, co się dzieje nie jest takie nowe, po prostu kumulowało się od jakiegoś czasu i teraz wydobywa się na powierzchnię, aby to zobaczyć, zrozumieć, przepracować lub usunąć raz na zawsze. To jak pozbycie się balastu za burtę, który chował się głęboko i powodował niepokój, blokady, frustracje. Od jakiegoś czas był w podświadomości, schowany, ale był i wywoływał nieprzyjemności.

 

Także odkrycia i olśnienia są spotęgowane, więc spodziewajmy się odkrycia sekretów i zrozumienia tego, co umyślnie było przed nami ukrywane. Te odkrycia mogą być początkowo niełatwe, ale są ważne i potrzebne, np. Odkrywamy w sobie jakiś brak, co nie jest przyjemne, ale prowadzi do rozwoju lub zaczynamy widzieć więcej, co się dzieje na Ziemi i czemu to służy, co może wywołać wzburzenie, ale jest również konieczne do potrzebnej zmiany.

 

W listopadzie 2012 było podobne zaćmienie księżyca w Bliźniętach (w prawie takim samym stopniu patrząc na układ), możemy więc sobie przypomnieć ten czas i porównać do tego nadchodzącego. Jednak to, gdzie jesteśmy teraz, ile za nami pracy, wydarzeń, zmian, tworzy zupełnie inną, nową jakość. Nic nie jest już takie samo i nie będzie, żyjemy w wyjątkowym i niepowtarzalnym momencie historii Ziemi.

 

Księżyc w Bliźniętach wpływa na nas w ten sposób, że możemy mieć potrzebę komunikacji, rozmowy, jednak nie zapominajmy o sercu, lepiej wyrażać słowami serce. Już wiemy jak się kończy, gdy odcinamy połączenie z Duszą Wyższą, a umysł wchodzi na pierwszy plan…

 

Znak Bliźniąt dotyczy komunikacji, sposobu myślenia, nauki, ekspresji siebie, gestykulacji, postawy, potrzeby poruszania się / podróży, potrzeby zmiany i spontaniczności. To jest teraz ograniczane, ale nie poddawajmy się, napewno znajdzie się dla nas jakieś pozytywne miejsce w naturze, zdała od zgiełku i chaosu.

 

Inspiracje:

Słuchaj, by słyszeć więcej.

Odnajdź w sobie blokujące myślenie, opinie, które są już stare i nieaktualne.

Znajdź balans między umysłem i sercem, tak jak znak Bliźniąt opiera się na komunikacji i umyśle, mistrzowskim wyrażaniu, a Strzelec w myśleniu wyższym, w połączeniu z Duszą Wyższą.

 

Pamiętaj proszę, że w czasie zaćmień zwierzęta potrzebują bardziej naszej opieki i poczucia bezpieczeństwa.

 

Kolejne ciekawe wydarzenie to nów księżyca i zaćmienie słońca 14 grudnia 2020. Zaglądaj tutaj https://bucardimaria.com , by być na bieżąco, uchronić się przed obcymi energiami, poświęcić uwagę na właściwe sprawy i realizować swoje marzenia.

 

Przed nami bardzo intensywny czas, ale jeśli już wiesz jak działa manipulacja, to wiesz jak się przed nią ochronić. Dlatego wysyłaj pozytywne myśli i słowa do Wszechświata, by wspierać energię dobra, miłości, szczęścia, spełnienia, bogactwa, obfitości i zdrowia!

Koncentracja i skupienie i tym, co pozytywne – to Twoja tarcza ochronna i miecz.

 

Wyślij swoje najskrytsze marzenie do Wszechświata!

 

Dowiedz się więcej o zaćmieniach słońca i księżyca:

https://bucardimaria.com/2020/11/09/30-11-poniedzialek-pelnia-w-bliznietach-i-polcieniowe-zacmienie-ksiezyca-rytual-dla-matki-ziemi-oraz-rytual-swiec-intencyjnych-a-14-grudnia-pelna-zacmienie-slonca-niezwyk/

 

92 Rytuał Dla Matki Ziemi 30.11.2020

 

 

 

Rytuał dla Matki Ziemi 30 listopada 2020, niezwykła noc kiedy nastąpi także półcieniowe zaćmienie.

Jest to pełnia w znaku Bliźniąt, której domeną jest komunikacja, dlatego nasze myśli i słowa są jeszcze ważniejsze!

Czy zalewa Cię fala bezsilności i frustracji, gdy słyszysz co dzieje się ze zwierzętami? Gdy widzisz jak nasza piękna przyroda jest wyniszczana? Mimo, że może wydawać się inaczej, MAMY SIŁĘ I SPOSOBNOŚĆ, BY TO ZMIENIĆ.

Zapowiada się wyjątkowa pełnia księżyca, a wraz z nią nasz kolejny 92 Rytuał Dla Matki Ziemi, by wesprzeć energię dobra i światła tutaj na Ziemi, czego aktualnie bardzo potrzeba!

Dlaczego to energetyczne spotkanie jest aż tak ważne?

To również czas zaćmienia, czyli trudny i intensywny, kiedy przyroda i zwierzęta potrzebują naszej szczególnej opieki i ochrony.

Jak pomagamy? Przesyłając dobre myśli, co dla wielu może się nie wydaje niczym szczególnym, jednak ma POTĘŻNE znaczenie. Energia podąża za uwagą, jeśli więc wybieramy pozytywne myśli – to tę stronę wspieramy, ona rośnie w siłę. Jeśli nasza uwaga koncentruje się na negatywnym myślach, słowach, wydarzeniach – to karmimy negatywną stronę i ona rośnie w siłę jak Czarny Wilk z Indiańskiej przypowieści.

 

To takie proste, choć niełatwe do wykonania!

Dobre myśli i obrazy – kreują dobro na Ziemi.

Smutne myśli i obrazy – kreują smutny obraz Ziemi.

 

Otoczenie robi wszystko, by tylko ściągnąć nasze myśli, czyli uwagę na negatywne tory, dlatego nasze zadanie nie jest łatwe! Jednak mając tego świadomość, jesteśmy już krok do przodu.

Jeśli jesteś osobą wrażliwą, która odczuwa piękną więź z roślinami i zwierzętami, współodczuwasz razem z nimi, to mniej pewność, że razem jesteśmy silni, łączymy o 22:00 czasu polskiego nasze energie i zmieniamy ten świat na taki, jaki chcemy widzieć: cudowny, tętniący życiem, zdrowiem i bezpieczeństwem!

Dalej panuje czas mroku (od 31.10 do 21.12), który możesz odczuwać, więc pamiętajmy, że najciemniej tuż przed świtem, dlatego nie można nie poddać!

Dowiesz się jeszcze więcej ciekawostek na temat tej pełni zaglądając tutaj:

https://mariabucardi.pl/pl/p/Rytual-30.11.2020-swieca-intencyjna%2C-by-spelnic-Twoje-marzenia-i-usunac-problemy-1-swieca-1-intencja-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Bucardi/680

Jeśli interesuje Cię temat zaćmień słońca i księżyca:

https://bucardimaria.com/2020/11/09/30-11-poniedzialek-pelnia-w-bliznietach-i-polcieniowe-zacmienie-ksiezyca-rytual-dla-matki-ziemi-oraz-rytual-swiec-intencyjnych-a-14-grudnia-pelna-zacmienie-slonca-niezwyk/

 


 

 

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  Joanna B. says:

  Bardzo lubie ten wpis i wracam do niego z ochota. Zawiera trafne zwroty 🙂
  Czytelny przekaz 🙂 Dziekuje.

 2. Odpowiedz
  Beata says:

  Piękny przekaz. Dotknął mojego serca. Mam wielkie oczekiwania odnośnie tej TRANSFORMACJI. Bardzo potrzebowałam słów otuchy i pokrzepienia —- z wizją. Otrzymałam Swiatło i przesyłam dalej. Dziękuję.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: